Kaunimate kannikate konkurss
#1

Et elu väga koledaks ei kisuks, pakuks vahele natuke jubeilusaid kannikaid...
Muidu vaid esiotsi jäädvustatud, pärast ei tunne õiget ilu selja tagant äragi.

Selle mudeli "disainer" on mu arust küll pisukese preemia ja äramärkimise teeninud. Nime ja mudeli osas aitab juba kuugel jt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               


Vasta
#2

[Pilt: ssangyong%20kyron%202.gif]
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRqGeRJQ6H7smmEd2ywQY8...3QY8Kdfx0o]
Vasta
#3

[Pilt: buick-skylark-1992-7.jpg]
sellist jubedus silmasin mõned päevad tagasi tallinnas, eest oli masin nii kole, et sellest ei julge pilti postitadagi, alguses ei saand aru, et mis aparaadiga on tegemist. Kasutades loogikat, et see peab olema kas mercury või buick 90nendatest jäi guuglis võitjaks 92a bucik skylark
Vasta
#4

No mõnda ei kannata kummastki otsast vaadata- vana hea Kyronit nt.
Vasta
#5

Mulle endiselt on sümpaatne see, et Ssangyong Actyon on üldtunnustatult rõve käkk a piisas vaid baieri pasavabrikul väljutada Actyon Mk.II mida nad ise x6-eks tituleerivad, kui juba oli tegemist sitaks ihaldusväärse asjaga Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#6

(06-10-2015, 09:12 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Mulle endiselt on sümpaatne see, et Ssangyong Actyon on üldtunnustatult rõve käkk a piisas vaid baieri pasavabrikul väljutada Actyon Mk.II mida nad ise x6-eks tituleerivad, kui juba oli tegemist sitaks ihaldusväärse asjaga Big Grin

Ma hiljuti kuskil foorumis sain moepolitsei käest sõimata, et julgesin Actyoni ja X6 visuaalsest sugulusest rääkida.
Vasta
#7

Mersu lasi ju nüüd kah sellise asja välja ja kohe hakkas kiidulaul pihta kui hea ikka bemm on ja kuidas mersu kopeerib Big Grin
Vasta
#8

Imetlusväärselt koledaim kannikas on minu jaoks ikkagi see:
[Pilt: 1997%2BFord%2BKa%2B-%2Brear.jpg]

Sellele sekundeerib otseloomulikult Issanda leheke igast otsast:
[Pilt: 2015-Nissan-Leaf-rear.jpg]
Kolmas oleks siis Prius, mis oma ilgete valgete tulede ja arusaamatu kujundusega just iluga ei hiilga. 
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcQA5v7q-mU_Z0hoCD8pqur...f85Bo2Hu_w]
Aga selline eco-friendly lahendus on juba nunnu Big Grin 
[Pilt: prius1.jpg]
Vasta
#9

[Pilt: Pontiac-Aztek8.jpg]
Vasta
#10

[Pilt: cadillac-seville-04.jpg]
Vasta
#11

[Pilt: 1972-AMC-Gremlin-Deluxe.jpg]
Vasta
#12

Vaadates seda , meenus kannikate klubi...

[Pilt: scale_600]

esiots pole parem...
[Pilt: scale_600]

Iž-13 "start".  prototüüp? Kui juba start siuke oli, siis milline oleks võinud olla finiš?
Taustal paistab mingi SUV, kah KKK kandidaat.


Vasta
#13

Minu arust kohe mitte ei sobi: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...081009.jpg
Vasta
#14

Täielik õudus.
Päris elus veel koledam kui piltidel. Proportsioonid täiesti paigast ära sellel pepul ja tervel autol.
[Pilt: 000005c449f3-9c85-4270-b.jpg?mode=pad]

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#15

Mossede pildi tagaplaanil peaks olema azlk 415, esiplaanil prototüüp mis tootmises nägi välja selline: 
[Pilt: iz_2126_02.jpg]
Kuigi näeb väga Samara moodi välja siis on täiesti klassikalise Mosse tehnikaga, töömahtu on suurendatud ja käigukast on 5 käiguline. Kõvemad mossemehed kasutavad Eestiski nende juppe oma mossede tuunimiseks  Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne