IZ-350 käigukasti kaas
#1

Tere,

Nimelt jooksid IZ-350-l käigukasti kaanest veohammasratta laagrid viimseni välja, nii et pole millegi pealt mõõte võtta. Olen kuulnud ühe kõrvaga, et antud mõõtu rulle pole saada, samas ei usu, et tänapäeval nüüd laagrit ei saa. Kas keegi on ise antud teemaga kokku puutunud, või teab rulli mõõtu?

Mõned hägusad pildid ka jutule lisaks.

[Pilt: 2058cw8.jpg]

[Pilt: 14tshns.jpg]
Vasakul IZ-49 hammasratas, paremal 350. Teadupärast ei ole omavahel vahetatavad.

Parimat
Vasta
#2

Kusagil tsiklifoorumis oli kellegil sama probleem. Otsis eraldi "nõelu" ja sai ka. Kuskohast, seda ei mäleta. Kusagilt pealinna laagrite müügiga tegelevast poest vist. Kas uuema planeta/jupiteri omad ei sobi?

Almost Again
Vasta
#3

Kui mõõdud olemas saab tellida eraldi nõelu siit: http://www.alas-kuul.ee/webmain.nsf/laag...t!openpage
Aga kui kunagi sealt uurisin, siis eraisikutega nad eriti tegeleda ei tahtnud, võibolla nüüdseks asjad muutunud.
Vasta
#4

Alas-kuul'is olen probleemiga jupid näpus kohal käinud, tehakse vaid suuri silmi. Suunati Tallinnasse Kavial OÜ-sse, kes võib olla oskab aidata. Enne, kui reisikohvrit pakkima hakkan, uuringi maad - kindlasti on keegi siinsetest selle laagriga sarnases olukorras olnud.
Vasta
#5

(02-09-2013, 19:26 PM)karpaadid Kirjutas:  Alas-kuul'is olen probleemiga jupid näpus kohal käinud, tehakse vaid suuri silmi. Suunati Tallinnasse Kavial OÜ-sse, kes võib olla oskab aidata. Enne, kui reisikohvrit pakkima hakkan, uuringi maad - kindlasti on keegi siinsetest selle laagriga sarnases olukorras olnud.

Mis te tahate rulle saada???!!!! Ma ei saanud värvipurkigi poest,pidin tellima.... täielik vaestemaja tunne tekkis....Big Grin Oleks ma küsinud mingit kallist asja,tahtsin kõigest Korrostop + saada....
Vasta
#6

Minu mäletamist mööda oli üks nendest mainitud laagripoodidest sealsamas teemas. Kõik tellitakse. Kohapeal pole midagi. Kui kohalikku laagripoodi läksin 175-se simmereid ja laagreid otsima, siis sain ainult kahed või kolmed. Teiste peale tehti kahtlast nägu. Aga mis seal ikka.

Almost Again
Vasta
#7

(02-09-2013, 21:12 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(02-09-2013, 19:26 PM)karpaadid Kirjutas:  Alas-kuul'is olen probleemiga jupid näpus kohal käinud, tehakse vaid suuri silmi. Suunati Tallinnasse Kavial OÜ-sse, kes võib olla oskab aidata. Enne, kui reisikohvrit pakkima hakkan, uuringi maad - kindlasti on keegi siinsetest selle laagriga sarnases olukorras olnud.

Mis te tahate rulle saada???!!!! Ma ei saanud värvipurkigi poest,pidin tellima.... täielik vaestemaja tunne tekkis....Big Grin Oleks ma küsinud mingit kallist asja,tahtsin kõigest Korrostop + saada....
Paraku pean samasuguse juraga tööalaselt päevastpäeva kokku puutma Sad. Vahel soovin, et oleksin jenkistanis sündinud, kus liiv kollasem ja lumi valgem ning kõike kahe päevaga saada on võimalik Toungue.
Vasta
#8

Lihtsalt infoks: suvalisi nõelu ei tohi suvalise läbimõõdu peale ilma separaatorita panna, peavad olema tihedalt üksteise vastus. Nõellaagreid võib küsida automaatkastiparandajatelt, seal valik päris suur.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

Vasakpoolne on Planeedi hammakas,sisemine siis 350,49.Koos välimise saalega sai seda sinna kuidagi istutada asemele.Planeeta omi peaks ikka saada olema.Alates 5 mudelist see enam ei sobi,sellel on kast suurem.
Vasta
#10

Neid rulle oli kurtna laadal müüa,vist see Põlva motokaupluse tegelane müüs.Ostsin isegi komplekti aga pole kasutusele võtnud,vedelevad niisama.Et kui huvi kellegil siis võin maha müüa!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne