Tahax osta esimest tsikklit,mida soovitaxite ja mis hinda(pakkuge oma tsikkleid)
#1

nii siis tahax osta esimest tsikklit ja palun pakkuge midagi vast olex sobiv suurus.Hinnaklass võix jääda kuskil 2000 piirdesse.Masin ei tohix vast väga suur,iz olex vast piir.
Vasta
#2

vana sa oled üldsegi ?
Vasta
#3

14 olen!
Vasta
#4

Kui soovid ka legaalselt teedel sõita,siis Delta või muu mopeed,kui on vaja midagi võimsamat põllul sõitmiseks,siis soovitaks Minski.
Vasta
#5

Kui sa lolli ei mängi, siis vaevalt keegi midagi ka ütleb kui minskiga sõidad.
Vasta
#6

osta mu jawa ära
Vasta
#7

shadow annad jaffi juba 2 tuhhiga ära ? ise soovitan iz 56 hea remontida, jõuline ja kobe Smile
Vasta
#8

minsk sobib alustuseks kõige paremini ma arvan

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#9

nii mis olexid nende jawa ja iz-i hinnad mida pakute ja kus asute??btw mopeedi ei taha kohe kindlasti!
Vasta
#10

enda oma ei paku aga soovitan börssi lehitseda Smile sealt saad hinna teada ja alati saab tingida ka
Vasta
#11

osta iz jup.3 ära..annan 1500 ära..täiesti korras...ilus kärn taga...iste on ümber tehtud....esiistuja koht on allapoole viidud raami ümbertegemisega...iste on lamba nahast tehtud ..esiistuja koht on madalamal kui tagumine..taguots on pikemax tehtud..nii 10-15cm...aku on eilmisel suvel uus ostetud...võin ka pilte saata kui huvi....asun ida-virumaal
Vasta
#12

olen huvitatud kyll,saad jah pilte kui saad,mu msn on jos11@hot.ee ja elan tartus aga transpordi ikka kuidagi saab korraldada.
Vasta
#13

ma siis homme saadan...täna ei viitsi minna tegema..ja arvutis ka ühtki ei ole
Vasta
#14

ok aga anna oma msn või lisa mind.btw kõik võivad mind lisada kes tahavad tsiklit myya või niisama mölisedaToungue
Vasta
#15

on see see sama jupiter, mis paar kuud tagasi kb-s oli ning mida piltidel paraja innuga peenestati? Wink siin foorumis peaks sellest isegi mingi link või pilt olema ju..

muide samalaadne teema siin foorumis siin

PS! ise soovitan osta mingi planeta, kuigi kahtlen kas sellest nii noorelt jõud ikka üle käib.

Pots ja postivahe.


Vasta
#16

ei tea ise ka kas käib või mitte,aga kui ei käi siis hakkab käima,praegu yx `64 aasta planeta ka pakkuda.
Vasta
#17

kle seda ka veel et kas sellel iz-il on mingid dok-id ka??
Vasta
#18

dok. pole...msn on munk911@hotmail.com

ja JyrkaEE sul on õigus, see on see sama jup...aga ma ei sa aru, mis valemiga ma seda peenestasin..no ega kummi kärsetus ei lõhu tsiklit....ja kui lõhub, siis peab ikka see igavene peldik tsikkel olema...minu tsiklile see küll mitte ühestki otsast ei andnud tunda...no ok..kui siis ainult kummi kulutas väheke

kui pilte tahad, siis lisa mind msn´i..ma otsin need \"peenestuspildid\" siis ka sealt börsist ülese...ja võin homme mõned uued ka teha...
Vasta
#19

to munk: ega ma ju ei teagi, kui hullult sa teda hõredaks lasid, aga kui inimene juba müügikuulutuses kummi suitsema ajab, tekib kohe mõte, et huvitav, kas see ongi siis hoolitsev tsikliperemees...

to soad: räägi paljuga seda \'64 planetat sulle pakutakse ja kus asub (pilte pane yles, kui on). kuna endalgi täpselt sama, siis oleksin sellest mõnuga huvitatud.

Pots ja postivahe.


Vasta
#20

http://www.zone.ee/tsiklimeister/mootorrattad.htm seal see myygis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne