Jalgrattamatk Türilt Tamsallu 18. augustil
#1

Eesti Jalgrattamuuseum kutsub kõiki vanarattahuvilisi osalema 18. augustil toimuvale Türi-Tamsalu jalgrattamatkale, mille korraldab MTÜ Türi-Tamsalu Matkatee. Registreerimine ja info aadressil http://matkatee.ee/?page_id=204 . Omalt poolt pakume tee äärde jäävate objektide lühitutvustuse. Vanade jalgratastega tulijatele pakume omapoolse tehnilise toe ja saateauto.

Täpsem teave - info@velomuseum.ee või 5666 3991

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

Toetan igati ja kutsun osalema! Korraldajate poolne info on vähemalt minu jaoks veidi segane aga üldjoontes on asi lihtne, Türilt sadulasse ja punuma Tammsalu poole, vist mööda vana raudtee tammi enamasti vms. Olen siin ustavamate inimestega juba veidi suhelnud, osalejaid on aga mitte piisavalt. Mõned eakaaslased klubist Ehavalgus (ja ka mõned noored ning juuniorid) lasevad end hirmutada kilometraažist, ärge olge rumalad, meil siin Järvamaal on ju väga lühikesed kilomeetrid, ega meil pole seda laiutamist ja priiskamist mis Tallinnas või Tartus. Mõned tublid velosipedistid aga hoiavad hoopis pühapäeval Valga all rinnet kinni, et meie saaks rahulikult pehmetel kummidel hõljuda, hõljuda...
Ärge olge rumalad, sõidate selle natukese ära ja tuleb puudugi, küsite juurde veel! Pealegi võib iga kell rattalt maha astuda ja lasta end tehniliselt ja meditsiiniliselt teenendada selle 4 € eest, mis korraldajad küsivad, lasta endal kuppu panna või klistiiri teha. Ja meid oodatakse, see on fakt, ega neil omal piisavalt selliseid.... vist ei ole, nii rõõmustavad iga tulija üle nagu väiksed lapsed! Endale on mulle juba lapsest saadik igasugune sport ja kiirestitegemine vastik, siiski praegu vana ja haige inimesena arvan end oma peenikeste kõverate jalakeste siputades mängeldes Tammsallu pedaalivat, sõidaks sealt Türile tagasigi aga jääks pimeda peale ja magamaminekuga hiljaks!
Nii et nimi kirja! Vist neljapäevani veel saab registreerida ja vast saab ka registreerimata aga siis klistiiri ei tehta ega songa ei lõigata! Võib ehk ka eeltoodud telefonil oma plaanidest Viljale teada anda.
Vasta
#3

Ja kurat mina olen jälle tööl raisk!
(Loodan, et mõni rattaüritus jääb ehk Septembrisse ka)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne