Teema on suletud

Ülemiste tunneli avamine 10.10.2013 kell 12:00
#21

tõbras võiks selle juba ära avada ,saaks äkki selle nutuse lubatud 70-ga liikuma kah juba. muidu pärispolitseil seal lõikust kuipalju ,ega isegi selliseid munitsipaalmärke täita ei taha ,teisalt riigiaktsiaid kah ei viitsi osta ühtelugu.
#22

tõenäoliselt tulija
tumesinine gaz 21 paidest

[Pilt: photo.php?fbid=624799927534926&set=a.624...=3&theater]
#23

AZLK-2140 "Lehetäi" naissohvriga tuleb ka.
#24

Peetagu mind nüüd kelleks iganes, aga Edik Esimese propagandale (ja laiemalt kogu varastamisele) kaasaaitamine ning kaasakiitmine jätab inimese renomeele pleki. Senikaua midagi paremuse poole ei liigugi, kui ühel või teisel põhjusel poliitmölakate sigaduste osas silm kinni pigistatakse. Ainus õige lähenemine on tingimusteta hukkamõist.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
#25

Deviliga sama meelt. Edevuse laada ja enese odavalt mahamüümisena haiseb kogu see värk.......
#26

Maailmaparandamist tuleb alustada ikka iseendast. Kustutasin siit foorumist enda postitused ja likvideerin ennast sellest seltskonnast, kuna minu jaoks on vastuvõetamatu jagada edaspidi hobifoorumiruumi inimestega, kelle jaoks on aktsepteeritav osaleda Keskerakonna poliitpropaganda üritusel ja sellele veel õigustusi otsida.
#27

(09-10-2013, 08:28 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Peetagu mind nüüd kelleks iganes, aga Edik Esimese propagandale (ja laiemalt kogu varastamisele) kaasaaitamine ning kaasakiitmine jätab inimese renomeele pleki. Senikaua midagi paremuse poole ei liigugi, kui ühel või teisel põhjusel poliitmölakate sigaduste osas silm kinni pigistatakse. Ainus õige lähenemine on tingimusteta hukkamõist.

Delikaatne küsimus: kas Ülemiste liiklussõlm on vaid poliitpropaganda või siiski autojuhtidele vajalik ühenduslüli ida-lääne suunal?

Eedikud tulevad ja lähevad, kuid kõnealune ehitis kestab aastakümneid. Seega tasuks olla ikka veidi kõrgemal päevapoliitilisest nääklusest.
#28

(09-10-2013, 10:10 AM)v6sa Kirjutas:  Eedikud tulevad ja lähevad, kuid kõnealune ehitis kestab aastakümneid. Seega tasuks olla ikka veidi kõrgemal päevapoliitilisest nääklusest.

Küsimus pole nääklemises vaid üheses hinnangus vargusele. Antud liiklussõlme kontekstis tähendab kohaleminek seda, et minejate arvates on aktseptaabel 20000 või 30000 eurot üheks päevaks mingi vahtplastist monstrumi valimisvankri ette rakendamisele raisata. Tõsiseltvõetav ei saa olla jutt, et vargus pole aktseptaabel aga ma lähen kohale hoopis teistel põhjustel. Sellise asja nimetajaks on ambivalentsus, maakeeli sobiks antud teemas kasutada sõna kahepalgelisus.

Edit: Viide rahapõletamisele

ja asjakohane kommentaar ühest teisest foorumist:

Ei hakka endale uunikuonude juurde kontot tegema, aga jube ilus oleks sinna see Martini postitatud link panna ja kirjeldada kuidas 5x maja suurune ülemiste vanake tuleb savisaarega hurjutama ja siis uunikum, roheline zaparoosets, sõidab põlved tagurpidi vanakesel. Ja siis riputatakse savisaar kraana külge ja kiigutatakse supermäni asendis lõuga ülemiste vanakesele andma. Rahvas kriiskab vaimustusest ja trambib jalgu.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
#29

(09-10-2013, 10:10 AM)v6sa Kirjutas:  Delikaatne küsimus: kas Ülemiste liiklussõlm on vaid poliitpropaganda või siiski autojuhtidele vajalik ühenduslüli ida-lääne suunal?
Eedikud tulevad ja lähevad, kuid kõnealune ehitis kestab aastakümneid. Seega tasuks olla ikka veidi kõrgemal päevapoliitilisest nääklusest.

Mänguväljakute ja uisuväljakute lintide läbilõikamised/avamised pole kah poliitilised? Smile Need ju samuti kõigile vajalikud ning kestavad aastaid. Selle asemel et lapsed mängima lasta, hoiame neid tagasi kuni Edik Käärkäsi on kohal ära käinud... Ühe tunneli avamine pole mitte millegi poolest teistsugune...
#30

(09-10-2013, 10:32 AM)wax Kirjutas:  
(09-10-2013, 10:10 AM)v6sa Kirjutas:  Delikaatne küsimus: kas Ülemiste liiklussõlm on vaid poliitpropaganda või siiski autojuhtidele vajalik ühenduslüli ida-lääne suunal?
Eedikud tulevad ja lähevad, kuid kõnealune ehitis kestab aastakümneid. Seega tasuks olla ikka veidi kõrgemal päevapoliitilisest nääklusest.

Mänguväljakute ja uisuväljakute lintide läbilõikamised/avamised pole kah poliitilised? Smile Need ju samuti kõigile vajalikud ning kestavad aastaid. Selle asemel et lapsed mängima lasta, hoiame neid tagasi kuni Edik Käärkäsi on kohal ära käinud... Ühe tunneli avamine pole mitte millegi poolest teistsugune...

Nujah, läks vähe viltu, kui mõisteti vildakalt. Minul ei olnud plaanis toda palagani õigustada.Sad

Lindilõikamistega viivitamiseks valmis asjade "kinnihoidmine" on sigadus. Üks asum juba korraldas asja vaikselt ära - tubli töö.

Mõte oli pigem meelde tuletada, et tuleb vahet teha vajalike asjade (viadukt ja tunnel) avamise ja valimispalagani vahel. Plaanitud tsirkus on see viimane ja sellisena mitte aktsepteeritav.

Austet ksf! aga reageerivad üle, kui peavad foorumit roheliste hääletoruks. Meil on vaba maa, igaühel on õigus oma arvamusele (veel...Rolleyes ) Esitati kutse, mõned vastasid positiivselt, mõned mitte. Las see jäädagi siia.

Kodanikualgatuse ja -allumatuse üle võiks aga arutleda siin teemas:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=45369

KOV valimised on tulemas ja igaühel meil on võimalus teha endast olenev, et silmakirjalikkus kahaneks.
#31

Kõigepealt tuleb valida oma rahva ja rassi poolt, hobi ja isiklik heaolu peavad jääma teisejärguliseks. Samas kõik kes siiski plaanivad sinna minna võiks end siia kirja panna. Selleks, et teinekord ei satuks sellise inimesega ühe laua äärde napsu võtma ja tehnikajuttu puhuma. Veel parem kui küsiksite endale sealt keskerakonna rinnamärgid ja paneksite need talverallil ilusti rinda. Kõik kes te siin vanatehnika kultuuri "arendamisega" plaanite tegeleda selle ürituse raames arvestage sellega, et Tallinnas on liiga palju lolle kes valivad just leiva ja tsirkuse poolt.
Selle ürituse galerii on ka ilmselt hiljem massimeediast leitav.

Et see tekst siin ei oleks suvalise delfi kommentaari väärtusega ja kui keegi tahab minuga nendel teemadel vaielda siis: Martin Branno tel. 55572204.
#32

Võibolla peab just kohale minema ja oma meelsust või vastumeelsust avaldama. Võibolla peaks just seda palagani kasutama oma meelsuse avaldamiseks. Mingi väikse infotahvli võiks ju oma auto tagaaknale kinnitada.
Pärast tuleb mustas džiibis georgi lindiga mees ja rammib erimeelsed sealt palaganilt minema. Ma lähen kohale juba sellepärast, et näha mis toimuma hakkab. Millise autoga tulek, seda veel ei tea, lähen õhtul suvilasse ja vaatan mille kergemini kätte saan, UAZ või Volga

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
#33

Oh seda madalalaubalisust ja kitsarinnalisust...
Nagu kanakari, üks ees ja teised järgi... kommentarid võiks endale jätta kui midagi tarka pole suust välja ajada. Siin sai palutud, et osalejad ennast kirja paneks mitte, et keegi tuleks siia tatti pritsima ja tõde kuulutama.

Mina pole ühegi erakonna liige, alati käin hääletamas ja keskerakonna poolt pole kunagi hääletanud. Mis nüüd teha, ei saagi minna tunneli avamisele kuna Edgar on ka seal? Jürgen on ka seal, mis nüüd saab...? Äkki Jürgen on salaagent ja polegi päris Reformikas vä?

Kui tulla ei taha, siis ära tule! Õnneks on veel päris palju kaine mõistusega inimesi, kes tulevad ja ei ürita asja keeruliseks ajada.
#34

Poliitikast ei saa sellise suhtumise juures üle ega ümber, vaadake ometi, mille peale raha kulutatakse:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=66874497
PS: ma tean, et teema koliti lollide valitsejate juurde, aga selle postituse tegin nimelt siia. Ehk Savisaare kiitjad, tolereerijad ja niisama neutraalsed ometi mõistavad, mis tegelikult toimub.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#35

(09-10-2013, 15:29 PM)Hoomer Kirjutas:  Oh seda madalalaubalisust ja kitsarinnalisust...
Nagu kanakari, üks ees ja teised järgi... kommentarid võiks endale jätta kui midagi tarka pole suust välja ajada. Siin sai palutud, et osalejad ennast kirja paneks mitte, et keegi tuleks siia tatti pritsima ja tõde kuulutama.

Mina pole ühegi erakonna liige, alati käin hääletamas ja keskerakonna poolt pole kunagi hääletanud. Mis nüüd teha, ei saagi minna tunneli avamisele kuna Edgar on ka seal? Jürgen on ka seal, mis nüüd saab...? Äkki Jürgen on salaagent ja polegi päris Reformikas vä?

Kui tulla ei taha, siis ära tule! Õnneks on veel päris palju kaine mõistusega inimesi, kes tulevad ja ei ürita asja keeruliseks ajada.

Mõistus on mul kaine ja asja keeruliseks ei aja, aga selle tekstilõigu (autori) osas tekib küll küsimusi:

"Esiteks tänan häid inimesi, kes on rahvale südamele pannud, et tegemist on siiski sajandi sündmusega ja jätkem poliitilised foobiad kõrvale. Meie oleme need, kes seda tunnelit kasutama hakkame ja meie oleme need kes selle avamise meeldejäävaks teeme."

Kas see tekst on taotluslik või on selle autor pime? Ristmik ja selle osad on täiesti OK, aga kõik muu mis selle ümber toimub muutub aina piinlikumaks.
Vaadake, mehed, siin on 30 tonni! Ikka oleme meie need kes avamise meeldejäävaks teeme? Häbi peaks olema veel siin seda ettevõtmist õigustades ja taga kiites! Või, et kitsarinnalisus..
   

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
#36

Mis sobiks veel paremini iseloomustama praeguse linnapea meetodeid, kui nõuka-aegne tehnika? Pealkiri ülehomsest ajalehest: „Eesti NSV Riikliku Plaanikomitee osakonnajuhataja avatud ristmiku ületasid esimestena Eesti NSV sõidukid.“

Uudishimuliku kiibitsejana küsiksin: kui lavastuse dekoratsioonidele kulutatakse üle 20000, siis palju saavad statistid (oma tehnikaga) per nase? Kas Volga eest makstakse ikka rohkem kui ZAZ või on üks käru kõik?
#37

(09-10-2013, 11:25 AM)v6sa Kirjutas:  Kodanikualgatuse ja -allumatuse üle võiks aga arutleda siin teemas:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=45369
teeme õige nii.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#38

Mina olen kohal . Kuna üritusel põletatakse ka minu kui linna maksumaksja raha siis tahan seda koomuskit oma silmaga näha
Autoks Toyota ,kuid see tuleb vist kuskile kaugemale parkida.
#39

Uuniklased võiks ju õõnestada üritust seestpoolt, vene ajal oli see kõigil käpas.
Picture this:
Ontlik vanakeste voor tasa lähenemas objektile, puhkpill törtsub, rahvas on elevil. Valitsejad tribüünil on tüüned, kõned läksid komistusteta, Edgar on küpsetanud pirukaid.
Ja siis järsku- priuh-prauh!, sinised lipud-loosungid kerkivad uunikute akendest, Kross hüppab zili kastis haokubu alt püsti! Algab rokenroll!

21. sajandi trooja hobune on see kolonn, ma ütlen!

Ma tegelt imestaks, kui Kross poleks millegi sellise peale mõelnud Smile
#40

Päris heaBig Grin

Mulle meenub yks teine eesti Film seoses selle foorumis tekkinud palaganiga...

Nimelt Lutsu SygisBig Grin

http://www.youtube.com/watch?v=R98Pgamyb34

(09-10-2013, 19:33 PM)karlarnold Kirjutas:  Mis sobiks veel paremini iseloomustama praeguse linnapea meetodeid, kui nõuka-aegne tehnika? Pealkiri ülehomsest ajalehest: „Eesti NSV Riikliku Plaanikomitee osakonnajuhataja avatud ristmiku ületasid esimestena Eesti NSV sõidukid.“

Uudishimuliku kiibitsejana küsiksin: kui lavastuse dekoratsioonidele kulutatakse üle 20000, siis palju saavad statistid (oma tehnikaga) per nase? Kas Volga eest makstakse ikka rohkem kui ZAZ või on üks käru kõik?


Mulle isiklikult toodi 50 eurot kilekotiga, et ma koju jääksinBig Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne