Üks mõte
#1

Kuna arvatavasti 60% netis oldud ajast veedan ma AUTOMOTOS siis sageli mõtlen ka kuidas foorumit veelgi paremaks, sisukamaks, huvitavamaks, kasulikumaks jne muuta.
Ning on üks selline ideekene: Uunikumi teema all on selline koht nagu \"Erialase kirjanduse äri\". Sinna alla võiks aga tekitada ka teema \"Kirjanduse andmebaas\". Ehk siis lihtsalt uue topicu kuhu igaüks paneb kirja endal olevad raamatud,väljaanded jms mida tema käest on võimalik laenata/paljundada/scannida ja mida iganes veel teha. Aga ehk ei ole suur kuritegu kui ei piirdu vaid vanatehnika alase kirjandusega ja pandaks kirja ka uuemad raamatud ja tehasemanuaalid näiteks.Kindlasti oleks ka neile huvilisi

Sellise asja olemasolul ei ole kogu aeg küsimist et kellelt midagi laenata saab, vaid on kõik kohe ilusti näha. Ning lepiks ka kokku, et kui kedagi mõni raamat huvitab siis räägib omanikuga otse, mitte ei pane küsimusi ja kommentaare selle teema alla. See hoiab teema informatiivsena ja vajalikud teosed kergesti leitavatena.

Kirjas võiks raamatud olla kujul:
1. raamatu pealkiri, autor, aasta, lk arv, muu vajalik inf.

Kes tahab võib panna ka laenamise/paljundamise/scannimise tingimused ja reeglid.

Ühe väikese mõttena võiks rahvas kirja panna ka asja millega saavad nad teistele kasulikud olla.(näiteks kellegi kaudu saab odavalt torusid osta või teine saab abi pakkuda kroomimisel)

Vat sellised mõtted siis. Kui arvate et norm siis kiitke heaks, kui arvate et jama siis laitke maha.Ise oleks küll sellisest kirjanduse loetelust huvitatud-saab kiiresti ja lihtsalt teada kellel midagi on ja jäävad ära mõttetud otsimised ja topicud.

Tänan tähelepanu eest,
valts@valmis oma teoseid kirja panema

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#2

valts sa nagu oled selgeltnägija... lähiajal see arvatavasti ka nii muutub!
Vasta
#3

täitsa hea idee , mul oli jälle mõte et teha selline teema nagu prügi teema (kuhu pannakse kõik mõttetud teemad ülesse)

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#4

No tore kui asi juba enne plaanitud oli. Jääme siis ootama.

P.S. paar sellist omast-arust head ideed on veel aga nende avaldamisega ootaks pisut

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#5

kui siin juba teemade tegemiseks läx, siis omaltpoolt tekkis plaan ka soovitada teemat: Tuunimine...
sest üsna kopa viskab ette kui enamvähem iga nädal tuleb kuskile jälle uus topic, küsimusega kuidas tuunida ja mida teha jne:mad: 90% nendest küsijatest ei tea asjast mitte kui midagi(minu arvamus)
teeks neile siis oma eraldi teema et ei risustataks teisi teemasi nende küsimustega.


.\\avaldan arvamust\\.
Vasta
#6

ei see foorum on omateed läinud tuunimiseist... neid teemasid saab väga edukalt käsitleda tehnilisies teemas ja seal olevates alamfoorumites.

ja tuunimine on suht lai mõiste
Vasta
#7

jah, see \"tuunimise\" värk on üldse minu meelest kuidagi ebameeldivalt laialt levinud viimasel ajal. Vähemalt ise ei poolda igasugu plastjublakate ja tulukeste riputamist autode külge ja seega loodan et see foorum sellisest värgist ka puhtaks jääb. Kes soovib oma masinat niiväga \"kaunistada\" siis pöördugu teistesse foorumitesse.

Forsseermine on aga hoopis teine teema ja Tehniline teema all väga oodatud
Smile
Peace!

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#8

khmm...jah..vabandan väljenduse pärast..
mõtlesin seda tuunimist-forseerimist
aga mitte enda pärast...vaid lihtsalt seda \"risu\" on mõnes teemas palju..et võiks sellele eraldi nurgakese teha..las need 12 - 15 a. motosõbrad küsivad seal oma asju.

aga kui plaanis pole siis pole kah viga, eks teate paremini kuidas foorum korras hoida.

edu Smile
Vasta
#9

Mul on selline mõte,et kui teeks sünniaja ja asukoha registreerimisel (ja miks mitte ka olemasolevatele liikmetele) kohustuslikuks...Siis vähemalt teaksid kõik teiste vanustki,ning seda,kui tõsiselt kedagi võtta,samas vähendaks see ehk selliste arvu,kes registreerivad ja siis selle foorumi unustavad.

Lihtsalt üks mõte....Kui ei meeldi,pole vigaSmile
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Mul on selline mõte,et kui teeks sünniaja ja asukoha registreerimisel (ja miks mitte ka olemasolevatele liikmetele) kohustuslikuks...Siis vähemalt teaksid kõik teiste vanustki,ning seda,kui tõsiselt kedagi võtta,samas vähendaks see ehk selliste arvu,kes registreerivad ja siis selle foorumi unustavad.

Lihtsalt üks mõte....Kui ei meeldi,pole vigaSmile

Eh, sul see ju 1988?
Vasta
#11

Mis siis?:???
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Mis siis?:???

No ise tegid ettepaneku ju, et kohustuslik sünniaasta märkida, et siis teada, kas kedagi saab tõsiselt võtta või mitte.

No ei ytleks, et 16 aastane just kõige tõsisemaltvõetavam nagu oleks.

Sorry, et OT
Vasta
#13

Ega ma seda ei väidagi,et mingi spetsialist oleks,aga poleks ju mõtet ennast vanemaks ka valetada....Eks ma olen üritanud selle koha pealt,kust midagi ei jaga,ikka suu kinni hoida.
Vasta
#14

Tõsi ta on, et neti kaudu ilmutatava sünniaasta paikkapidavusse siiski mõningate reservatsioonidega suhtutakse. Asja liigtäpseks ajades aga võib juhtuda, et kogu valiksõela läbimine nii tülikaks saab, et kirjutajaid ja arvamuse avaldajaid drastiliselt väheks jääb. Pole ju seninigi ehk väegade hullusti olnd nigu ma oma vähese forumis oldud aja sees aru olen saand.

Terv. IvarSmile

loll on loll olla.
Vasta
#15

Foorumlase \"tõsiselt võetavuses\"ei ole vist sellel sünniaastal erilist tähtsust sest postituste sisu,kirja stiil ja eripärasused reedavad nii kui nii kellega tegu. Ja mis moodi seda õiget sünniaega siis kontrollida kas küsime isikukoodi või IDkaarti:bounce
Vasta
#16

OK-OK,kisub juba vaidluseks ja offtopicuks...peace,see oli lihtsalt üks jama mõte mul järelikult.
Vasta
#17

Aga siiski, mina pooldan Hõljuki palutud asja...
On endalgi nii juhtunud, et keegi kirjutab mingit tarka juttu-vaatan profiili, aga seal ei ole vanust-seega ma ei tea kas uskuda või mitte... See on ju siililegi selge, et vanem inimene teab rohkem....

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Ja mis moodi seda õiget sünniaega siis kontrollida kas küsime isikukoodi või IDkaarti:bounce

Sinna sünniaja kohale võib ju kirjutada mida tahes ,kui keegi on kahtlane kliki selle kahtlase posti all \"FIND\" loe mõned \"kahtlase\" postid läbi ja saad aru ju ... või on see keeruline .Mingi 09 mai 1945 ei avalda ju eriti muljet kui inimene \"segast peksab\"...või avaldab:???
Vasta
#19

Selline mõte veel ka,et kuidas oleks,kui lisada liikmete profiili ka \'\'minu masinad\'\',nagu mõnes foorumis,sest hetkel panevad paljud oma masinate listi allkirja alla,eraldi lahter teeks asja mugavamaks.
Vasta
#20

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Hõljuk
Selline mõte veel ka,et kuidas oleks,kui lisada liikmete profiili ka \'\'minu masinad\'\',nagu mõnes foorumis,sest hetkel panevad paljud oma masinate listi allkirja alla,eraldi lahter teeks asja mugavamaks.


selline lahter tuleb!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne