Volhonskaja Versta 2013 ja ksf! Armex
#1

Olles šokeeritud ootamatust uudisest, et ksf! Armex olla saanud Peterburis toimunud äärmiselt mainekal rahvusvahelisel vanatsikliüritusel peaauhinna, P.N. Beljaevi enda nimelise karika tegin siia kohe uue teema. Enne kui asjaosalised ise jõuavad, kui jõuavad.
Mis toimub, milliste teenete eest? Omal pole korralikku NSU-dki, töristab mingi vana FN-ga ja ole lahke - Beljaevi karikas! Võrdluseks tuleb vägisi meelde lõik Hans Leberechti "Inimesed sõdurisinelist", kus üks punaväelane on roodukaaslase Punatähe ordeni saamise tõttu tõsiselt traumeeritud - mis, talle Punatähe orden? See on ju nii kena autasu, ta ei oska seda ju kandagi! Sad
Aga olgu, kui juhtus selline asi ja tehti taoline viga, ega midagi pole parata, tuleb asja niisutada, liigud teha, loodan, et karikas ikka vett (vedelikku) peab!
Ja asjaosalised, pange siis juttu ja pilte ka!

Praegu tuli mõte - äkki see karikas lihtsalt loositi osavõtjate vahel välja? Rolleyes
Vasta
#2

Muukeelses kirjavaras on see sündmus leidnud kajastamist nii:

Во время проведения мероприятия участники побывали в историко-культурном комплексе - форт «Великий князь Константин» г. Кронштадт, совершили теплоходную экскурсию по водной акватории Финского залива. Познакомились с достопримечательностями Павловска и Пушкина, получили незабываемые впечатления от состязаний, конкурсов и теплого дружеского общения единомышленников. Всего в мероприятии приняло участие 54 единицы коллекционной мототехники и 110 участников из России, Эстонии, Латвии и Литвы. Главный приз — Кубок им. П.Н. Беляева достался представителю Эстонии — Арно Иыэмаа с мотоциклом FN M70 (1931г, Бельгия). Приз за самый «старый» мотоцикл был присужден Альвидасу Виргинису за мотоцикл BSA V2 (1923г Великобритания). В состязаниях на мастерство вождения победа досталась представителю России из г. Казань — Денису Петрову на мотоцикле ABO 425 (1952г, ГДР) и представителю Эстонии Анатолию Лаврентьеву. Свой приз получил и участник, добиравшийся до Санкт-Петербурга своим ходом — Вадим Алёшин на мотоцикле BMW R75 (1943г, Германия). Приз "За лучший дебют сезона" единодушным решением оргкомитета вручен Дроздову Борису за отлично отреставрированную Яву 250/11.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

http://www.ntv.ru/novosti/636698/

https://www.facebook.com/alexey.ryazants...775&type=3

https://vk.com/album37037444_177532910

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Jah, vaadates pilte kahtlus ja hämming suurenevad veelgi! Kusagil ksf! Armexit pildil ei paista ja lõpus äkitselt on karikas pihus koos žüriiga, kõigil näod nalja täis ja silmad läigivad ülemeelikult! Kas tõesti jälle vana hea võhma suitsuvorsti ja Vana Tallinna trikk?! Mille eest??? Samas kui igati korralikke tuntud tootjate tsikleid oli hulga, no minu pärast kasvõi helekollane IŽ 350... Sad
Vasta
#5

(29-07-2013, 18:29 PM)kass Kirjutas:  Praegu tuli mõte - äkki see karikas lihtsalt loositi osavõtjate vahel välja? Rolleyes

Loosiga määrame meie tulemuse raplamaa iga-aastasel esimesel tuletõrjespordivõistlusel. Kuivõrd see toimub
a) märtsikuus, mil veega mängimine on mõnevõrra ebamugav
b) ksf! Eno1 töökoja katlamajas, kus ei mahu kahjuks ühtegi voolikut sirgeks ajama.
Ja alustame seal alati kohe piduliku osagaCool

Aga ksf! Armexile palju õnne, omast käest (ja mõnevõrra valusast umtsak-umstak kogemusest) tean, et piiri tagustele üritustele minek on paljudel jutuaineks, vähesed teevad selle ära. Iga selline algatus on tänuväärt.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#6

No pilte vaadates
https://disk.yandex.com/public/?hash=LJG...&locale=ru
enamik rahvast vist Eestist oligi?
Vasta
#7

http://www.tv100.ru/news/v-pavlovske-sta...sta-76730/
Vasta
#8

See oligi uks önnemäng ja juhus.Aga et saada omale önne nr-i 10 selleks lasin Avari ette et tema vötaks 9 ära.Tuba oli meil ka 410 ja tegelikult oli FN see kes vöidule vedas oma pragunenud ja viskavate kummiega,Kroonlinna minnes utlesid paljud et need kummid sind kohale ei vii aga mina silitasin oma tsiklit ja utlesin talle et palun ära vea mind alt,sain sinna ja tagasi ning isegi versta söidule.Hea rahulik oli teel söita sest kes nägi esiratast huppamas see kohe minust ette vöi tahapoole hoidis keegi liiga ligidal ei söitnud.
Minul ei oleks kade kui keegi teine oleks vöitnud kasvöi kf kass aga eriti heameel on mul et ikka Eestisse tuli peavõit ja veel mitmeid karikaid lisaks.
Tahan ka tänada oma reisikaaslasi ehk meie punti kelledega alustasime Venemaa avaruste avastamaise uritust juba kolmapäeva õhtul kui sõitsime K-Järvele ja sealt neljap.hommikul piirile,3h ja olimegi välismaal.Imetlesime karuputkesid,losse,lobutikke ,ausambaid,surnuaedu,loodust ja kõike mis silma hakkas,käiseme laadoga järve ääres,pidasme pikkniku laevalael laadoga ääres(uks laevavalvur lubas laevale),sealt vaatasime kurvalt kindlust millele me ei pääsenud uhe jobu kaatrimehe pärest sest tema jõi pudeli õlut ära ja siis alles teatas(olime juba kolmveerand tundi oodanud) et tema täna ei taha rohkem reise teha ja sõtiski minema kuigi kindluse muusium oli lahti kell18-ni
Kõik kupatsid puhapäev koju aga meie reisime edasi,ronisime vanade linnuste varemetel,ostsime kulamemmedelt kurke ning nänne ja pidasime kõva pikkniku laatse peo, et tähistada karika võitu,väikse konnatiigi ääres männiku all.Esmaspäeva lõunaks jõutsime lõpuks piiripunkti ja rõõmustsime et olime selle viisa kasutanud lõpuni ära ja võtnud reisilt kõik mida võtta oli.Koju jõudsin alles õhtuks olin natuke väsinud aga väga rahul.
Kf kassile ka mõni "heasõna",vanad ja kobedad seal utleb Väino et naised,need naised ei ole mingid mehed aga autumotos utleb Arno et kassid,need kassid ei ole mingid koerad, isegi kui oskavadki haukada või NSU korvis magada.Toungue
Tegelikult selle karikaga polegi kassil midagi teha sest see on nii sugav et tema keeleke ei ulata lakkuma ja juua ta ka ei oska oskab ainut lakkuda ja lakkuda.Päris kahju teisest.Sad
Vasta
#9

(30-07-2013, 22:06 PM)Armex Kirjutas:  ....ostsime kulamemmedelt kurke ning nänne ja pidasime kõva pikkniku laatse peo, et tähistada karika võitu,väikse konnatiigi ääres männiku all......Koju jõudsin alles õhtuks olin natuke väsinud aga väga rahul.
Kf kassile ka mõni "heasõna",vanad ja kobedad seal utleb Väino et naised,need naised ei ole mingid mehed aga autumotos utleb Arno et kassid,need kassid ei ole mingid koerad, isegi kui oskavadki haukada või NSU korvis magada.Toungue
Tegelikult selle karikaga polegi kassil midagi teha sest see on nii sugav et tema keeleke ei ulata lakkuma ja juua ta ka ei oska oskab ainut lakkuda ja lakkuda.Päris kahju teisest.Sad

Tänan, Arno, aitäh, vana sõber! Smile Rõõm näha, et saavutatud edu ja kuulsus pole Sind muutnud ja ikka leidub mõni hea ja toetav sõna vanadele semudele! Lisaks karusele, maamehelikule otsekohesusele väga kujundlikus ja kaunis allegoorilises keeles väljendatud! Cool Karm, aga otsekohene jutt, just sellist ma tõeliselt sõbralt alati ootan ja loodan, mitte mingi silma ees sussutamine ja poputamine, et seljatagant nuga selga lüüa või mõni karikas nina eest ära näpsata!
Aga mis me muudkui minust, rääkida tuleks ikka meie kangelasest, minu heast sõbrast ja seltsimehest Arnost!
Ootaks rohkem tehnilisi üksikasju ja infot toimunust! Nimelt mis nänne ja milliseid kurke (ega ometi värskeid?) Te kulamemmedelt ostsite. Ja muidugi detailset kajastust "männiku all konnatiigi äärse peetud pikkniku laatsest peost"! (võib ka mulle privaatsõnumiga saata)
Ise loosan, et kult.min. sm Lang ja kantsler Nõgene on juba vabariigi valitsusele ettepaneku Sinu premeerimise kohta teinud ja veebruaris on Sul kindlasti asja ka Presidendi poole peole. Võib juba oma halli pintsaku reväärile augu valmis teha, Unic-Moto märgi kõrvale istub Valgetähe medali VI järk (või mis Sulle seal iganes osaks saab?!) nagu valatult, nagu kass NSU korvi! Wink Ja kutsutakse muidugi koos kaaslasega, ära siis vana sõpra unusta!
Ja veel loodan, et juba eilsest saavad kõik kohalikud huvilised ning turistid näha seda suurt Beljajevi või Belovi nimelist karikat kohaliku esindusgastronoomi aknal, veidi räsituna ja tolmusena, mõni männikäbi ja konnakulles külge takerdunud!
Ning unistustes ketran siiski õrna lootust sellest kaunist karikast mingit meie noorusaja kvaliteetveini, näiteks Agdammi või Solnetšnõi Udari limpsida, muidugi ainult veidi ülevalt servast oma väikese roosa keelekesega!
Lõpetuseks võib vist nentida, et oli jällegi üks ilus vanatehnikaüritus!
Ja ikkagi ei mahu pähe, tuleb mingi suvaline maamees kusagilt Võhmast ja paneb 1/6-le planeedist pika puuga??? Sad
Vasta
#10

Talupoeg oma perega õnnitleb Arnot!
Ega mul siin midagi muud lisada pole,sest Kass on kõik ilusad sõnad juba ära kasutanud...Smile
Aga kes siis karikat kaema läheb,võtke pudeli kõrvale jupp vorsti ka kaasa,sest Arnol on mõni koer ja kass,kes ka head ja paremat tahavad!Big Grin
Vasta
#11

Jah, Arnol on igasugu imeasju! Näiteks on tal kasside poolt üles kasvatatud koer, kes hiiri püüab, trummi lööb ja kassi moodi ennast peseb - käppa lakkudes, no teate ju küll!
See Arno on tõesti üks ütlemata vahva mees ja vorsti võite mulle ka tuua! Cool
Vasta
#12

(31-07-2013, 20:15 PM)kass Kirjutas:  See Arno on tõesti üks ütlemata vahva mees ja vorsti võite mulle ka tuua! Cool
Selge see,et ka igale kassile maitseb vorst. Samuti isegi õpetajad tahtsid lillede asemel vorsti. Üks laulis isegi sellest.....Big Grin
Vasta
#13

Mis ma oskan kosta: teinekordki Arnoga koos üritusele, sest tegemist on toreda teekaaslase ja toanaabriga, võidumehe pluss super karikapeo korraldajaga! Pihlakakonjaki ja suitsukala all oli laud lookas ning viisa kasutasime tõesti ära algusest lõpuni:-) Ja võistlusel osalemise ja jälgimise järel võib väita: karikas anti õigele mehele! Palju õnne veelkord! :-)
Vasta
#14

(05-08-2013, 23:00 PM)ProZ. Kirjutas:  Mis ma oskan kosta: teinekordki Arnoga koos üritusele, sest tegemist on toreda teekaaslase ja toanaabriga, võidumehe pluss super karikapeo korraldajaga! Pihlakakonjaki ja suitsukala all oli laud lookas ning viisa kasutasime tõesti ära algusest lõpuni:-) Ja võistlusel osalemise ja jälgimise järel võib väita: karikas anti õigele mehele! Palju õnne veelkord! :-)

Ahaa, nüüd oskan mina ka lõpuks kosta - ilmselt pole see karikavõitja Arno Armex üldse see mees, keda mina arvasin! Igal juhul huvitav ja imelik kokkusattumine, aga ju neid Arnosid on seal Võhmas mitmeid, ikkagi suur linn.
Kuigi see minu tuttav sõber Arno on ka suur naiste lemmik! Rolleyes
Vasta
#15

Karikavõitja stiilinäide:

[Pilt: vv2013-81.jpg]

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#16

Järjest selgemaks saab...et see ei ole sõber Arno, nina on liiga pikk ja päris Armexil on teistsugused kõrvad, kikkis!
Vasta
#17

(12-08-2013, 21:37 PM)kass Kirjutas:  Järjest selgemaks saab...et see ei ole sõber Arno, nina on liiga pikk ja päris Armexil on teistsugused kõrvad, kikkis!

Mul on tunne, et üks mees kasutab dublanti. Juba Kundas ma vaatasin, et joob kõik õlle ära. Sinu sõber seda ei suudaks Wink

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#18

(12-08-2013, 21:47 PM)unicman Kirjutas:  
(12-08-2013, 21:37 PM)kass Kirjutas:  Järjest selgemaks saab...et see ei ole sõber Arno, nina on liiga pikk ja päris Armexil on teistsugused kõrvad, kikkis!

Mul on tunne, et üks mees kasutab dublanti. Juba Kundas ma vaatasin, et joob kõik õlle ära. Sinu sõber seda ei suudaks Wink

Siis on neid tõesti vähemalt kaks...kui mitte rohkem. Üks lontis kõrvadega ja pikema ninaga ning teine, see minu sõber, kikkis kõrvadega. Selle pärast läheb õlut ka üle mõistuse, meil Türil on sama probleem olnud korduvalt! Telefoniga helistades on mind ka iga üle korra lolliks teinud, helistatakse suvalistelt numbritelt, räägitakse vene keeles mingit jama ja lõpuks tuleb välja, et Arno on toru otsas ja itsitab, või siis see lomtis kõrvadega hoopis...täitsa segi võib siin minna! Rolleyes
Vasta
#19

Juhtusin ka lugema teemat ,no ja väga huvitav teine ,et niisugune uhke võit tuli Eestimaale ja kena karikas ja puha,igatahes palju õnne ja ...ja mis seal ikka vanatehnika on ikka tegija
Vasta
#20

Aitäh kõigile.eriti kassileBig Grin.See teema oleks sobinud rohkem motokuuri ja just mölamaffiasse.Nalja tuleb teha muidu elu mõtetu ja loll ,mitte alati .Mitte alatil,siis küsida veel tegelikult tomunud ürituse kohta ma ei saa siis tõsist juttu rääkida kui kassi teema lihtsalt ..........nali.
Ise ootan resikaaslastest pilte.

(05-08-2013, 23:00 PM)ProZ. Kirjutas:  Mis ma oskan kosta: teinekordki Arnoga koos üritusele, sest tegemist on toreda teekaaslase ja toanaabriga, võidumehe pluss super karikapeo korraldajaga! Pihlakakonjaki ja suitsukala all oli laud lookas ning viisa kasutasime tõesti ära algusest lõpuni:-) Ja võistlusel osalemise ja jälgimise järel võib väita: karikas anti õigele mehele! Palju õnne veelkord! :-)
Aitäh. Veel kord äitäh,nii tundmatu perekonnaga ühestoas.. AGA ma hoiatasin et nosrkan ja veel kõvasti kuigi keegi veel aga mitte nii tummiselt.Võin veel öelda et väga hea tiim meil olenevalt vanuse erinevusest ja see väike vahest ka natuke jonnakas(mitte minuga( tulevane tsiklimees tihti tuli ja võttis käest kinni ja nii me koos kõndisime sellel ühelkolmandikul planeedil
See pole kassi nali, see tuleb südamest.
Arno Teie reisikaaslane
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne