Rahvusvaheline romuralli 28.02.04
#1

kes veel ei tea siis vaadake siia http://www.1182.ee/info/yritus.cgi?lisa=00003482

Kas foorunis leidub ka inimesi kes selle põneva asjaga tegelevad

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#2

Ei tia, kas olen väga vanamoodne, aga mulle küll sellised mängud mingid huvi ei paku, vastupidi, ajavad iiveldama. Need masinad on ju inseneride ja ehitajate töö, kedagi kunagi truilt teenind, mingi austus võiks nende vanakeste vastu olla.
Siin ikka loomalikud instinkid pääsevad mõjule, ise midagi taastada oskamata/suutmata kaifitakse lammutamist ja lõhkumist
need \"piloodid\" võiksid omavahel, ilma autudeta, kaigaste või nugadega jõudu proovida, kes viimasena püsti jääb, siis läeks võibolla isegi vaatama
Vasta
#3

loodetavasti tegelevad need meistrimehed peale lõhkumise ja selleks ettevalmistumise ka millegi loovamaga, ja et pealtvaatajad saavad innustust kah pigem millegi põneva ehitamiseks kui lõhkumiseks.

Kahju polegi mitte niipalju autodest - neid läheb niikuinii iga päev armutult pressi alla, aga pigem sellest, et lõbutsemis- ja lõhkumisjanu suudab inimesi kokku ajada ja raha maksma panna, samas kui millegi kordategemiseks üsna kindlasti nii palju rahvast ja raha kokku ei saaks :keersilm
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Kenu
Need masinad on ju inseneride ja ehitajate töö, kedagi kunagi truilt teenind, mingi austus võiks nende vanakeste vastu olla.
Viljandi mnt ääres romula väravas (Prillimäe vist) oli romuralliks valmistatud 24 (mida suu ammuli uurisin). Sellise asja ehitamine eeldab ikka samuti tõsist insenerlikku lähenemist! Usu, nende masinatega nähakse suurematki vaeva kui pelgalt remontimineWink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

Hei Eestimaa rahvas ! Kas on siis toredam kui inimestel hoovides vedelevad auto frakid millega enam ei sõideta.On inimesi kellel ei ole raha selle ära vedamiseks ja nii nad vedelema jäävadki.Parem on ju ta romuralliks teha ja lömmi ajada ning pärast läheb ta kindlasti vana rauda.Ja kui sulle ei meeldi see auto sport ,siis ära vaate seda.Vaid vaataneid frakke hoovides edasi.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: TIHANE1
Hei Eestimaa rahvas ! Kas on siis toredam kui inimestel hoovides vedelevad auto frakid millega enam ei sõideta.On inimesi kellel ei ole raha selle ära vedamiseks ja nii nad vedelema jäävadki.Parem on ju ta romuralliks teha ja lömmi ajada ning pärast läheb ta kindlasti vana rauda.Ja kui sulle ei meeldi see auto sport ,siis ära vaate seda.Vaid vaataneid frakke hoovides edasi.
Jah eks se nii ole, aga vaata palju osaleb pobedasi vahest ka vanu volgasi mõistlikum oleks see auto juba KBs odavalt maha müüa muidugi eks see igaüheenda südametunnistuse asi
Vasta
#7

Jah eks se nii ole, aga vaata palju osaleb pobedasi vahest ka vanu volgasi mõistlikum oleks see auto juba KBs odavalt maha müüa muidugi eks see igaüheenda südametunnistuse asi [/quote]
********************************
No südametunnistusega pole siin miskit pistmist.Oled ostja? Tule osta mu gaz21 kere ära. 800eek. Helistad mulle ja selgub et elan \"Põhja Lätis\"Big Grin ja see jääbki mulle hoovi .THÄNX Ja veel müüa ruuduline Pobeda sildadel ja puha.Kellad sees.\"Autolehes\" piltgi olemas leheküljel 15.Big Grin
Siinsamas foorumis müüdi Datsun 100.
Kah mõistliku kui mitte öelda odava isegi väga odava raha eest ja ka palju teisi masinaid.Mis neist saab? Kahjuks EMEX.
või paremal juhul põllurallikaks.VOT
Ja kui keegi teeb sellest rondist MASINA.
siis aaaaaah romuralliks. F..!! Kas tead ka kui palju pannakse sellistesse romu/põllurallikatesse tööd ja hinge?
Oled näinud neid tehnilisi leiutisi? Vot.
Nii et lõpetame sellle \"odava raha\" jutu.Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne