2 raadiot
#1

Sain GAZ21-ga kaasa kaks raadiot, väidetavalt mõlemad selle auto omad. Ei ole asjatundja raadiote alal, igatahes on need erinevad. Erinevusi on palju, alates lainetest Д-Д-С-У-У v.s. Д-Д-С-С-С , kuni korpuse ja juhtmeteni välja. Tegin kiiruga pildid telefoniga, vabandan kvaliteedi pärast. Kas keegi oskab nende raadiote kohta midagi öelda?
Pildid alates sellest:
http://album.ee/node/28314811/50304002
Vasta
#2

Mittesüvenenult pakuks selle lehe järgi, et üks on A9 (või 12? Ta võib 11 ka olla) ja teine A18. Täpsem info lingil mainitud lehelt margile klõpsates.

Veelgi täpsem info lehelt http://rw6ase.narod.ru/ sobrades.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#3

Jah, tundub, et üks on A18. Aga teine on kahtlane, ei sobi need 9, 11 ja 12 päris täpselt. Kõige sarnasem on A12-ga. 11 oli üldse vist katsemudel, seeriatootmisesse ei jõudnudki. Põhimõtteliselt on need raadiod mul üleliigsed. Kui keegi on huvitatud, siis ootan pakkumisi. Kontrollida ma neid ei oska ja mitte midagi garanteerida ei saa. Õues need raadiod vedelenud ei ole, aga võibolla kõlbab kasutada ainult korpus. Ei ole sellel alal spetsialist.
Vasta
#4

Jälle mul kaks raadiot. Üks nendest kindlalt A-8M ja teine AT-64 vist. Mõlemad on üleliigsed, hea meelega vahetaks millegi vastu.

                           
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne