Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Hr Võsa, mul ei jää ka samuti muud üle kui sinuga ühineda ja sellele teemale oma aega enam mitte raisata. Olen samuti öelnud mis ma arvan ja mida õigeks pean ja ümber veenda mind ilma argumenteerimata keegi ei suuda. Eks hüüdke siis ka oma valitutele tagant järele ja nõudke aru. Ehk on teil õigus ja teie väljavalitu ei peeretagi teile näkku nagu tava ette näeb ja räägibki teiega Big Grin . Ma pole sind, Ksf Võsa otseselt sovata tahtnud, aga selline sinumoodi demokraatia on meid viinud just sellesse seisu, kus me oleme ja seega ei tööta, kuigi peaks töötama. Valimised, ilma mida mainimata ei saa sa kuidagi hakkama, on minuarust ainult rahva lollitamine, sellepärast ma sellest narrusest osa ei võtagi ja kedagi ma enda eest ostustama ei ole seega volitanud ja erinevalt Ksf kassist, kes paistab kõigega rahul olevat ja tõenäoliselt ei adu üldse mis ümberringi toimub, on mul on õigus rahulolematu olla piisavalt. Minu tegevuskava ongi seega ainult üks ja kõigile läbipaistev, nii et ma ei pea seda üle seletama, kes on viitsinud aru saada, on ka aru saanud. Näiteks sina oled Smile . Ma ei pea ennast sugugi teistest targemaks, ehk ainult hoolin rokem ka särkidest mis vastu minu nahka ei ole ja mul läheb ka teiste heaolu korda. Kui näiteks peale sellise artikli lugemist: http://www.estoniananonymous.tk/2015/06/...ialnetwork  , väita, et meie riigis kõik korras on ja kusagilt king ei pigista, siis... -mul pole lihtsalt sõnu. Kas peaks siis neli aastat ootama ja laskma siia niikaua neegreid sisse vedada? Krdi jõuetuse tunne tekib kui sellistel teemadel oma hukkamõistule tuge ja poolehoidu ei leia. Selle asemel aga leiab tögamist, aasimist ja inimkaubitsejate õigustamist kuhjaga. Ma tean, et selliste arusaamadega ühiskonnas ei pruugi ma hästi lõpetada, aga parem jään õigeks vähemalt  iseenda ees kui jään ülekohut nähes pealtvaatajaks. Ei kartnud ma oma seisukohti poliitika ja õigluse suhtes isegi vene kroonus välja öelda ja ka rusikaga kaitsta. Armiline küll, aga elus olen ma nagu näha siiani. Tegelikult oli juba sealgi vahel häbi eestlane olla kui lappidega ringijooksvaid suguvendi kutsuti: bizdontsõ mitte estontsõ. Kuna mul ei olnud kombeks kunagi alla anda, siis tekkis mul sõpru küll pigem moslemite seas, aga eesti mees piilus alati nruga tagant kuni action läbi sai ja siis tuli laia jutuga lagedale, et mis ta kõik teinud oleks kui ma hätta oleks jäänud- sellised said ilma pikema jututa tänutäheks san-tšasti saadetud. Niipalju eestlaste kokkuhoiust, julgusest ja üksmeelest, asjadest, millest eestlasel ei ole õrna aimugi Sad . Eestlane paluks vast põlvili ka oma naise vägistajat, et too oma tegevuse ära lõpetaks ja kirjutaks talle palvekirja. Vägistaja aga enne ei lõpeta kui ta lõpetab Big Grin . Ja pärast ütleb üks tõeline eesti mees enda õigustuseks kindlasti naisele, et too on lits Big Grin .

[Pilt: plakat.jpg]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kuna 4 juulil on väike väljasõit Vaosse ja asi on ammu kasvanud välja vaid kaherattaliste üritusest, siis võiks siitki võimalikult palju rahvast tulla.   https://www.facebook.com/events/895287923877763/

Mulle meeldibki rohkem endast rääkida ja kirjutada. Ja vb tõesti, et kass "ei adu üldse, mis ümberringi toimub", aga "kõigega rahul" kass küll ei ole. Tegelikult pole ma üldse millegagi rahul, ei ksf! Maitusega, ei A-M foorumiga, ei ühegi erakonnaga, ei meie riigi ega valitsusega, ei EL-iga, ei tänapäeva tsivilisatsiooni, ühiskonna ega nende arengutega. Rassist olen ka, ei salli võõraid ja erinevaid, teistsuguseid. Ksf! Maitus on vist ka natuke teistsugune kui "õige eestlane", vähemalt nii ta ise ka väidab. 
Ksf! Maitusel on õigus ehk ainult selles, et passiivne lolli naeratusega olemasolevatele või kavandatavatele valedele "asjadele" kaasakiitmine või tuima näoga allaneelamine ei ole õige variant. Reaalsustajau aga puudub ning kaldub liialdustesse ja  ei "adu" ka eriti, mis, kuidas ja miks.....ma ka rohkem ei viitsi, puhkame veidi.

Värskemaid uudiseid Soomest..
"Üks Helsinki imaam andis välja fatwa paganliku Juhanusta, meie keeli Jaanipäeva kohta. See on paganlik püha ja eelkõige Allahi õpetusele vastu ning solvab kõiki moslemeid, eriti aga shiamoslemeid. Fatwa ei ole veel kutse pühaks sõjaks aga üldjuhul on esimene sarvepuhumine selleks ja kui uskmatud ei saa aru, ja ei lõpeta Muhamedi vastustamist tuleb juba järgmine samm. Sedaviisi siis sealpool lahte, kuidas meil asjad pole teada"


  https://jamesgonzo.wordpress.com/2014/06...a-vastaan/



Millal küll meil sellised asjad toimuma hakkavad, sest toimumata need praegust olukorda arvestades ei jää.

(19-06-2015, 14:30 PM)Külahull Kirjutas:    https://jamesgonzo.wordpress.com/2014/06...a-vastaan/



Millal küll meil sellised asjad toimuma hakkavad, sest toimumata need praegust olukorda arvestades ei jää.

No näete armas rahvas,lased võõrad kostile ja pead hakkama nende kommete järgi ka elama.  Siit järeldus- mina sihukesi oma õue peale ei taha,sest ma tahan oma esi-isade kombeid ja tavasid järgida. Kas keegi mõtleb samamoodi? Või on see ainult minu kiiks....
No kui mingi püha sõda tulemas siis tuleks sellised kohe kodust välja visata! Mainin ikka ja alati,et ma pole rassist!
Asja tuleks ennetada ja keelata selliste usutegelaste toimetamised ja kuulutada kõik põlisrahva vastu  suunatud aktsioonid riigivastasteks. Tundub,et võõrad on ülbeks läinud...

Ütleme nii, et 25 aastaga on palju muutunud... Praeguses valguses keeraksid paljud oma enda naise ka vist upakile, et mitte rassismisüüdistust saada või sallimatuks tembeldataks. Olen piisavalt reisinud Euroopas, et näha seda kõike ise ja sellist Eestit ma küll ei tahaks, kohe üldse mitte.

(19-06-2015, 15:07 PM)Külahull Kirjutas:  Ütleme nii, et 25 aastaga on palju muutunud... Praeguses valguses keeraksid paljud oma enda naise ka vist upakile, et mitte rassismisüüdistust saada või sallimatuks tembeldataks. Olen piisavalt reisinud Euroopas, et näha seda kõike ise ja sellist Eestit ma küll ei tahaks, kohe üldse mitte


Huvitav, mis selles rassismisüüdistuses siis nii hirmsat on? Pole nagu kuulda olnud, et see mingeid erilisi tagajärgi oleks põhjustanud..

(19-06-2015, 16:19 PM)kolentin Kirjutas:  
(19-06-2015, 15:07 PM)Külahull Kirjutas:  Ütleme nii, et 25 aastaga on palju muutunud... Praeguses valguses keeraksid paljud oma enda naise ka vist upakile, et mitte rassismisüüdistust saada või sallimatuks tembeldataks. Olen piisavalt reisinud Euroopas, et näha seda kõike ise ja sellist Eestit ma küll ei tahaks, kohe üldse mitte


Huvitav, mis selles rassismisüüdistuses siis nii hirmsat on? Pole nagu kuulda olnud, et see mingeid erilisi tagajärgi oleks põhjustanud..

Mina ka mitte. Paraku praegune valitsus kardab seda samapalju kui tõsiuskne moslem seanahast kotis poomist. Tundub, et Prantsusmaa ja Rootsi näitel läheb tolerastidel tunduvalt hullemini kui inimesel, kes lähtuvad ajaloolisest mälust ja isaisade kogemustest ning õpetustest.

Sellest artiklist välja loetavad numbrid on küll hoopis midagi muud, kui algul mainitud 100-200..
Päris kõhedaks kisub juba.
http://uudised.err.ee/v/EESTI/6739253a-a...9eb5f1d2fc

(19-06-2015, 20:47 PM)kolentin Kirjutas:  Sellest artiklist välja loetavad numbrid on küll hoopis midagi muud, kui algul mainitud 100-200..
Päris kõhedaks kisub juba.
http://uudised.err.ee/v/EESTI/6739253a-a...9eb5f1d2fc

No jah,siis ei ole enam midagi teha.... tuleb üks suur rahvaste segamine ja tagajärg on kole.
Seadused tuleks nii teha,et kui sissetulnud ei täida Eesti seadusi ja kombeid,oleks õigus koheselt tagasi saata sinna,kust tuli. Ilma igasuguse jututa. Aga meil on vist jõle demokraatlik valitsus.... kas selline asi üldse läbi läheb.  Aga ma kardan,et siis tuleb ikka hirmus pudru....kui selline mass võõraid kohale tuleb.

Saavad ajutised elamisload ning kui ÜRO ja muude organite hinnangul on nende kodumaal olukord normaliseerunud lähevad riburada pidi koju tagasi. Kodu ju kõige parem koht igaühele. Ega siis nad lepi  meie praeguse elatustasemega kui ollakse saabunud juba jevroliitu, summad peavad olema nagu mujal.

(19-06-2015, 14:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No näete armas rahvas,lased võõrad kostile ja pead hakkama nende kommete järgi ka elama.  Siit järeldus- mina sihukesi oma õue peale ei taha,sest ma tahan oma esi-isade kombeid ja tavasid järgida. 
Täpsustaks pisut, kas mõtled esiisade kommete all hiies käimist ja metsavaimudega lävimist või seda eelmist kõrbesuguharu religiooni, mida väevõimuga toodi? See viimane on ju igati omaks võetud, käiakse kirikus, tähistatakse jõule ja peetakse endid põlisteks kristlasteks. Nüüd tuuakse lihtsalt järgmist, teise kõrbesuguharu religiooni asemele. Jälle lükatakse võõrast usku nagu võid rehavarrega p***e ja küll lõpuks omaks võetakse.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(19-06-2015, 21:24 PM)Walter Kirjutas:  Saavad ajutised elamisload ning kui ÜRO ja muude organite hinnangul on nende kodumaal olukord normaliseerunud lähevad riburada pidi koju tagasi. Kodu ju kõige parem koht igaühele. Ega siis nad lepi  meie praeguse elatustasemega kui ollakse saabunud juba jevroliitu, summad peavad olema nagu mujal.

Ei lähe see olukord seal kunagi normaalseks, vähemalt mitte meie mõistes. Ja kui EL maksab neile veel stipendiumi kaheks aastaks ja sihtriik poputab esmatasandi teenustega, miks siis peaks minema? Vegeteerijal pole erilist vahet, kus vegeteerida. Ja selle 2 aastaga jõuab ikka päris palju pekki keerata.

Huvitav, et järjekordselt toodi ülalmainit artiklis välja, et Eesti arengu turgutamiseks see jama kõik vajalik. Minu mõistus küll ei võta, mismoodi need paadipõgenikest võsaneegrid meie arengut peaks edendama või progressi edasi viima..?

Paljudes artiklites viidatakse ka sellele, et immigrandid hakkavad siis madalapalgalisi töid tegema, mida kohalikud teha ei taha, näit. torumehed ja medõed. No ma ei tea, mu arust küll ikka iga suva jorss niisama medõeks ei saa ja torumehel peab ka peakolus üht-teist olema, rääkimata käelistest oskustest. Võib ju naiivselt arvata, et igast inimsest võib koolitada mida iganes, aga reaalsuses see nii ei ole - kui ikka tahet ja oskusi pole , ei saa asjast asja. Ja jallgpalli togimine pole oskus mu arust..

(19-06-2015, 21:42 PM)Basilio Kirjutas:  
(19-06-2015, 14:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No näete armas rahvas,lased võõrad kostile ja pead hakkama nende kommete järgi ka elama.  Siit järeldus- mina sihukesi oma õue peale ei taha,sest ma tahan oma esi-isade kombeid ja tavasid järgida. 
Täpsustaks pisut, kas mõtled esiisade kommete all hiies käimist ja metsavaimudega lävimist või seda eelmist kõrbesuguharu religiooni, mida väevõimuga toodi? See viimane on ju igati omaks võetud, käiakse kirikus, tähistatakse jõule ja peetakse endid põlisteks kristlasteks. Nüüd tuuakse lihtsalt järgmist, teise kõrbesuguharu religiooni asemele. Jälle lükatakse võõrast usku nagu võid rehavarrega p***e ja küll lõpuks omaks võetakse.

Ei ole siin Eestis mingeid padukristlasi, enamik kirikuskäijaid käib seal hoopis jõulukontserti kuulamas, kirik on minu arust muutunud tänapäeval üsna muuseumiks.

Ja religioon  on neil kõrberahvastel täpselt üks ja sama, vahe ainult selles, et ühed kummardavad Kristust ja teised vanajumalat ehk Loojat - araabia keeles Allah. Kui puhtalt teooriast lähtuda, siis on mõlemad väga sallivad religioonid, paraku suudavad igasugu madalalaubalised fanaatikud (eriti just Põhja- ja Ida-Aafrikas) kõik mõisted pea peale pöörata ja välja tuleb ikka jama, millel nö päris islamiga on ühine ainult sõna Allah..

eila vai üleeila rääkis raadios, et eesti rahvaarv väheneb aastaks kakskümmend, ehk viie aastaga viiekümne tuhande inimese võrra ja aastaks nelikümmend, ehk kahekümne viie aastaga saja kuuekümne tuhande inimese võrra.
ja et see tähendavat hirmsat häda ja viletsust ja tarvis kibekähku uued näod sisse tuua. soovitavalt ennetavalt ja varuga.
no mida asja te siin arutate sada või kolmsada. see on promill sellest, mis päriselt õigevarsti siin on.
ja kes kobiseda julgeb, on riigivastane ja läeb kinnimajja või pannakse suu muudmoodi kinni.

ah jaa, see töötegemise jutt unustage ää. põle vahet, kas madal või kõrge palk. vähemasti mingil teatud seltskonnal neist kaltsupeadest on meesterahvastel töö tegemine keelatud.
no ja igatsugu muud neegrid ja töö ei käi ju üldse kokku.
või mes rahvas arvab?

(19-06-2015, 22:25 PM)diesel Kirjutas:  .....või mes rahvas arvab?

Ei tea, rahvas on vait. Aga arvata on, et rahvas on vastu...igaks juhuks, sest Rootsis on nii ja Saksas on naa jne. Mina aga arvan, et vahet pole, tegemist on pseudoprobleemiga, millest võib isegi kasu olla rahvuse ja rahva liitmiseks, välisvaenlase positiivśet mõju ei maksa alahinnata. Aga kohaliku elanikkonna vähenemise ohtu ei hinnata adekvaatselt, sest see on midagi kauget, ebamäärast, seda võib praegu ignoreerida praegu on tähtis võidelda mingi homsel päeval toimuva hakkava marginaalse neegrite ja moslemite immigratsiooni vastu. Selmet, et mõelda, mida tegelikult tuleks teha ja kuidas teha, et neil immigrantidel siin liiga mõnus ei hakkas olema ja neid oleks võimalik ohjata ning ohjeldaa.

(19-06-2015, 22:19 PM)diesel Kirjutas:  eila vai üleeila rääkis raadios, et eesti rahvaarv väheneb aastaks kakskümmend, ehk viie aastaga viiekümne tuhande inimese võrra ja aastaks nelikümmend, ehk kahekümne viie aastaga saja kuuekümne tuhande inimese võrra.
ja et see tähendavat hirmsat häda ja viletsust ja tarvis kibekähku uued näod sisse tuua. soovitavalt ennetavalt ja varuga.
no mida asja te siin arutate sada või kolmsada. see on promill sellest, mis päriselt õigevarsti siin on.
ja kes kobiseda julgeb, on riigivastane ja läeb kinnimajja või pannakse suu muudmoodi kinni.

Ma ei ole ka hästi aru saanud sellest kvantiteedile rõhumisest, meil omalgi siin ajudeta massi, keda koolitada ja harida ning ei pea silmas muulasi ainult, vaid ka eestlaste hulgas on vohama hakanud ajupuudulikkus ning saamatus. Selle asemel, et immigrante kohale vedada, tuleks pigem kohaliku elanikkonna taset tõsta ja motiveerida. Saame ka väiksema rahvaarvuga kenasti hakkama ja kui asjad sujuma hakkavad, küll meid siis ka loomulikul teel rohkem olema saab.

Mis puutub neegrite töötegemisse, siis on täiesti olemas sellised isendid, aga kuuldavasti pole ükski neist paadipõgenike hulgast pärit, vaid ikka kultuursest keskkonnast ja juba mitmendat põlve inimeste seas elanud.

Meenub ka Dave Bentoni jutt, kus ta kuulnud kord Tallinnas liikudes, kuidas üks poiss temale osutanud ja ütelnud kaaslasele "Näe, neeger". Seepeale müksanud kaaslane ütlejale ribidesse ja sõnanud "Loll, see pole neeger, vaid Dave Benton".

Ehk siis, respekt tuleb ära teenida, mitte seda nõuda.

Selline lugu hakkas peas tiksuma selle jutu peale.
https://www.youtube.com/watch?v=epvp8JNMMdA

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne