K: Kuidas üle elada järgmine päev?
#21

Masinisti jutt tõsi, füüsiline töö (tegevus Smile ) aitab hästi, ka ilma õlleta.
Jookidest mis pohmaka vastu aitavad on 1/2 camparit ja 1/2apelsiinimahla - hea hapu joogi saab.
PS. Arvestades promilidega sõidu trahvisummat, saab selle raha eest üpris palju taksoga sõita.
Vasta
#22

sorry OT: aga see järgmine kokukas huvitaks mindki ja kes testib seal seda õli või nafta joomist :lol
Vasta
#23

Kle Hundu kas õlu ja dush enne või pärast kähkukat?
Keegi võiks vaba naise kaasa võtta, ma testiks Hundu variantiBig Grin

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#24

Naised saunas rääkisid, et promillide puhumise vastu aitab ka tavalise toiduõli joomine.

Pohmaka raviks soovitati kunagi aga vahustatud hapukoort.

Asp
Vasta
#25

mina tean ikkagi parima variandina piisava koguse vee sisselürpimist enne magamaminekut. aga see eeldab muidugi ka teatavate piiride olemasolu.

aga kui piirid käest kaotada, siis aitab pilsner, algul üks, siis kui kole tagasi tahab tulla siis järgmine ja niimoodi päev õhtusse saata. järjest võttes pole kasu, lükkab ainult edasi, aga tasa ja targu lähenedes saad 3. päeva hommikuks kaine pea ja inimesemoodi enesetunde.

to aspelund: toiduõli kohta ma olen kuulnud, et kui seda enne joomist tarbida, siis ta tõmbab maoseintele kihi peale ja ei lase alkol imenduda. niimoodi saab näiteks kedagi lauaalla juua. aga mingi aja (vist oli umbes 4h) möödudes see õli ei funka enam ja siis hakkab kogu see alkolaadung korraga kuplisse... tagajärgi võite vist ise aimata:haige
niiet toiduõli varianti praktiseerides peab olema oskus omale õigel ajal näpud kurku ajada. ja miilitsatega seoses pole seda üldse mõtet rakendada, parem juba lihtsalt joomata olla.

to nasa: selle mõttetööga on nii, et vähemalt minu puhul oleneb asjaoludest. teinekord juhtub, et hommikul mõte lendab linnutiivul, hakka või raamatut kirjutama. aga seda juhtub ainult mõnikord, niiet enne kirjandi vms kirjutamist pole vist mõtet selle peale välja minna.

martti@ise alaealine aga kirjutab alkoholiteemalist eepost siin.
Vasta
#26

Ütles üks klassik kunagi:
Peaparandamisest algab uus tsükkel Sad

Mina soovitaks ikkagi spetsialistide poole pöörduda.
Selleks tarbeks on ju igas, enesest lugupidavas raviasutuses kabinet, millel uksel kiri \" PEA ARST\" ???. :eureka


Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Vahetult peale ärkamist oleks soovitav hoida madalat profiili ja kõigepealt lasta vereringel tasakaalustuda! Seejärel püüda meenutada eelnevaid sündmusi ja kui kõik on korras, siis püüda vett (kaevuvett, kurgivett,...) juua ja vajadusel imeväike ðnaps teha. Seejärel võiks plaanida mingit kergemat füüsilist koormustet mitte enda keha ja organismi üle kurnata. Mõttetööd ei ole mõtet eriti arendada, kuna Nobeli preemia jääb sellel päeval niikuinii saavutamatta!

Lumekühveldamine jms. on ka üsna hea idee = vajalik + vajalik (lumevaba pind ja kiirenenud ainevahetus, pohmaka kadu ka).

Saun on tõsiselt hea alternatiiv muudele (v.a. vahel peaparandus väga karmil hommikul).
Olen nasaga 101% nõus, et meenutada (kui võimalik ) eelnenud sündmusi ja kaaluda kas poleks targem jätkata.Kui erilisi lollusi pole teinud siis põdeda põrgulikku pohmakat ja vanduda, et kui sellest üle saab võiks korraldada üleelamise auks korralik pidu!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne