Mis veloga tegu ja ehk keegi soovib omastada?
#1

Nägin täna kliendi juures puhtjuhuslikult vanarauahunnikus seda velo ja mu süda ei lubanud seda viimsele teekonnale lasta ja tarisin kaasa. Ei tea ratastest mõhkugi ja roostes on ka omajagu (mõnes kohas siiski originaalvärv isegi näha), kuid kassid-valdod ja teised spetsid kindlasti oskavad midagi kosta ja ehk saab sellelt vähemalt mingeid juppegi ära kasutada. Firmamärk ka lenksu juures näha, G täht, esipidur ka suht säilinud ühes tükis jne.

[Pilt: 24693-velo1.jpg]

[Pilt: 34584-velo2.jpg]

[Pilt: 57959-velo4.jpg]

[Pilt: 38978-velo5.jpg]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2

Võiks olla saksa Göricke ja Valdol läheb kindlasti vaja, ikka muuseumi jaoks!
Et metalliks ei lasknud, see on kiiduväärt, midagi sealt ikka saab, mulle näiteks meeldivad need vanatüübi kitsad/kumerad veljed nagu sel rattal all.
Vasta
#3

Valdo tundis huvi korra selle trampvankri suhtes, kuid rohkem pole ühendust võtnud. Äkki keegi võtab selle kodutu om headesse kätesse?

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4

Valdoga on tõesti nii, et talle pakub kõik huvi ja on kõike vaja. Hella südamega mees, ei saa lubada, et väärt vanajalgratta kraam kaduma läheks ehk hukka saaks! Ikka muuseumile toeks ja alussambaks! Aga "ülimalt hõivatud inimesena" pole tal paraku aega kõiki soove ja unelmaid tegudeks taguda ja nii need asjad teinekord jäävad..., omanikud solvunud - lubas tulla ja viia ja panna muuseumi vati sisse ja siidilina peale, aga - ei midä! Ja ega ei saagi naljalt iga ajahambast puretud jalgratta järele kohe söösta, no pole ütleme Võsu küll just Narva või Valga ega ka Sõrve Säär, aga üksjagu kilomeetreid tuleb ikkagi maha sõita, aega võtta ja kulu teha.
Aga ära nüüd selle jutu peale mingeid ekstreemseid ja hävituslikke samme astu, see lihtsalt selline vanainimese õpetlik jutt omaenese tarkusest ja elukogemustest. Toungue
Vasta
#5

Tänud, kohe kergem hakkas! Big Grin

Lihtsalt infoks, see aparaat asub Kiilis ja konutab laonurgas ning tunneb end üksikuna.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6

(05-11-2013, 23:13 PM)Maamees Kirjutas:  Tänud, kohe kergem hakkas! Big Grin

Lihtsalt infoks, see aparaat asub Kiilis ja konutab laonurgas ning tunneb end üksikuna.

Pole tänu väärt! Aga järjest hullemaks läheb, kooli ajast on justkui meeles, et see Kiili asub vist Saksamaal, Tallinna sõpruslinn. Saksamaal Valdo ikka käib, korra aastas Popcorni ja Hamburgeri laatadel vist... Rolleyes
Vasta
#7

Sai siin suuremat moodi ladu koristatud ja see nukker velo ikka nurgas uut omanikku ootamas......

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8

mulle näiteks meeldivad need vanatüübi kitsad/kumerad veljed nagu sel rattal all.
.......kirjutas KASS.
See kitsas ja kumer meenutab vana TURISTi velge (U-profiil), teine V-profiiliga ei meenuta midagi haruldast.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

Antud kolmekümnendate sakslast kaedes,tekib vastupandamatu soov,omastada esipidurid ja porilaud (puhtalt ahnusest,omakasupüüdlikusest ja saamahimust).Kui velopäästja (Hr.Maamees) on nõus ja ei pea surmapatuks,ühe isendi kasutamist,doonorina teise kasuks,oleks huvitatud päästetu arhiveerimisest.Ps.Kuressaare sõpruslinnas Tallinnas saab ikka vahel käidud (loomulikult puhtast ahnusest) ja kaugel see Kiiligi sealt enam.
Vasta
#10

(25-12-2014, 05:48 AM)Sõjavara Kirjutas:  Antud kolmekümnendate sakslast kaedes,tekib vastupandamatu soov,omastada esipidurid ja porilaud (puhtalt ahnusest,omakasupüüdlikusest ja saamahimust).Kui velopäästja (Hr.Maamees) on nõus ja ei pea surmapatuks,ühe isendi kasutamist,doonorina teise kasuks,oleks huvitatud päästetu arhiveerimisest.Ps.Kuressaare sõpruslinnas Tallinnas saab ikka vahel käidud (loomulikult puhtast ahnusest) ja kaugel see Kiiligi sealt enam.

Antud ratas on praeguseks minu laopaika jõudnud ning Rapla kanti hoiustatud. Põhjalikumal vaatlusel selgus, et esihark ja ka raam on täiesti läbi roostetanud, mistõttu ta iseenesest ongi rohkem sobilik mõne samasuguse ratta taaselustamiseks. Kui on kindel soov, siis mingitsorti vahetuskaupa võime ikka teha, kui on huvi siis PS.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne