Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Lepa on ju näitleja...

No nääd, sellel 'Lepa vaatenurgale' saab samaga vastata :)

Pagulaste teemal: tuleb ikka hoolega kontrollida et oleks põgenik aga vaevalt eestisse inimesed ilma suure hädata tuleks ei maksta ju 15 kuud pappi nagu saksas pluss 5K algkapitali.
Sedused tuleb enne paika panna kui nad kohal on et mitte pärast keelata mardipäeva nagu on juhtunud nt saksamaal (kohati)kus st.martin on nüüd ümbernimetatud latrenapühaks et mitte solvata moslemeid või et lasteaialapsed ei saa sealiha kuna jälle moslemid.
Lepa ja tema raadio on lihtsalt teise arvamuse (vaate) pakkujad ja kellegil ei ole ju kohusstust nõustuda. 

Mul on tekkinud ühe riigikogu liikmega pisike kirjavahetus. Ise olen laisk ja eriti ei panusta sinna. Täna tuli kiri, mis asju jälle tema seisukohast lahkab ja just seda vihakõne teemat aga muudki. Panen siia osa tema kirjast, ehk huvitab teisigi. Luba mul kahjuks pole seda avaldada aga ma nime ka ei pane.
Tsitaat:Mis on praeguses vihakõne seaduseelnõus valesti?

[b]Esiteks[/b], rida sisustamata või väga avaraid mõisteid: tegevus, millega kutsutakse üles vaenule, sotsiaalne seisund, inimeste õiguste seadusliku alusteta piiramine jne.
Ilmselt saab vaenu sisu selgeks kohtupraktikas – sisu loomine seadusele kohtutee kaudu on nähtus, mida ma Eestis näha ei tahaks.
[b]Teiseks[/b]. Seadus seab väga keerulisse valgusse mitmete organisatsioonide tegevuse regulatsiooni tõttu, milles seisab võrdne kohtlemine ehk inimeste õiguste seadusliku aluseta piiramine. Kahtlemata käituvad kirikud, üliõpilaskorporatsioonid ning mitmed teised konservatiivsed organisatsioonid seaduse valguses diskrimineerivalt, kuivõrd nende tegevust reguleerib usutunnistus või põhikiri, mitte Eesti Vabariigi seadus. Võrdsest kohtlemisest saab diskrimineerimine ja seadus kaotab igasuguse sisu.
[b]Kolmandaks,[/b] seaduse eesmärk. Ma ei näe, et seadus peaks olema vahend, millega suunatakse inimesi viisakale käitumisele, selleks on ikkagi kodune kasvatus. Riik võib küll tahta kodu rolli üle võtta, aga see ei ole mõistlik. Praegune eelnõu võib kujuneda ähvardamise vahendiks, mis annab võimaluse paljude põhimõtteliste debattide summutamiseks.
[b]Neljandaks[/b]. Ma ei taha, et Eesti inimese tegevus- ja sõnavabadus oleks piiratud hirmuga, aga just hirm on see, mida lisarepressiivmehhanismidega luuakse.
[b]Viiendaks.[/b] Me ei pea olema tingimusteta tolerantsed ja sõbralikud. Euroopat on tabanud rahvaste ränne, siia on saabunud palju meist erineva väärtussüsteemiga inimesi ning me ei tohi end selles olukorras nõrgaks ja võitlusvõimetuks muuta.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу.

On need valitsejad mis nad on aga hea meel on et Kohver on tagasi Eestis ja pere keskel.  Selle terviseks tõstan õhtul klaasi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ma võtse kah kaits punnsuutäit.
...kalamarja (kalliss oo raip, üle nelja ööri mass purgike Toungue ) Eesti kaugsõidukaptenite tervisess Smile
Hääd kodojõudmist neile! Mis sest et valitseja lolli ommava Big Grin

2. veebruar 2008, 


...Tema kinnitusel olevat peaminister Andrus Ansip (toona EKP Tartu rajoonikomitee organiseerimisosakonna juht – toim.) tunnistanud, et koerad tulnuks varem demonstrantide peale lahti lasta..."Sest see, keda koer korra näksinud on, see enam tänavale ei tule. Need on täpselt Ansipi sõnad,"http://www.ohtuleht.ee/265003/miilitsaar...ahva-vastu

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

https://www.youtube.com/watch?v=cK_nfK6OrGM
Huvitav teooria Krimmi, juudiriigi ja muu kohta. Vene keeles. Ei teadnudki sellistest variantidest.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу.

http://www.sakala.ajaleht.ee/3365721/suu...anistrites

Pahad ajakirjanikud õõnestavad jälle eesti riigi alustalasid.

http://www.sakala.ajaleht.ee/3435765/eak...indel-piir
Käin ka selle vanusegrupi alla ja olen kaks korda isegi testinud tasuta bussisõitu, et kas küsitakse dokustaati.
Tegelikult tahtsin öelda, et need tasuta sõidu 14 talongi tuletasid meelde Hruštšovi aegsed saiatalongid, mida anti arstitõendi alusel neile, kes rukkileiba ei tohtinud süüa. Samuti meenus vene aja lõpust talongimajandus, kui viinatalongidega äritseti ja neid isegi järgi tehti.
Ühtlasi soovin Viljandi linnavalitsusele palju-palju õnne ja edu tuleval aastal talongikaubandusega võitlemiseks Ilmselt tuleb palgata paar-kolm kontrolli ja nende ülemus, raamatupidaja, no kontori koristaja saab ehk veerand kohaga. Ongi järjekordne kilplaste idee ellu viidud.
Kui tõsisemalt, siis paljud penskarid, nagu mina, käivad poes ja mujal oma autoga ja tõesti ei kasutagi bussi. On aga hunnik penskareid, kes hädasti vajavad bussi ja kui 14 talongi otsas, ei pääse enam liikuma, ei omaste hauale, poodi, arsti juurde ega muid üritusi vaatama-kuulama. On ikka tülikas rahvas need penskarid, parem kui neid poleks jalus.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу.

Nüüd on igaühel võimalik enne järgmist mõtteavaldust välja rehkendada kui s*** elu tal täpselt on - rikkuse kalkulaator:
http://www.globalrichlist.com/

Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne