Daihatsu Charade Turbo-86
#41

Kolmepütased ruulivad Big Grin
Mul riiulis paar turbot mis vist isegi sinna kapoti alla mahuks Big Grin a krt siis see probleem,et mootorit poleks kusagile panna Big Grin

Jõudu nende kosmiliste hobujõudude taltsutamisel.

PS! ma igapäevaselt pizzapoisi ametit pidades taltsutan kosmilist Smart nimelist liikurit millel hämmastavad 40 masuudi hobujõudu.
Meeltesegaduses uploadisn mingi sport softi mis peaks nüüd tagama 48 hobujõudu Big Grin

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#42

Vahepeal on juhtunud see et mootor on koos ja auto pmtselt söidab, aga mitte hästi. Kahtlustan et see turbo, mis pole originaal, on liiga suur vöisiis on karbussiga midagi väga peetis-uimane ja jätab ka vahele kui suuremate pööretega söita üritada.
Muu hulgas soetasin uue radika ja esipidurite remontsatsi, köik läheb plaanikohaselt, enam pole pidureid üldseSmile(algul olid koguaeg peal)
Maanteeameti päringust vöib järeldada et aastast 2008 kui autol viimane üv löppes pole teda enam liikluses kasutatud, seega on tublidel fcking tuunimishuvilistel olnud aega 5 aastat eranditult köige perssekeeramiseks mis seal kapotiall on....
Nuputan edasi kui tervis jälle lubab.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#43

2a läinud nagu naksti viimasest postitusest, ja ega midagi röömsat pole juhtunud vahepeal
Sai ostetud tehaseuus turbo saksast mingiaeg, külge ka aretatud. Midagi juba hakkas looma, aga kohe andis sidur järgi....
https://www.youtube.com/watch?v=0UrQ3bwD...wner-smbtn
Endiselt pole pidureid, kahtlustan peasilindrit, remondisats sinna ei aidanud asja paremaks
Niiet seisnud on asi
Koguaeg olen otsinud, et kust saaks doonoriks ühe gtti, järgmise kerega siis, kuna soov oleks sellest karpast siiski vabaneda sest ega vist seda öigesti käima saagi enam.
Kuulutuste peale olen ühe rappe leidnud kus pole pmtselt mitte ühtki kasutuskölblikku juppi, pekkis mootor ja turbo jne, aga mäda kuid söitvat autot ei leidu 

Ummik

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#44

No eeldan et järgmise malli GTTI-d suht raske sul leida, kokku eestis neid 4 tk, neist 2 minu käes. Eeldan et see ära mädanenud rape ja kottis mootoriga peletis on ka minu käes. 
Eks nende juppidega ongi jama suht, ise otsin ka teist charadet kõrvale mida juppideks tahaks, aga hetkel pole leidnud ühtegi, mul suht savi mis mootoriga oleks  Smile
[Pilt: 0108395365dcce4.jpg]
Vasta
#45

Ei ole see sinu käes, tean ühte veel, tumesinine vist värvilt.
Aga tolku pole sest köik on pekkis seal küljes ja auto ise poolest saati maa alla vajunud, ning hinna poolest vöiks vörrelda söidukorras ja ülevaatusega autoga.... 

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#46

Veel üks vinge turbopill saadaval. Kütus vist küll vähe vale ja vanem generatsioon kah vist.

http://www.soov.ee/18926-daihatsu-charade/details.html
Vasta
#47

Käisin seda kunagi vaatamas ka, siis kui veel avalikult müügis polnud. Kahjuks terve diiselauto mind ei huvita, uksi on ülearu ja mulle sobivaid juppe pole eriti

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne