AZLK 2140 1980
#21

Kapoti all on vägev männiokkaparaad. 
Mulle mosud eriti ei meeldi aga see isend näeb täitsa mõnus välja. Edu ja palju kilomeetreid. 
Vasta
#22

(29-03-2015, 22:21 PM)AnatoliJermakov Kirjutas:  Kapoti all on vägev männiokkaparaad. 
Mulle mosud eriti ei meeldi aga see isend näeb täitsa mõnus välja. Edu ja palju kilomeetreid. 
Männiokkad on jäänd ajast,kui vanaema juures seisis. Edu tarvis Smile See auto pikke sõite ei hakka nägema. Mõnus pühapäevamasin Smile Pikemate tripide jaoks tuleb see praktikamasin Wink
Vasta
#23

Esialgsete plaanide järgi ei vii veel autot vanaema juurde tagasi.Siin hoida on parem ja mugavam jne. Alles sai üks 90 km sõit tehtud Harjumaal. Ilusti pidas vastu,elektrisüsteem ei jamanud jne.
Sai korra ka ajas tagasi rännatud Smile 
[Pilt: e832122s-960.jpg]
[Pilt: 4052122s-960.jpg]
[Pilt: 1b92122s-960.jpg]
Vasta
#24

[Pilt: 0108395399cff1e.jpg]
Auto täitsa sõidab veel. Lähiajal peab uued tuledekaitsmed vaatama ning starteri üle vaatama/välja vahetama. Eile sai üle tüki aja linnas käidud. Pilke kogus küllalt Wink Varsti saab 2000 km täis(minu käes).
Vasta
#25

Vahepeal tuli remondist tagasi raadio,mis läks ka külge.Iroonilisel kombel ei tee piiksugi,kuid kassett ise sees käib ringi(kõlar läbi?) Big Grin Kojameeste mootor sai ka üle käidud ehk töötab nagu vaja Smile Minu käes sai 2000km ka täis.Järgmine aasta või isegi see aasta peaks tulema ette 66666 odokale Wink
[Pilt: lasnaa%2B204.jpg]
[Pilt: lasnaa%2B215.jpg]
[Pilt: lasnaa%2B229.jpg]
Vasta
#26

(31-05-2015, 20:29 PM)HendrikR Kirjutas:  Minu käes sai 2000km ka täis.Järgmine aasta või isegi see aasta peaks tulema ette 66666 odokale Wink
Minu isa tuli autost välja ümmarguste numbrite puhul, müts peast, kummardus ja tänusõnad auto ees. Kordagi pole ta slepis sõitnud ega avariisid teinud. Ta ütles, et kui autos on meeter okastraati ja näpitsad, ei jää teele.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#27

See kuulus mosse põhivarustusse,olen ise korra teel olles väljakukkunud rooliotsa tagasi löönud ja ohutu liikluse tagamiseks traadiga kinni sidunud Big Grin .Tore,et mind aastaid teeninud pakiraam ikka leidis uue elu.
Vasta
#28

(01-06-2015, 08:13 AM)ahtos Kirjutas:  See kuulus mosse põhivarustusse,olen ise korra teel olles väljakukkunud rooliotsa tagasi löönud ja ohutu liikluse tagamiseks traadiga kinni sidunud Big Grin .Tore,et mind aastaid teeninud pakiraam ikka leidis uue elu.
Katuseraam ootab värvimist Smile Osad asjad kinni roostetanud
Vasta
#29

Nonii,nüüd autol salong põhimõtteliselt koos.A-piilari katted ja üks aknavänt veel,siis on 100% koos.
[Pilt: mosse%2B004.jpg]
[Pilt: mosse%2B009.jpg]
[Pilt: mosse%2B011.jpg]
[Pilt: mosse%2B016.jpg]
Üks pildike veel
Paar pisiasja veel teha ja siis 18ndaks valmis.18ndal võib näha suuremat mossekolonni Lääne-Virumaal Wink
Vasta
#30

Pärast kahte aastat pole sa ikka oma fotoka värve paika saanud  Big Grin Cool

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#31

(04-07-2015, 22:56 PM)rocker Kirjutas:  Pärast kahte aastat pole sa ikka oma fotoka värve paika saanud  Big Grin Cool
Teravuse lisamine lisab värvi veidi juurde Big Grin Töötlemata piltidel kontrast nii madal ja teravus,et ei raatsi kohe näidata Big Grin
Vasta
#32

pildid panevad igatahes mu süljenäärmed tööle. Ning kindlasti just töötluse tõttu, mis jäädvustamise aja justkui paar aastakümmet tagasi viivad Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#33

Uuendaks siis teemat veidi Smile Varsti tiksub kellale 66000 km.Siiamaani aint kallanud ja tallanud.Nädala pärast võib masinat näha Mosseklubi Suvesõidul Rakveres Wink Hetkeseisuga vajab vahetamist üks tulede kaitse ja raaio koos kõlaritega.See või järgmine aasta lähevad uued rehvid ka alla.Sügisel täieneb masinapark ka 80ndate Audi lipulaevaga Wink Katuseraam sai uue värvi koos uute mutrite ja kroomitud seibidega.Ülimalt edev näeb välja.Oli väärt seda ajukeberniiti Smile
[Pilt: mosse%2B034.jpg]
Sai käidud mossega ka lõpetamisel.Sügisest saab võibolla koolis ka autot remontida vajadusel Wink
[Pilt: l%25C3%25B5puaktus%2B011.jpg]
[Pilt: l%25C3%25B5puaktus%2B028.jpg]
Vasta
#34

Sai lõpuks põhi üle käidud.Nüüd roostest vaba Smile
[Pilt: moskvits%2B017.jpg]
[Pilt: moskvits%2B002.jpg][Pilt: moskvits%2B009.jpg]
Vasta
#35

See nädalavahetus sai Rakveres, Mosseklubi Suvesõidul käidud.Auto pidas ilusti vastu ja tähelepanu sai ka Wink
Katuseraam nüüd ilus ja läikiv Wink
[Pilt: d-k6wFeAEfyOoekYZnTLLir8TBsm0XvVqyRmIyzY...99-h666-no]


[Pilt: kokkutulek%2B001.jpg]
Ja lõpetuseks,sõbrad koos Smile
[Pilt: kokkutulek%2B213.jpg]
Lähiajal peab veidi elektrisüsteemi ümber ehitama(kaitsmete osa)
Vasta
#36

Täna on see "pidulik" päev,millal mosse sai järjekordselt omale ülevaatuse Smile 2016.septembrini jälle mureta Wink
Lubatud pöörded 900 p/min,mõõdetud 810 p/min
Lubatud CO 4.5%,mõõdetud 3,69%
Lubatud CH 1000 ppm,mõõdetud 233 ppm
Sõidupiduri üldefektiivsus 65%
Rikkepiduri üldefektiivsus 24%


Odomeetrile tuli ka ilus number enne ÜV punkti- 66666.6 Smile
Vasta
#37

    hetkel sellise spidonäiduga massin tööjuures
Vasta
#38

   
Vasta
#39

Autoga väga midagi muutunud pole. Käib sama ilusti edasi Smile Viimasel kahel Vanatehnika Lustisõidul ka käidud ning lihtsalt sõidetud. Läbisõit ca 66800km hetkel. Lähima kuu-kahe jooksul läheb mosse talveunne.
[Pilt: september%2B002.jpg]

[Pilt: lustis%25C3%25B5ittt.jpg]
[Pilt: lustis%25C3%25B5it%2B087.jpg]
Kevadel lähevad alla uued rehvid koos ülevärvitud velgedega. Kuid autole oleks vaja siiski paar asja:
-"tissidega" raadio. Peaks mängima FM-i
-armatuuri sisse kõlarit
-vanu autokõlareid aknalauale(ideaalis Estonia autokõlarid,samasuguseid pakuti alles hiljuti siin foorumis)
-kroompeeglit(Lada oma ei istu hästi)
-ampermeetrit 2140-le(ingliskeelsete kirjadega)
- C-piilari kroomümbris
Vasta
#40

(04-10-2015, 18:11 PM)HendrikR Kirjutas:  Kuid autole oleks vaja siiski paar asja:
-"tissidega" raadio. Peaks mängima FM-i
-armatuuri sisse kõlarit
-vanu autokõlareid aknalauale(ideaalis Estonia autokõlarid,samasuguseid pakuti alles hiljuti siin foorumis)
-kroompeeglit(Lada oma ei istu hästi)
-ampermeetrit 2140-le(ingliskeelsete kirjadega)
- C-piilari kroomümbris
Originaalkaitsmeid võib ka pakkuda Smile Tulede kaitsmed on läbi omadega. Traadi vahetus enam ei päästa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne