Metallkõri
#1

Mureks tsikli restaureerimisel vajaminev metallist juhtme kaitsekõri. Välisläbimõõt peaks olema 6,5mm kanti, pikkus 80cm. Siseläbimõõt võiks olla 4 kuni 4.5mm. Kõri peaks olema nn. dušhikõri tüüpi.
Kahjuks ei ole suutnud mõnepäevase otsimise tulemusena nii väikese diameetriga kõri leida. Võib olla mõni ksf oskab soovitada, kust otsida või on kellelgi garaažiriiulis selline jupp vedelemas.

Tänud ette!

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#2

minu soovitus: termokahanev rüü !
Vasta
#3

Sõna "restaureerimine" jäi vist lugemata
Vasta
#4

Kahjuks tänapäevased moodsad materjalid ei sobi. Kõige väiksem metallkõri, mis õnnestus leida oli pealt 9,5 ja seest 7,0mm.

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#5

(05-07-2013, 20:34 PM)Buzzet Kirjutas:  minu soovitus: termokahanev rüü !

Hea soovitus! Aga pakun üle, esiteks minu tavaline - plastiliin ja "värviline traat", teiseks, trumbiks pidev ruutu!
Ja Urmasele paras, kasuta jah termokahanevat rüüsi! Kunagi Sa eriti midagi ei räägi, valgustad maailma asju nii natuke kui vähegi võimalik ja tavaliselt veelgi vähem...
Aga sarnast kõri olen näinud NSU OSL601 spidomeetri trossi ümber olevat, kuigi vist siiski veidi suurma läbimõõduga kui 6 mm, nii et sellist NSU-d taolise metallkõri saamiseks vist soetada ei tasu.
Vanal heal veneajal olid kasutuses temperatuuriregulaatorid vist midagi KRD vms, neil oli anduri peenike kapillaartoru kaetud/kaitstud sarnase duššikõri - tüüpi metallkõriga, mõõdud vajavad täpsustamist.
Vasta
#6

Mul seisab riiulis üks tuttuus, kuid kulunud kandiga Land Roveri spido tross.
Väljas on küll plastkate, kuid see on kergesti mahalõigatav ning all mustast metallist painduv tavaline kõri.
Panin supleri kah korraks peale: 6.6mm. (ilma plastikuta)

Hinnaks üks külm õlu. Smile
Vasta
#7

Tere Urmas! Saksa traktori temperatuurinäitaja kõri läbim. on 6 mm, Sisemõõtu ei saa mõõta, riist korras ja lõhkuda polnud soovi.

Tervitab Veteran.
Vasta
#8

Piilu korraks ka ehitus ja santehnika poodidesse,oli nagu mida seal,aga kas sobib ei oska arvata.
Vasta
#9

Mul on olemas 8mm roostevaba kõri, kasutasin seda oma tsikli juures. Sisse mahtus vist 3-4 juhet. http://www.upload.ee/image/3428947/tsikkel_010.JPG
Vasta
#10

Kõri on ühele juhtmele, mis läheb tagatulele. Jämedam ei sobi. Traktori temperatuurinäitaja kõri oleks kindlasti arvestatav variant, kasutasin sellist 70-nendatel oma võrri sil. temp. näiturina. Homme vaatan, kas on maal kuskil alles.
Olen mõõtnud ka oma vanu spido trosse, kõik on liiga suure läbimõõduga. Kui paremat ei leia, tuleb õlle järele minna.

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#11

Urmas, Saaremaa viin on selle õlle nimi!
Vasta
#12

http://www.kabel-schmidt.de/flexible-met...31_65.html
Erinevad mõõdud ja pinnakatted. Otsastustarvikud.

Kõige peenema välismõõt on 6 ja sisemine 4 mm.
Mul on pakkuda kaks üleliigset juppi - pikkustega 37 ja 47 cm. Saad teha ajutiselt kahest osast kuni Saksast tellimust ootad.
Vasta
#13

Kas on õige kõri juba leitud?
Vasta
#14

Õige kõri tuli reede hommikul Saksamaalt ja sama päeva õhtul oli mustaks värvitult Indian Scouti küljes Unic-Moto kokkutulekul.

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#15

Leidsin ka ühe sedasorti kõri, mõeldud ühele kaablile, pikkust napilt alla meetri. kui kellegil vaja, siis ps.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne