Tahax osta esimest tsikklit,mida soovitaxite ja mis hinda(pakkuge oma tsikkleid)
#21

ma offtopicutan veel ega jah vaevalt sa siis aint kummipõleteamisega piirdunud oled Toungue
Vasta
#22

no ma tean küll, et oli jama idee müügikuulutusse panna selline pilt..aga ei olnud midingit paremat pilti käepärast....no nüüd tegin uued

@raigo...muide peale kummipõletamise ma ei ole midagi rohkem piinavat talle teind...no kui paar korda olen ka proovind sirgel rutskat väänata..aga see on ka kõik..
Vasta
#23

mina soovitan voshodi, küllaltki vastupidava mootoriga ja juppe on ka saada. minule õigustas küll end esimese tsiklina ära. ära ainult kõrvaliste mootorihäältega osta
Vasta
#24

tegelikult kõige rohkem voshodi tahakski!
Vasta
#25

Kindlasti tuleks alustada võimsama tsikkliga 350 näiteks.Mul ongi pakkuda väga originaalset ja tigedat Sport Izi.Igasuguste vene 350 harjub ruttu ära pole mõtet nende 125,175 üldse jamada hoiad raha kah kokku ja arened kiiremini,mina põletasin 13 aastaselt 350 ringi .anna märku kui huvi on saad pilte näha ja infi kah lähemalt selle elaja kohta.asi on ülevaatuskorras ja ootab et lumi kaoks kõik on timm hea ratas.lippab ilusti.uued dok.Cool
Vasta
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: cuda
Kindlasti tuleks alustada võimsama tsikkliga 350 näiteks.Mul ongi pakkuda väga originaalset ja tigedat Sport Izi.Igasuguste vene 350 harjub ruttu ära pole mõtet nende 125,175 üldse jamada hoiad raha kah kokku ja arened kiiremini,mina põletasin 13 aastaselt 350 ringi .anna märku kui huvi on saad pilte näha ja infi kah lähemalt selle elaja kohta.asi on ülevaatuskorras ja ootab et lumi kaoks kõik on timm hea ratas.lippab ilusti.uued dok.Cool

äi pole nõus mitte. alustada spordiga? vist tahad enda omast lahti saadaBig Grin

olen ise tegev siklisõidu õpetusega ja olen märganud, et võimsa sikliga alustajad ei kasuta väga paljuski sikli võimalusi ära. ehk nad ei tea, kus piir on. kes on mopiga kõik järgi proovinud (libedasõidud, kannakad, kukkumised jne) ja minski/izhi ka ära proovinud, oskavad võimsa läänemaisega hoopis rohkem peale hakata.

siuke siis minu arvamus.
Vasta
#27

vinge pill kyll aga palju hind on???
Vasta
#28

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: cuda
Kindlasti tuleks alustada võimsama tsikkliga 350 näiteks.Mul ongi pakkuda väga originaalset ja tigedat Sport Izi.Igasuguste vene 350 harjub ruttu ära pole mõtet nende 125,175 üldse jamada hoiad raha kah kokku ja arened kiiremini,mina põletasin 13 aastaselt 350 ringi .anna märku kui huvi on saad pilte näha ja infi kah lähemalt selle elaja kohta.asi on ülevaatuskorras ja ootab et lumi kaoks kõik on timm hea ratas.lippab ilusti.uued dok.Cool

äi pole nõus mitte. alustada spordiga? vist tahad enda omast lahti saadaBig Grin

olen ise tegev siklisõidu õpetusega ja olen märganud, et võimsa sikliga alustajad ei kasuta väga paljuski sikli võimalusi ära. ehk nad ei tea, kus piir on. kes on mopiga kõik järgi proovinud (libedasõidud, kannakad, kukkumised jne) ja minski/izhi ka ära proovinud, oskavad võimsa läänemaisega hoopis rohkem peale hakata.

siuke siis minu arvamus.

Ja täitsa tõsijutt. Minu esimesed rattasõidud toimusid teadagi jalgrattaga ja siis Riga võrriga. Seejärel u. 15a. hiljem Harley-Davidsoniga, mille esimese proovimise järel istusin taas 50cc Suzuki PV mopeedi selga, et rattasõidu alused ja kannapöörded vähemalt natuke taas selgemaks saaks. Väike ratas on mängimiseks lahe! Ja mängides õpivad ju lapsedki suureks saama.
Terv. IvarSmile

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne