Pilte Vene traktori tehastest
#1

Онежский Тракторный Завод vana tehasehoone. LammutamiselSad

[Pilt: 43582606.jpg]

Владимирский Тракторный Завод
[Pilt: 2RtynW9n394.jpg]

[Pilt: Cy_hl_tVFeY.jpg]

[Pilt: kQmyylETHd0.jpg]


Ega ma ei teadnud et see tehas siis suuremalt osalt sõja värgiga tegeles. Kustutasin need pildid ära siis. Sad
Vasta
#2

Lihtsameelne poiss- tahad sõbralikult naaberriigilt spionaazisüüdistuse saada vai? Aru peas- anna sõjatehastest pilte. Trakatsid olid väike osa kõigi nende toodangust. Vana Oneega varemed enam muidugi pole mingi.
Vasta
#3

Липецкий Тракторный Завод

[Pilt: 0_50551_96dea723_L.jpg]

[Pilt: 02.jpg]

[Pilt: LTZ1.jpg]

[Pilt: xDfZQXqgYTY.jpg]
Vasta
#4

http://www.cfa.su/article914.html?_openstat=ZGlyZWN0LnlhbmRleC5ydTs0MzMzMTk5Ozc0MjQ4NTEzO3d3dy5zZGVsYW5vdW5hcy5ydTpndWFyYW50ZWU&yclid=5666835002076736287
Saab üldpildi venemaa tehaste pankrottidest. Traktorid, televiisorid, autod-mootorrattad ja muud pidid kõigepealt tootmise kokku tõmbama, pankrotistuma, jäänused väliskompaniidele maha müüma ja nüüd tehakse seal toodangut "Made in ....." või ehitatakse territooriumitele elamuid, staadione, ärihooneid jne. Muidugi läks ka nii, nagu meil, et seda kõike juhtisid kohalikud direktorid mingite jõudude käsul ja rahastamisel. Said lõpuks tuntud ärimeesteks või riigijuhtideks. Kibestumist kui palju seal.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

Минский Тракторный Завод

[Pilt: 5.jpg_Thumbnail0_ejw_400.jpg]

[Pilt: 13mtz.jpg]

[Pilt: 504357.jpg]
[Pilt: e992ed3a.jpg]

[Pilt: 504358.jpg]

Волгоградский Тракторный Завод

[Pilt: 0_5d19a_266bd22a_orig.jpg]
[Pilt: 0_5d199_195d0eac_orig.jpg]
[Pilt: e6955732744a9aae565c00183da2d95e.jpg]
Vasta
#6

http://englishrussia.com/

Üliasjalik saite koos heade piltide ja väikse jutuga.Uuendatakse pidevalt.Nagu nimest on aru saada siis põhiteema ikka tänapäevane Venemaa ja Nõuka aeg läbi erapooletu vaatenurga.
Vasta
#7

(04-11-2013, 21:08 PM)Gravity Kirjutas:  http://englishrussia.com/

Üliasjalik saite koos heade piltide ja väikse jutuga.Uuendatakse pidevalt.Nagu nimest on aru saada siis põhiteema ikka tänapäevane Venemaa ja Nõuka aeg läbi erapooletu vaatenurga.

Ma sain sellise teksti seda lehte klikkides.

Pahavara hoiatus

Leht, mida üritad avada, on mustas nimekirjas kui pahavara jagav lehekülg. Selle lehe külastamine võib sinu arvutit kahjustada.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#8

(04-11-2013, 22:57 PM)viplala Kirjutas:  Ma sain sellise teksti seda lehte klikkides.

Pahavara hoiatus

Leht, mida üritad avada, on mustas nimekirjas kui pahavara jagav lehekülg. Selle lehe külastamine võib sinu arvutit kahjustada.
Mul pole küll viirusetõrje kisama hakkanud, sai terve leht läbi vaadatudSmile
Vasta
#9

See netileht on minulgi korduvalt läbi vaadatud. Väga ägedaid asju on seal. Mingied pahavarasid küll ei meenu, et külge oleks haakunud. Viirusetõrje ehk liialt kapriisne.
Aga mis nendesse Minski traktoritehase piltidesse puutub, siis ajavad vesistama küll Big Grin

Almost Again
Vasta
#10

(05-11-2013, 00:28 AM)Necro Kirjutas:  ...
Minski traktoritehase piltidesse puutub, siis ajavad vesistama küll Big Grin

Hakkas huvitama: mis täpsemalt? Nostalgialaks?
Vasta
#11

Otseselt vesistama ei aja, aga see asjade vedelemine ajab natuke vihaseks küll. RAHA lihtsalt vedeleb seal kandis. Ja inimesed vinguvad, et elu on fekaal.

Otsige eestis mõni mahajäetud tehas, milles on asju või rauda sees... Ukrainas või venemaal on iga suurema asula kõrval üks suurem mahajäetud tootmise tehas.

(05-11-2013, 10:35 AM)v6sa Kirjutas:  
(05-11-2013, 00:28 AM)Necro Kirjutas:  ...
Minski traktoritehase piltidesse puutub, siis ajavad vesistama küll Big Grin

Hakkas huvitama: mis täpsemalt? Nostalgialaks?

http://englishrussia.com/2013/10/15/disc...ore-131598

Kas ei tahaks lihtsalt kohale minna ja kasvõi vanarauda asju hakata viima...

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#12

(05-11-2013, 11:37 AM)phyl Kirjutas:  Otseselt vesistama ei aja, aga see asjade vedelemine ajab natuke vihaseks küll. RAHA lihtsalt vedeleb seal kandis. Ja inimesed vinguvad, et elu on fekaal.

Otsige eestis mõni mahajäetud tehas, milles on asju või rauda sees... Ukrainas või venemaal on iga suurema asula kõrval üks suurem mahajäetud tootmise tehas.

(05-11-2013, 10:35 AM)v6sa Kirjutas:  
(05-11-2013, 00:28 AM)Necro Kirjutas:  ...
Minski traktoritehase piltidesse puutub, siis ajavad vesistama küll Big Grin

Hakkas huvitama: mis täpsemalt? Nostalgialaks?

http://englishrussia.com/2013/10/15/disc...ore-131598

Kas ei tahaks lihtsalt kohale minna ja kasvõi vanarauda asju hakata viima...

Ja traktoritehasega on need vanaraualaod seotud kuidas?

Suur maa ja suured tolerantsid. Iseasi, mida võib öelda geigeri loendur nende masinate peale...

Kuigi üks mittekiirgav töökojafurgoon koos sisustusega oleks täitsa abiks
Vasta
#13

Ma ei mõista,miks kustutati esimesest postitusest Onetskii tehase fotod ära?
Mis sõjasaladus saab seal olla enam?

Ilmselt on enne lammutamist juba ammu vajalikud seadmed ja muud joonised ära viidud ja nende asukoht teadmata?

Vaatasin neid fotosid ka ja mina seal ainsatki asja ei näinud,millest oleks võimalik välja lugeda mingit suurt sõjasaladust.


Vasta
#14

Nostalgialaksu on peaaegu olematu. Pigem need uued läikivad toorikud, mis telfrite otsas ripuvad ja koostamist ootavad ajavad vesistama. Ma ei tea ise ka, mis selle põhjuseks on. Suvel, kui mersu mootorit sai remonditud ja uued jupid tulid, oli sama tunne.

Midagi teemaarenduseks ka -
Харьковский Тракторный Завод/ХТЗ

[Pilt: 917269.JPEG]
[Pilt: dbf0b3d514e35fa95b56a1d515caa9545aff45eb.jpg]
[Pilt: image15297606_59242f08fd3df3dbc315bfb32c0b5db5.jpg]
[Pilt: 244310966.jpg]

Almost Again
Vasta
#15

(05-11-2013, 13:40 PM)MAZ Kirjutas:  Ma ei mõista,miks kustutati esimesest postitusest Onetskii tehase fotod ära?
Mis sõjasaladus saab seal olla enam?

Ilmselt on enne lammutamist juba ammu vajalikud seadmed ja muud joonised ära viidud ja nende asukoht teadmata?

Vaatasin neid fotosid ka ja mina seal ainsatki asja ei näinud,millest oleks võimalik välja lugeda mingit suurt sõjasaladust.

Paljude noorte meeste probleemiks siin foorumis on huumorimeele puudumine või selle ebapiisav omamine. Te võtate seda foorumijama liiga surmtõsiselt ja akadeemiliselt, suu lahti ja silmad pärani! Suu pigistage kinni või vedage selline napp kõikemõistev muie huulile ja silm tõmmake kavalalt vidukile, aga eks ise teate, mis teete...ja mida kirjutate.
Vasta
#16

Minu huumnorimeel on kahjuks vilets kodanik Kass.Ärge pange seda pahaks aga nii on lihtsalt.


Vasta
#17

MTZ-5 tootmise
[Pilt: 504335.jpg]

[Pilt: 504334.jpg]

[Pilt: 504336.jpg]

[Pilt: mtz10.jpg]


Video Minski traktori tehase konveierist. Alguses on küll veoautost aga 2:24 minutil algab ja 4:15 minut lõppeb







[Pilt: mtz_venesuella_3186_0x0_mc.jpg]

[Pilt: RIAN_540271.jpg]
Vasta
#18

Кишинёвский Тракторный Завод

[Pilt: 19_big.jpg]

[Pilt: 43_big.jpg]

[Pilt: 47_big.jpg]

[Pilt: Car3.jpg]

[Pilt: kishinevskijtraktornyjzavodaotraktor.jpg]
Vasta
#19

(05-11-2013, 14:33 PM)MAZ Kirjutas:  Minu huumnorimeel on kahjuks vilets kodanik Kass.Ärge pange seda pahaks aga nii on lihtsalt.

Pole hullu, aga ma ise ka eriline naljamees ei ole! Ja ei pidanud kedagi konkreetselt silmas oma epistliga, kui, siis veidi teema autorit.
Aga et mitte ainult tühja jutuga teemat solkida, siis nendin lisaks, et ega endisel ajal tõesti nendes tehastes keegi pildistamise ja fotostamise peale eriti sõbralikult ei vaadanud. Kui ka polnud midagi varjata või häbeneda, ikkagi oli keegi, kes leidis, et parem igaks juhuks mitte fotokaameraga klõpsida, paljugi mis, pistke aga riist tagasi püksi või laske lausa filmile valgus peale. Näiteks olin 1985-l aastal Altai mootoritehases praktikal, seisis seal kusagil tsehhi nurgataga kaks nn. manipulaatorit, meie nimetasime neid tollal lausa robotiteks. Vanemad mehed ehk mäletavad, vist Reklaamiklubis näidati Anna-Katit (kui oli selline hellitusnimi talle antud), kes Värska vett pudelist klaasi kallas. Seal tehases need aparaadid töös ei olnud, vähemalt sel hetkel, tahtsime pilti teha ja kohe keegi valvas kodanik hakkas tuututama, et potšemu i zatšem i nenado ja mis pagana riigi spioonid te olete oma pehme vene keelega... Pärast muidugi tegime ikka pildid ära, kiusu pärast. Toungue
Nii et pange ka Altai mootoritehasest pilte, pole küll otseselt traktoritehas aga läksid mootorid sealt ka traktorite peale...
Vasta
#20

Mulle tundub ka, et kodanik Deeremees sai asjatult ära hirmutatud. Kohe väike uudishimu tekkis, et mis nende piltide peal siis oli, mis ära kustutati.

Enda arvutist leidsin sellise pildi.

(05-11-2013, 15:54 PM)deeremees Kirjutas:  MTZ-5 tootmise
[Pilt: 504335.jpg]

1. pildil on ka üks MTZ-7.

Süsteem paneb mingit paska - enda arust tegin kaks eraldi postitust, aga süsteem liitis need üheks ja lõpuks tuli mingi ilmselt raskestijälgitav segapudru välja. Ah, minu pärast las ta olla.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne