Mida soovitate salongivaiba alla rooste profülaktikaks
#21

Movil ( või Movil 1 ) jäi vedelaks või kleepima. Movil 2 kuivas ära. Talveks sai
koopaservad jne. üle tõmmata. Kevadel bensiini ja lapiga maha.
Vasta
#22

Venemaa foorumite andmetel on see Moskva-Vilniuse koostöö (Movil nimi sealt ju tuleb), tänapäeval väga kõikuva kvaliteediga, sõltuvalt sellest kui palju tootev kooperatiiv inhibiitoreid sisse panna raatsis.
Ma proovin selle dinitroli toodangu ära, vaatame mis saab. Hullemaks ehk ei tee.

Bituumeni baasil mastiksi halvad aspektid tulid sama auto peal ka hästi välja. Seal kus ta oli korralikult kinni, oli kõik hea. Seal kus ta oli lahti löönud, roostetas asi palju suurema isuga, kui paljas plekk. Ja oi seda "mõnusat" hingematvat suitsu, mis keevitades põlema läinud mastiks teeb. Fordi tehase mastiks on parema kvaliteediga kui kellegi ilmselt eestis tehtud järelroostetõrje ja selle all suurt roostet pole.
Kokkuvõtteks mina arvan, et bituumenmastiks on kahe teraga mõõk. Hästi tehtuna kaitseb küll, aga lagunedes teeb asja ainult palju hullemaks. Maha kratsimine on ka pärast tülikas töö.
Vasta
#23

(01-11-2013, 22:34 PM)Mahno Kirjutas:  Kokkuvõtteks mina arvan, et bituumenmastiks on kahe teraga mõõk. Hästi tehtuna kaitseb küll, aga lagunedes teeb asja ainult palju hullemaks. Maha kratsimine on ka pärast tülikas töö.
Täpselt nii ongi. Ma ise segasin kunagi bituumeni baasil "nõiasegu" bituumenist, solidoolist ja plastiliinist. Kuumutamiseks kasutasin vana elektripliiti ja segamisnõuks mahakantud küpsetusvormi. Smile Vot see segu jäi pehme ja elastne. Aga siis olid teised ajad... Praegu peaks normaalseid valmismökse ju olema küll. Iseasi on tegemisrõõm.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#24

(02-11-2013, 09:45 AM)Basilio Kirjutas:  Täpselt nii ongi. Ma ise segasin kunagi bituumeni baasil "nõiasegu" bituumenist, solidoolist ja plastiliinist. Kuumutamiseks kasutasin vana elektripliiti ja segamisnõuks mahakantud küpsetusvormi. Smile Vot see segu jäi pehme ja elastne. Aga siis olid teised ajad... Praegu peaks normaalseid valmismökse ju olema küll. Iseasi on tegemisrõõm.
Täpselt sama tehnoloogiaga möksi (plastiliin + vana õli) kandis mu isa oma 01 -le põhja alla ja rattakoobastesse vene ajal - nakkus hästi ning tulemus oli väga hea, ei roostet pea järgneva 10 a. jooksul kui auto läks müüki.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#25

Meitekandis sõitsid vanamehed nii, et jalgeall olid pidevalt värsked ajalehedBig Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne