Uunikute 13. Talveralli eelmäng

(21-12-2013, 10:15 AM)tonis Kirjutas:  Wax elab sellises kodus ju Toungue
[Pilt: 1470204_376886485780461_337992654_n.jpg]

Wax, ma tulen sinu juurde elama! Big Grin

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

(21-12-2013, 10:15 AM)tonis Kirjutas:  Wax elab sellises kodus ju Toungue
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/h...2654_n.jpg

Miskipärast on plaanile märkimata jäänud tõstukid. Üks auto tõstukil - teine selle all Big Grin
Vasta

Kohe rööm lugeda et kaasvöitlejatel juba töö autode kallal käib nagu laevaköögis.
Ajasin kah täna viimased 6a seisnud VW rannabagi (aka hitleri kättemaks) pöördesse ja söitsin linna ära.
Krdi külm oli
Pold muidugi mingit erivarustust kah seljas
Homme katsub ark'is seletada et dokustaate oleks vaja sellele
Kui önnestub - noh, siis on jäänd vaid ülevärvimine, mootorivahetus, sumpsid, elekter, rehvid jms pudipadi
Kiiret veel ju poleWink

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

(21-12-2013, 01:02 AM)Alts Kirjutas:  Tekib selline küsimus, et kas naist, lapsi e. peret pole, et selline ajaline panustamine võimalik?

Lihtne küsimus, lihtne vastus - ei ole Cool Olen ise oma aja ja tegemiste peremees. Kuid on muid huvisid-hobisid, mis autodele kuluvat aega paraku kärbivad... Alles hiljuti alles vaatasin kalendrisse ja kirusin, et kurat, Capriga pole nüüdseks juba peaaegu 10 aastat sõitnud. Loodetavasti praeguse talverallika lõpetamisega tuleb motivatsioon ühe hooga ka kõrvalseisev lõputu projekt lõpuks ära lõpetada Big Grin
Vasta

(21-12-2013, 01:02 AM)Alts Kirjutas:  Ei soovi kuidagi negatiivse alatooniga olla, kuid oma elust lähtuvalt...
Tekib selline küsimus, et kas naist, lapsi e. peret pole, et selline ajaline panustamine võimalik? Käisin samamoodi viimased 1,5 kuud tööl ja täna sain esimest korda garaazhi, kui pere magama oli läinud.
Miks see negatiivne alatoon peaks olema. See on reaalne igapäevaelu. Üks äärmiselt kasulik oskus on aja planeerimine. Inimestega koos veedetud ajas loeb kvaliteet mitte kvantiteet, muidugi kui eesmärk on iga hetk ninapidi koos olla, siis ma vaidlustama ei hakka... Mina olen läinud esialgu seda teed, et teen oma vajalikud asjad valmis, ja siis jääb nautimine. Olen veel noor, vähemalt enda arvates. Kellele meeldib remontida, las ta remondib, mulle meeldib sõita! Sain paar päeva tagasi ühe pisiprobleemi kõrvaldatud, mis tekitas tohutu kütusekulu. Nüüd natuke katsesõitu kuni kindlustus kehtib, seejärel veel uued rehvid ja ehk isegi veljed. Õlivahetus ja muu selline pisiasi käib samuti asja juurde.
Vasta

Paljud otsivad omale juba sobivat salli ja õiget värvi kindaid, mul aga Toyots alles poegis Big Grin

[Pilt: 1497600_387779918024451_439290483_n.jpg]
Vasta

(03-01-2014, 00:05 AM)wax Kirjutas:  Paljud otsivad omale juba sobivat salli ja õiget värvi kindaid, mul aga Toyots alles poegis Big Grin
Ole rahulik, ma pole Datsunit veel garaazigi ajanud Smile
Arvele on aga juba võetud ja pass olemas, et kindlustust ja ülevaatust teha kui niikaugele jõuab.
Vasta

Võttes Wax'ist eeskuju, siis krt teab palju japsi puhul tööd on.
Ütlen kohe ära ka, et mina tulen nö "romuga" Talverallile, ei ole see aasta võtta siledat uunikumi. Rahakott ei luba ostma ka minna.

Igatahes Seltsimehed, ajasin ka ratsu vihma käest ära ja sätime siis mõned asjad salongi nagu kaardilambi.
Pidureid võiks sättida. Isegi rehvid on juba olemas Toungue
Aga kus on LUMI ma küsin?

[Pilt: PICT2469.JPG]
[Pilt: PICT2472.JPG]
Vasta

Kui lund harjutamiseks ei ole, võib teha talveralli teemalise filmiõhtu. Meie leidsime, et kuna tulemas on bagisid, siis võiks vaadata klassikat

Watch Out... We're mad

PS bagide ja fordidega sõitjatele kohustuslik.
Vasta

(05-01-2014, 02:16 AM)nymmik Kirjutas:  Võttes Wax'ist eeskuju, siis krt teab palju japsi puhul tööd on.

Nu, Japsi puhul on üldiselt kõige tülikam saada kere keevituse tarvis piisavalt elektrit juhtima....

loll on loll olla.
Vasta

looda, et sul Datsunil on veel metalli kuhu keevitada. Enda kastikal jookseb plekk keevitusaparaati nähes lihtsalt eest ära või koosneb masin vaid värvist ja roostest.

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta

On mis on, aga minul on näiteks väga hea meel, et viimaste aastatega on japse talverallidele siginenud Smile Vanematel rallidel polnud neid ju mitte ühtki Smile
Vaatan hirmuga kalendrisse, ja siis grillis rippuvat paljast kere, ning ma ei olegi enam nii optimistlik...
Vasta

(05-01-2014, 02:23 AM)IIIFFFAR Kirjutas:  
(05-01-2014, 02:16 AM)nymmik Kirjutas:  Võttes Wax'ist eeskuju, siis krt teab palju japsi puhul tööd on.

Nu, Japsi puhul on üldiselt kõige tülikam saada kere keevituse tarvis piisavalt elektrit juhtima....
Täitsa tõsi. kere on kui hõõguv raudmuld. Kas pidama ka jääb, eks näis.
[Pilt: 482479_638157579575953_1639056282_n.jpg]
[Pilt: 1531865_638157602909284_306738096_n%20%281%29.jpg]
Vasta

[Pilt: large_28523623_Jq0E.jpg]
Tiib tahtis pealt laiali joosta. 1cm laiusest ja 40cm pikkusest roosteaugust sai peale puhastamist kraater. Kuhu uus plekk kinnitub, kes seda veel teab. Mootori pea jooksis kah pealt minema, see vajas tõsist tihendite vahetust. Muidu sisse kallatud õli lahkus läbi lekkivate tihendite. Tänud Suppile kes suutis leida sellele masinale tihendikomplekti Big Grin

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta

datsun cherry-il see tavaline probleem et sedasi läbi roostetab. Vennas mul luukpära ikka keevitas ja mässas kuid lõppuks ikkagi sisuliselt "vajus" laiali tagumine ots. Edu keevitamisega ja taastamisega
Vasta

Hea uudis talirallitajatele.(Möni juba vöibolla ka teab seda.) http://youtu.be/CNvXkM4MatM 123maido123 17 Jul 2013 turvapuur ei ole lubatud, turva kaar mis on juhist tahapoole ulatuv on lubatud kui see on näiteks FIA standardite järgi ehitatud ja ARKis on auto 2-e kohaliseks tehtud ning passi lasta teha muudatus sisse. Pilt BMW teh-passist http://s67.photobucket.com/user/raxx2/me...a.jpg.html
Ahja meelde tuli.
Pilt kohe talverallile pååsemise masinast kus poolpuur sees koos ukse torudega. Kahjuks ei leija seda pilti prægust netiavarusest ylesse kus ukse ja juhiisme vahelt toru låbi låheb.[Pilt: 52004226] http://500px.com/photo/52004226 Pildi teinud Serks edgari koopas. Toungue

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Ettevalmistused käivad...
[Pilt: 01054178116b155.jpg]


Vasta

(07-01-2014, 17:20 PM)miniest Kirjutas:  Hea uudis talirallitajatele.(Möni juba vöibolla ka teab seda.) http://youtu.be/CNvXkM4MatM 123maido123 17 J

ul 2013 turvapuur ei ole lubatud, turva kaar mis on juhist tahapoole ulatuv on lubatud kui see on näiteks FIA standardite järgi ehitatud ja ARKis on auto 2-e kohaliseks tehtud ning passi lasta teha muudatus sisse. Pilt BMW teh-passist http://s67.photobucket.com/user/raxx2/me...a.jpg.html

Pakun et jutt käib sellest bemmist:

Autohuviliste rõõmuks peaks antud bumer varsti oksjonile müüki tulema seoses maksuameti sisenemisega Tartu Mill´i ruumidesse... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kas sul on kandilise tulega eest või veel ümmargustega. Krt need pildid toovad nooruse mälestused tagasi kadunud ajusopist Big Grin
Kui sai ka sellise plätsuni uhke omanik oldud. Mootoriks oli äkki 1,4 ja eest kandilise tulega. Oii pljaad kui kõva pill oli.
Kahjuks sai talle saatuslikuks nn. muldmetallistunud kere kandekonstruktsioonid mis võimaldasid ühel kenal pühapäevasel hommiku poolikul Pärnu kuurortlinnast naastes tagarataste/amortide/vedrude tungimise tuppa. Ilmselt sai saatuslikuks ka ilmne ülerahvastatus plätsunis(6 noor inimest) ja teel olnud sujuv lohk. Peale mille läbimist pidurdas plätsun nagu ei kunagi oma eelneva elu jooksul Big Grin

(05-01-2014, 02:16 AM)nymmik Kirjutas:  Võttes Wax'ist eeskuju, siis krt teab palju japsi puhul tööd on.
Ütlen kohe ära ka, et mina tulen nö "romuga" Talverallile, ei ole see aasta võtta siledat uunikumi. Rahakott ei luba ostma ka minna.

Igatahes Seltsimehed, ajasin ka ratsu vihma käest ära ja sätime siis mõned asjad salongi nagu kaardilambi.
Pidureid võiks sättida. Isegi rehvid on juba olemas Toungue
Aga kus on LUMI ma küsin?

[Pilt: PICT2469.JPG]
[Pilt: PICT2472.JPG]

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

1978 aasta, eest ümmarguste tuledega, metall stanged ja suured aknaklaasid, peeglid ukse pleki küljes. ehk esimene variant

aga samal ajal kui ma olin kolmene pandi sellele autole juba tuledepesurid, tagaklaasi soojendus, intervalliga kojamehed, salongist avatav kütuse ja tagaluuk.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne