Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

(07-07-2015, 11:45 AM)Basilio Kirjutas:  Lgp. Kassile täna 10 punkti ja pool kilo värsket räime!  Smile
Minu pisikese peas on tükk aega idanenud küsimus, kas ei saaks need kohustuslikud pagulased vahetada hiinlaste vastu? Neid kah palju nigut kihulasi ja töökad on nad kuulu järgi ka. Pealegi on isiklikult mulle budism palju vastuvõetavam kui radikaalne islam. Vahetaks näiteks kursiga 1:1 eluskaalus, ehk siis ca 250 hiinlast 200 aafriklase vastu.

Big Grin Jutuks hea küll.Tegutsedes paarteist aastat Svenssonis,võin teha omad järeldused.Kes juba riigis,seda välja ei puksi kuidagi.Riik andnud ju 70-te poliitika järgi kõigile asüüli,ruttu ka elamis ja tööloa(mida loomulikult kõik kasutama ei kipu).Tolku sellest aga vähe .Ei tea ise  neist keegi kombeid,ega keelt,rääkimata lastest,need kolavad oma getodes omapäi ringi.Kui ikka Stoki teatud äärelinna sattuda,siis on puudu ainult kõrbeliiv ja mosee.Kas sellist Eestimaad me tahamegi...Parafitseerides tuntud sõnavõtjaid.. Sad.
PS:Ma ei ole rassist,sõpru siin olemas igast maailmaotsast.Teema lihtsalt Eestis aktuaalne.

(07-07-2015, 19:35 PM)linnuke Kirjutas:  PS:Ma ei ole rassist...
Niisama mulisen ja kommenteerin.

Juba ei-tea-mis-setmes kord peab sellist jama lugema?
Kõigepealt visatakse mingi hetkeeestis silmatorkavalt rassistlikuks ja ksenofoobseks tembeldatav tekst lendu ja siis kinnitatakse viimaseks lauseks - "Ma ei ole rassist".
Mõistuse vaheaeg vää?
Ma olen küll. Sotside ja reffide persselakkujatele olen rassist. Venelastele olen fašist. Kõik olen. Natsionalist pealekauba. Ja oi, milline olen!

Me võime siin oma lõbuks kommenteerida ja vaielda,
seisukohti selgitades omavahel taielda.
Meil neid kes arvavad olevat maailma naba, 
teiste meelest jällegi mõtetud nagad.
Võta siis kinni mis õige, mis vale
kuid mõnestki sunnikust hakkab meil hale. 
Ei saadeta perssse, mis poleksi paha,

vaid läbi lillede vaadates jalg pannakse taha.
Maailmavaateid nii palju siin leidub, 
rohkem kui poliitikuid mäeotsas peidus.
Svenson meil president ja Aspelund minister,
ülejäänud riigikogus kohad võtaksid sisse.
Vapil lõvi-asemel kasse meil oleks siis mitu,
Pika hermanni torni veaks foorumi lipu.
Audist niiduki saaks nii kiire ja kõva,
Rõivas edaspidi tööle peaks minema jala. 
Riigikogu ette saaks parkla nii kena, 
rattaid ja bellarusse täis oleks kõik tänav.
Õnneks see kõik vaid ulme mul tundub,
muidu kiirelt rusikas sõidedaks kulmu.
Võime endiselt edasi seisukohti jagada, 
enne viimast lauset teil soovitaks istuda.
 Jacob Rothschild meid omab kui alluvaid häid,

ta hoiab ja keelab nii kui parem tal näib.


Mlsluik ©

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(08-07-2015, 03:24 AM)Janka Kirjutas:  
(07-07-2015, 19:35 PM)linnuke Kirjutas:  PS:Ma ei ole rassist...
Niisama mulisen ja kommenteerin.

Juba ei-tea-mis-setmes kord peab sellist jama lugema?
Kõigepealt visatakse mingi hetkeeestis silmatorkavalt rassistlikuks ja ksenofoobseks tembeldatav tekst lendu ja siis kinnitatakse viimaseks lauseks - "Ma ei ole rassist".
Mõistuse vaheaeg vää?
Ma olen küll. Sotside ja reffide persselakkujatele olen rassist. Venelastele olen fašist. Kõik olen. Natsionalist pealekauba. Ja oi, milline olen!
Ehk vähe ülepakutud komm.Poliitilised vaated ja rassism on väheke erinevad asjad.

[Pilt: preview-650x390-650-1410935981.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Hea leid. Väga hea leid!

PS noorematele: tekst on "see, mida meile uudistes näidatakse"

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Pühapäeva õhtul põles valgamaal Pukas sotsiaalmaja. Läks lahtise leegiga nagu säraküünal.  Suur kahekordne viilkatusega eestiaegne maja. Ah et pole kuulnudki - miks ma ei imesta!!! Kannatanuid õnneks polnud, kui vald majaomanikuna välja arvata.  Kahjuks ei olnud see ainuke põleng Pukas sellel aastal. Selgusetu taustaga põlenguid on Pukas olnud hulgi-  üks neist kahe hukkunuga lõppenud. Veidi tausta ka -Puka tuletõrjekomando suleti aastal 2012 üleüldise riikliku kokkuhoiupoliitika taustal. Seega, kohalikke õnnetusi käiakse likvideerimas naabervaldadest või veel kaugemalt. Kohal oli ka Otepää komando kolme autoga. Kes kunagi Otepäält Kuutsemäele sõitnud, teab mis kurvide kadalipp on tarvis peale pühajärvet läbida. No ja Kuutsemäe teeristist Arulas on Puka veel hea mitu korda kiviga visata. Samasugune kurviline tee. Suure autoga sealt tulla võrdub hammaste raviga seedekulgla kaudu. Otepää komando oli, vaatamata eelnevale, siiski üsna kärmelt kohal. Häirekeskusesse tuli kõne 20.49, kohal oldi 21.08. Aga siiski kulub tuleku peale lihtsalt liiga kaua aega. Väiksemad hooned jõuavad maani maha põleda, suuremad muutuvad täielikult kasutuskõlbmatuks. Inimeludest rääkimata.

Mis mind antud loo juures veits morjendab, on see, et 2012 aastal vastu võetud valede otsuste eest ei vastuta mitte keegi. Mis mulle aga tänase päevapoliitika  taustal ikka väga vastukarva on - valitsejate ja meedia silmakirjalikkus. Delfi esilehele antud uudis ei jõudnudki. Järgmisel hommikul kuhugi krimi rubriiki tekkis mingi nupuke. Rääkimata valitsejatest. Ühte teise kohta ühes teises maakonnas sõitsid valitsejad suure delegatsiooni saatel välklampide sähvides. Pukas pole nähtud keda kuraditki. Kohalike jaoks oli see suur õnnetus ja hirmunud memmekesi oli kogu kesktänav täis.  Põhjust on küll ja veel!!!

[img]<a href=[/img][Pilt: 24293513214b02_l.jpg]" />
[img]<a href=[/img][Pilt: 2429351508f4f2_l.jpg]" />

Kadari, see mis sa praegu avalikult siia ette viskad, on vihakõne ja õhutamine rassismile... Ma olen nüüd ka moodne neoliberaal (vist on õige sõna)

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Ega vist Martin Helme ja konservatiivne rahvaerakond paneb järgised valimised kinni ka... ?    



'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Selle viimase postituse lugemisel tekkis minus koheselt reaktsioon, et tahaks karjuda "Issand Jumal, sa näed ja ei mürista!!! Milline naiivsus!!!"...
Meelis!  Sad
(jutt ei ole videost, jutt on postitaja mõttemaailmast. Kahjuks.)
Aga ei. Jääme rahulikuks Smile
...sest on täiesti arusaadav, et leidub inimesi, kes loodavad endiselt mingitele valimistele. Sest selle lootusekübeme on valitsejad ise teisse/meisse istutanud ja see täidab, nagu näha on, endiselt oma ülesannet suurepäraselt Big Grin.
Teate mis. Ma ei hakka õpetama. Olen seda kord juba öelnud.
Aga ma võin anda nõu.
Harige end ise.
Siin on võti: http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/ufo...d=69704255

Tundub müstikamaailma, vandenõuteooriatesse ja kuhu kurku veel.... sisenemisena. 
A kellele ei sobi, võib jätkata oma teed, sissetallatud rada mis tänaseks on minu jaoks saanud vaid isiklikus minevikus toimunud valusaks mälestuseks, korduvaks rehadel tallamiseks.
Ma ei ütle, et nüüd peaksime kõik usinasti sukelduma tol lingil leiduva 900 leheküljelise raamatu lugemisse.
On ka lühemaid kirjutisi nagu näiteks:
http://www.rahvaraamat.ee/p/mina-olen-mi...9949102266
...ja ei pea lugema. See pole käsk. Mina näiteks ei suuda Piiblit lugeda. Nii on.

Võtsin end ühel 2012 aasta päeval kokku, lasin tuua raamatukogust just selle Icke'i raamatu ja silmad avanesid. Hakkasin aru saama, mida tähendab näha detailidest moodustatud "Suurt Pilti". Senine meedia, kooli ja ühiskonna poolt sissesüstitud maailm kukkus kokku... Valus oli too äratundmisele jõudmine, et kui kuradima loll ja sinisilmne ma olin siiani olnud, kuidas nüüd edaspidi käituma peaksin, mida uskuda ja mida mitte... jne..

Tegelikult annab Aeg ja Loodus ise suunad kätte, kui tahta ja osata (viitsida!) märgata. Vähemalt minuga on nii. Ses mõttes on mul nende suuniste lugemisel lihtsam olnud, et tugeva 95% omast elust olen veetnud ikkagi roheluses, naturaalsuses, käsikäes puhta loodusega. Linnabetoon ja sealne sigin-sagin kipub inimese intuitiivset maailma ahendama.

Ahhjaa!
Mis puudutab EKRE valimistel võitmise asja, siis ma olen üpris kindel, et seda ei juhtu. Lihtsalt ei saa juhtuda. See oleks lihtsale inimesele liiga hea, kui nii läheks. Sellepärast ei saagi nii minna. Aga hääle annan küll.

Enne nahast välja pugemist ja igasuguseid muid kaheldava väärtusega tegevusi mainiks siis igaks juhuks ära ka milleks üldse see video sai üles visatud...   see meie peaministri irvitamine poole video pealt oli lihtsalt kirjeldamatu...justkui lillelaps keset päevalillepõldu peale kolmandat päeva San Francisco festifali.

Aga Helme paneb hästi, kampaania on korralik ja edukas. Mitte ei ise oleks tulihingeline pooldaja vaid tõin lihtsalt näite kuidas valijaid haaratakse. Kõigest näide, ei midagi muud. Ei tasu kohe peale postitust inimesi lahterdama hakata prouaks ja matsiks, härraks ja litsiks...

Ahjaa, raamat on pehmelt öeldes keskpärane... kui mitte suisa fekaal.  Tõsiseid faktivigu ja luulevaldkonda kuuluvaid lõike on ohtralt, sellest on juttu olnud nii Eestis kui ka mujal...     Täiesti tavaline raamat eesmärgiga kirjastajale raha sisse tuua.

Ei tasu uskuda kõike mida näed... või loed.  Olen varemgi seda öelnud.
Vaata paar postitust tagasi olevat pilti, pole vahet kas televiisor, raadio või raamat - üks sama kõik.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ja üldisemaid päevauudiseid...  
http://www.postimees.ee/3336467/kapo-kah...u-votmises

Savisaar saab ka nüüd valijaskonnale lähemale...
Jalavõruga läheb ainult keeruliseks.

Vat, poisid õppige nüüd vanarahvatarkust et valel on lühiksed jalad. Pole midagi teha, elu on juba kord selline.

Meenub et Tuulbergile töid tehes oli sularaha koguaeg au sees...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Rand&Tuulberg muide on varjatult seotud eelmise pääministriga Wink

Kuidagi tihedalt on hakanud kõrgetel kohtadel altkäemaksu võtjaid pulkade taha minema ja Kapo tuustib paberites. Pakun, et praegu köetakse mõneski partei kontoris sooja ilmaga ahjud lõhki!  Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Praegune seadlusandlus lubab altkäemaksu, pistise jm. peitkuriteo kahtlustuse esitada ka siis kui sa pole reaalset tegu üldse teinud vaid sul võis olla võimalus ja tingimused selleks et kuritegu saaks nende arvates teha. Lisandub veel avalik huvi mis selliste lugude teket igati toetab.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Ja nüüd laulame kõik koos...

E: Unustasin ennist õnnitleda kõiki ninasarvikute sõpru, sest eile peeti ülemaailmset ninasarvikute päeva. Elu keerdkäigud on ikka imelikud, või mis te arvate Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Peale eilsete uudiste avalikustamist pealt nähtud pilt, kus Sõõrumaa väidetavalt oma lendaval vaibal kodu poole kihutamas, ilmselt kah siis paberit põletama või end vabatahtlikult uurimisorganite kätte usaldama, stiilis et võin kõigi vastu tunnistada, ärge ainult mulle midagi tehke. Eks seda komprat ole kogunenud aastatega kenake kuhi niikuinii, mis tast raisku lasta.

   

Olgem ausad- kogu tänane poliittipp on korralikult sisse määritud. Mis need parteide suursponsorite (Ossinovski, Sõõrumaa jne) mitmesajatuhandesed annetusedki muud on, kui avalik altkäemaks, mille eest midagi vastu oodatakse ja ilmselt ka saadakse. Sadamakeiss ja Savisaarega toimuv on alles algus. Küllap keegi rääkima hakkab varsti.

(23-09-2015, 08:47 AM)Coger Kirjutas:  Sadamakeiss ja Savisaarega toimuv on alles algus. Küllap keegi rääkima hakkab varsti.
Tundub, et keegi on juba mõnda aega tagasi hella kohta pidi kusagile vahele jäänud ja tema rääkima hakkamisest kõik alguse saigi. Nüüd asi muudkui hargneb ja tont teab, kuhu see hargnemine välja jõuab. Või jõutakse liiga kõrgele ja summutatakse ära.
Eks vaatame esimesest reast tsirkust ja sööme popkorni.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

huvitav arvamine.
ja minu arust naiivne.
kes hakkab rääkima?
ja kellele?
nagu oleks meil tegelikult uurimine ja kohus ja minupärast terve ühiskond kuidagi pättidest kõrgemal.
ja tegeleb eksinute karistamise ja õigele teele juhatamisega.
no õilis on nii arvata.

päriselus vast ikka pätid on need, kes riiki ohjavad ja meid "esindavad" ja meie tahet "täide viivad".
ja rasketel aegadel ei saadud omavahel kokku riistut nõnna jagatud, et kõik rahul oleks.
nüüd siis puhastavad veidi ridu, muist pätte lüüakse kasti ja ülejäänuil läeb elu magusamaks.

no muidugi kasvab ka altpoolt uusi saamahimulisi peale ja mingil ajal jälle kõik kordub.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne