mb w124 2,5d probleem
#1

Tere
Autoga juhtus siis nii,et paagis käis vana mootori õli.ja nüüd lagiseb hirmsasti ja suitseb,kui aga panna uuesti see vana õlidiisli segu paaki siis lagin peaaegu kadunud:Saru mina ei saa!taga on sinine suits täiega!
kuuaega tagasi enne seda õli seda kõike polnud.
panin karterituulutusele näpu ette ja siis auto sureb välja paari seknudiga,kas see on normaalne?
Vasta
#2

(24-09-2013, 17:13 PM)kiire Kirjutas:  Tere
Autoga juhtus siis nii,et paagis käis vana mootori õli.ja nüüd lagiseb hirmsasti ja suitseb,kui aga panna uuesti see vana õlidiisli segu paaki siis lagin peaaegu kadunud:Saru mina ei saa!taga on sinine suits täiega!
kuuaega tagasi enne seda õli seda kõike polnud.
panin karterituulutusele näpu ette ja siis auto sureb välja paari seknudiga,kas see on normaalne?

Vana õli paaki???? Sain ma ikka õigesti aru?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

MB on muidugi pommikinsel, aga väike hoiatus, mis võib juhtuda, kui kallata kahtlast ollust paaki: http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php...30#p224430
Vasta
#4

Tere kodanik väljendas ennast õigesti tean ise kahte autoremondi lukseppa kes oma 124w mersudega sõidavad just vanaõliga. Hea on veel tavaline mineraal see põleb ilusti ära, sünt tahab vett siduda ja põlemine on fekaal. 2.5 d mersu on niigi uimane, kui veel õliga lasta siis ta seisab hoolimata kas vajutad gaasi või ei.
Vasta
#5

Eem ma arvan, et pihusti otsad on paska täis põlenud.

Eelpõlemis kambriga diisel pillid ei taha eriti vana õli põletada (endal kogemus VW ja BMW toodanguga)

Pihusti otsa ehitus on selline, mis korjab lihtsalt väävlit ja muid huvitavaid ühendeid pihusti otsa külge ja lõpuks on pihusti otsas selline huvitav muhhameedi mägi, millest läbi pihustada on raske Big Grin

Teine häda on õlis sisalduv kondents, mis kulutab plunserit mõnuga.

Soovitan pihusti maha tõmmata ja uurida mis värk on Big Grin kui silmaga on juba ebanormaasusi näha, siis on jama majas.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#6

(24-09-2013, 17:13 PM)kiire Kirjutas:  Tere
Autoga juhtus siis nii,et paagis käis vana mootori õli.ja nüüd lagiseb hirmsasti ja suitseb,kui aga panna uuesti see vana õlidiisli segu paaki siis lagin peaaegu kadunud:Saru mina ei saa!taga on sinine suits täiega!
kuuaega tagasi enne seda õli seda kõike polnud.
panin karterituulutusele näpu ette ja siis auto sureb välja paari seknudiga,kas see on normaalne?

Kalla veel hapet ka paaki saad lõplikult oma masinast lahti.
Vanu õlisid kannatab põletada küll, kuid peale põhjalikku filtreerimist. Kasu pole sellest suurt midagi kuna kokkuhoitud raha läheb pumba ja pihustite arvelt...

Trafo õliga kannatab kenasti kulgeda, kuid seegi tapab lõpuks plunseri ja pihustid ära.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne