Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

(04-10-2014, 16:10 PM)Basilio Kirjutas:  
(04-10-2014, 13:15 PM)zazik Kirjutas:  Ma olen veel veits noor ja loll, et ennast kandidaadiks pakkuda.
Esimene puudus läheb ajapikku iseenesest üle. Teine on aga lausa soovituskiri poliitikasse minekuks.

Kui juba jahumiseks läks siis lisan veel kõutsi väidetele,et see on hea,kui midagi ei oska,sest Sind on võimalik veel õpetada. Lollist saab veel asja aga targale ei saa midagi õpetada,sest ta on juba tark. Ja noorusega pole ka häda,sest kui kõigi soovide järgi talitad,istud oma toolil seni kuni veel istuda jõuad... Big Grin

Loomulikult on hea, kui suurt midagi aru ei saa mis ümberringi toimub. Parteidel on kahuriliha ikka vaja.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

 Talupoeg Taluja hakkab juba Confucius'ele endale kandadele astuma  Big Grin Too küll arvas et ka väga rumalatest ei saa asja.
Tsitaat:“Only the wisest and stupidest of men never change.” Confucius

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

(04-10-2014, 17:59 PM)Tegelane5 Kirjutas:   Talupoeg Taluja hakkab juba Confucius'ele endale kandadele astuma  Big Grin 
No mina pean Talupojast kui ausast ja sirgjoonelisest eesti mehest rohkem lugu kui Kong Fuzi-st, kes oli tegelikult paras väänik. Rääkis nõunikuna ainult siis, kui küsiti ja alati täpselt seda juttu, mida võimukandjad ootasid. See hiinlane oli ka riigimees, nii et kutsehaigus.  Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(18-10-2014, 13:25 PM)viplala Kirjutas:  

No ei ole ju valitsejad lollid,no ei ole! Big Grin

 Mind paneb Helme tegemisi suure kahtlusega võtma see et nad saavad Tallinna TVs nii palju sõna. See, "Mõtleme veel" vmisiganes saade seal  kus ümber laua mehed sõna võtavad--jätab mulje nagu kuuluks see jaam Helmedele. Või siis on nad väga heades suhetes selle omanikega. Kuidagi imelik erakonna kohta mis peab ennast kõvasti isamaalisemaks kui IRL.
 Kelle esindajad vist lihtsalt TTV fuajeestki välja visataks, rääkimata pmtslt saate eraldamisest. Big Grin
http://epl.delfi.ee/news/eesti/tallinna-...d=66540248

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

Ei teagi kohe, kas paigaldada see huumori teema alla või siia. Samas ei tahaks huumorit päris ära ka rikkuda ja seda võivad vaadata ka lapsed, kellele võib naljast tekkida pöördumatuid ajukahjustusi tulevikuks, seega tuleb siia Smile
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=70631465

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Militaarfoorum võttis meid valitsema pürgivad ette ja esitas neile 20 küsimust. Vastused on ... huvitavad:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...&start=163

Pidage meeles, kui valima lähete. Cool

Ja nagu ikka: vastustest huvitavam ja sisukam on nendele järgnev analüüsSmile

Sest kes ei lähe, on rahul meid viimased kaks perioodi valitsenud seltskonna toimetamisega. Mõned käredama ütlemisega inimesed nimetavad seda riigireetmiseks... Ning ma pole üldse kindel, et tuleviku ajaloolased selle vaidlustavad... Sad

http://valijakompass.err.ee/

noh kui otsusi ei suuda langetada, ehk on abiks

(29-01-2015, 22:49 PM)pvr Kirjutas:  http://valijakompass.err.ee/

noh kui otsusi ei suuda langetada, ehk on abiks

tegin läbi ja üllatav-huvitav, tulemuse esimene valik läks mu enda arvamusega kokku, 2-3 küll mitte. Samas seal see poliitmaastiku mudelil paiknemine jälle klappis mu arusaamadega täielikult ...

Kolin arutelu hääletamat jätmine vs. rikutud sedel siia. sobib paremini, kui teeteemasse:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid363129

Kui jätad valima minemata, oled nõus sellega, mida iganes ülejäänud valivad. Ühelt poolt jube mugav: mina pole süüdi. Teiselt poolt on see kodanikukohuse täitmata jätmine. Ning kohe kindlasti ei ole siis õigust viriseda kehva riigi üle, kui pole viitsinud isegi seda kõige lihtsamat asja teha.

Eestis puudub võimalus anda vastuhääl valitsevale süsteemile. Kaudselt on sedeli teadlik rikkumine ja sellele oma sõnumi kirjutamine vastuhääle andmine kehtivale süsteemile. Kahju, et press eelmistel valimistel rikutud lahjale kümnele tuhandele sedelile nii vähe tähelepanu pööras...

Ma ei ole nõus sellega, et kõik on ühesugused. Ei ole, selgelt eristuvad kaks erakonda. Sotsid, kelle eesmärk on olla tark tagantjärele ja jagada laiali kõik, mida riigil koguda õnnestub ning EKRE, kelle ideed võiksid toimida Saksamaa-suuruses riigis. Või veel suuremas. Kuigi ka seal oleks kuratlikult keeruline teha üheaegselt riiki õhemaks ja suurendada riigi toetust kodanikule.

Ülejäänud on paraku küll sama punt, kelle peamine eesmärk on püsida/saada võimule selleks, et hästi ära elada järgmised 4 aastat. Nojah, ja siis on rohelised, kelle maailmavaadet võib ju mõista. Aga rahaliselt vist seda kaua ei jaksaks. Aga mine tea - neil pole ju olnud võimalust end näidata Toungue

Vabaerakond on huvitav moodustis. Nime järgi nagu oleks erakond, kuid vist ikka ei ole ka. Pigem nagu Ühinenud Üksikkandidaadid Big Grin Mõtted on neil head. Näis, kas need mõtted kunagi realiseeruda ka saavad.

(19-02-2015, 23:33 PM)v6sa Kirjutas:  Kolin arutelu hääletamat jätmine vs. rikutud sedel siia. sobib paremini, kui teeteemasse:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid363129

Kui jätad valima minemata, oled nõus sellega, mida iganes ülejäänud valivad. Ühelt poolt jube mugav: mina pole süüdi. Teiselt poolt on see kodanikukohuse täitmata jätmine. Ning kohe kindlasti ei ole siis õigust viriseda kehva riigi üle, kui pole viitsinud isegi seda kõige lihtsamat asja teha.

Eestis puudub võimalus anda vastuhääl valitsevale süsteemile. Kaudselt on sedeli teadlik rikkumine ja sellele oma sõnumi kirjutamine vastuhääle andmine kehtivale süsteemile. Kahju, et press eelmistel valimistel rikutud lahjale kümnele tuhandele sedelile nii vähe tähelepanu pööras...

Ma ei ole nõus sellega, et kõik on ühesugused. Ei ole, selgelt eristuvad kaks erakonda. Sotsid, kelle eesmärk on olla tark tagantjärele ja jagada laiali kõik, mida riigil koguda õnnestub ning EKRE, kelle ideed võiksid toimida Saksamaa-suuruses riigis. Või veel suuremas. Kuigi ka seal oleks kuratlikult keeruline teha üheaegselt riiki õhemaks ja suurendada riigi toetust kodanikule.

Ülejäänud on paraku küll sama punt, kelle peamine eesmärk on püsida/saada võimule selleks, et hästi ära elada järgmised 4 aastat. Nojah, ja siis on rohelised, kelle maailmavaadet võib ju mõista. Aga rahaliselt vist seda kaua ei jaksaks. Aga mine tea - neil pole ju olnud võimalust end näidata Toungue

Vabaerakond on huvitav moodustis. Nime järgi nagu oleks erakond, kuid vist ikka ei ole ka. Pigem nagu Ühinenud Üksikkandidaadid Big Grin Mõtted on neil head. Näis, kas need mõtted kunagi realiseeruda ka saavad.

Nendel valimistel pole minul ühtegi kahtlust, keda valida. 
On üks hetkel parlamendiväline partei, väga musta minevikuga partei järeltulija, väga radikaalne ja populistlik. Kindlasti nad ei võida (hoidku meid selle eest) aga nad oleks väga sobiv "ora" praegustel võimukandjatel sealsamuses tagaotsas.

Praeguse võimu suurim probleem on ikkagi see, et nad on liiga kauaks ja liiga kindlalt sinna üles jäänud, liiga ülbeks ja mugavaks läinud. Nende elu tuleks ebamugavamaks muuta. 

(19-02-2015, 23:43 PM)zazik Kirjutas:  ...
Praeguse võimu suurim probleem on ikkagi see, et nad on liiga kauaks ja liiga kindlalt sinna üles jäänud, liiga ülbeks ja mugavaks läinud. Nende elu tuleks ebamugavamaks muuta. 
Just.

Seepärast tulebki valima minna. Muidu võivad nad sinna jälle tagasi saada.

Vasakpoolsed on ohtlik valik: nende platvorm lõpetab selle riigi, millega me harjunud oleme. Ning ma kaldun arvama, et asemele pakutavat võime hommikukaarest näha. Loodetavasti ei ole selle ora valijaid liiga palju. Üks või kaks vastasranna kiiska teeb muidu nii korrektsele Riigikogule parajasti natuke elu sisse. Aga enamate sissesaamine oleks halb.

(19-02-2015, 23:56 PM)v6sa Kirjutas:  Vasakpoolsed on ohtlik valik: nende platvorm lõpetab selle riigi, millega me harjunud oleme. Ning ma kaldun arvama, et asemele pakutavat võime hommikukaarest näha. Loodetavasti ei ole selle ora valijaid liiga palju. Üks või kaks vastasranna kiiska teeb muidu nii korrektsele Riigikogule parajasti natuke elu sisse. Aga enamate sissesaamine oleks halb.
Kellest jutt käib?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Zazikul on helged mõtted, peaaegu nagu minu pealt maha kirjutatud Smile
Natuke raputamist oleks sinna vaja küll. Ja et nimesid mitte nimetada - need mehed võimu üle ei võta aga natuke ebamugavust fixnelikule kindlasti teeksid.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(20-02-2015, 00:00 AM)viplala Kirjutas:  
(19-02-2015, 23:56 PM)v6sa Kirjutas:  Vasakpoolsed on ohtlik valik: nende platvorm lõpetab selle riigi, millega me harjunud oleme. Ning ma kaldun arvama, et asemele pakutavat võime hommikukaarest näha. Loodetavasti ei ole selle ora valijaid liiga palju. Üks või kaks vastasranna kiiska teeb muidu nii korrektsele Riigikogule parajasti natuke elu sisse. Aga enamate sissesaamine oleks halb.
Kellest jutt käib?

Otseselt vasakpoolseks saab meil vist nimetada ainult roosat erakonda.

Minu tõgendus, miks kedagi mitte valida on lihtne:
1) praegune võimupartei - seletasin juba eespool
2) endine koalitsioonipartei - äraostmatud on oma nägu ja oskamatust näidanud piisavalt. Ühele parteile sai liitumine saatuslikuks.
3) linnavõimupartei - sahkerdamise meistriklass, pluss ilmselge võõrriigi juhtiv käsi kurguni p****e torgatud
4) praegune koalitsioonipartner - kommunistid (vasakpoolsus on oma olemuselt kuritegelik)

Hipide partei (ehk ükskikandidaatide ühendus) on praeguse aja jaoks liiga kergemeelne.
Kesikute värvi oma nimeks pidav partei on lihtsalt mingi seltskonna rikastumise eesmärgil loodud ühendus
Ja no siis on veel blondiinipartei, mis pole isegi mingi seltskonna, vaid ühe läbipõlenud kana isiklik eneseväljenduskatse.

Valida on reaalselt võimalik kahte erakonda, ilma et hääl ei läheks raisku - Vabaerakond või EKRE. Pole vahet kumb, nende künniseületamine tähendab päris mitmele etableerunud poliitgrupeeringute liikmele soojast kohast ilmajäämist ja parlamendis jõujoonte muutmist. Valima mitte minna on kõige lollim valik.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Lõpptulemus on ikka selline, et kas kesikud või oravad. Kui oma hääle annad pisematele, jääb see lihtsalt kesikute vastu andmata. Kesikud aga on meie riigile otseseks ohuks niikaua, kuni savipäts neid juhib.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(20-02-2015, 00:20 AM)viplala Kirjutas:  Lõpptulemus on ikka selline, et kas kesikud või oravad. Kui oma hääle annad pisematele, jääb see lihtsalt kesikute vastu andmata. Kesikud aga on meie riigile otseseks ohuks niikaua, kuni savipäts neid juhib.

Ei nõustu. 

Oravad on selle kesikutele vastandumise najal liiga kaua saanud liugu lasta. Isegi president ise on nüüd selle vankri ette pandud.

Kui kesikud võidaks, poleks see maailmalõpp, kuigi väga olulist rolli mängiks siis kommunistide (puuduv) selgroog. Kõigi eelduste kohaselt moodustab uue koalisatsiooni siiski kesikutevastane gäng. Oravatele kuluks ära vahelduseks väike reaalse koostöö vajadus, et õpitaks hindama oma partnereid ja valijaid. Praegune seis on selline, et lüpstakse üht ja siis visatakse üle parda, võetakse järgmine.

Selles suhtes olen deville-ga nõus, et mida rohkem "segavat elementi" üle künnise pääseb, seda parem meile kõigile.

Reaalseid valitsuseloojaid peale oravate ei paista kuskilt, oluline on seda neile mitte mugavaks teha.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne