Jumzi käsiraamat
#1

Kas keegi oskaks soovitada kust saada 93 aasta jumzi käsiraamatut? Äkki on kellegi endal kodus?
Traktor Jumz6AKL. Sooviks endalegi, kust siis skeeme ja muud infot vaadata. Smile
Vasta
#2

(01-09-2013, 21:28 PM)Tehnikamees Kirjutas:  Kas keegi oskaks soovitada kust saada 93 aasta jumzi käsiraamatut? Äkki on kellegi endal kodus?
Traktor Jumz6AKL. Sooviks endalegi, kust siis skeeme ja muud infot vaadata. Smile

Vot, ma ise oleks kah huviline selle vastu, endal see vene keeles raamat, aga no mida sa teed kui vene keelt ei oskaWink
Vasta
#3

Eks need raamatud kõik vene keeles, pole muud kui õpi! Eestimaal, kus kolmandik "kaasmaalastest" seda keelt räägivad, võiks ikka vene keelt natuke osata. Mul kolleeg, noor mees, saab küll hakkama. Vahel mõne keerulisema lõiguga masina raamatust tuleb mu juurde, et kindluse mõttes aitaks tõlkega, aga mis seal ikka nii keerulist, peamiselt ju skeemid jms, teed mõned asjade nimetused selgeks.
Vasta
#4

Tekkis sellinne küsimus, et kas eestikeelset üldse ongi olemas? Minu otsingud on näidanud, et ei ole. Mul endal on ka venekeelne täpselt minu traktorile sobiv ehk siis 1980 aasta oma.

Edu
Veiko

MTJ.EE
Vasta
#5

Mulle võib ka pakkuda, ka võõrkeelseid !
Vasta
#6

Põhiasjad on veneaegsetes traktoriõpikutes lahti kirjutatud. Otsi "III liigi traktoristi õpikut" või raamatut "Autod ja traktorid". Reguleerimisandmeid leiab ka "Mehhaaniku käsiraamatust".'

Vene keele valdamine teeb elu oluliselt lihtsamaks.
Vasta
#7

Muidugi ega vene keele oskus paha tee aga eesti keeles oleks ikka nagu parem ja kui masina enda raamat ka olemas oleks siis oleks velle Smile
Vasta
#8

Elmar läks Tallinna elektrikuks õppima. Trammis jurakas madrus torkas oma paeltega mütsi talle nina alla- derzii! Müts teisipidi- no mida muud ta tahab ja pani oma viimased kopikad taskust sinna- võta kurat siis! Lõpuks madrus sai ikka mõlema käega uksest hoides teele oksendatud ja Elmar oma rahakese tagasi... Või jälle rebane kires kuke moodi ja tuli varsti kanaga- võõrkeeli peab ikka oskama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne