Üks mõte
#21

autode rubriigi all on olemas siuke artikkel nagu \'\'liikmete autod & projektid\'\'

aga motikate rubriigis seda ei ole Sad ,et äkki võiks ka sinna sellise asja panna kuhu võiksid kõik liikmed oma motika projektid yles panna Smile
Vasta
#22

Nüüd natuke aega möödas ja uus foorum töötab kah normaalselt. Kuidas siis selle raamatute andmebaasiga jääb? (vt teema esimene postitus) Praegune ost-müük näib küll toimivat. Ega tegelikult midagi muud vaja polegi,kui Raamatukogu teema alla jääb alati esimeseks TOPIC-uks selline koht,kus igaüks paneb kirja tal olevad teosed. Midagi muud sinna ei kirjuta ja kui keegi kasvõi kogemata sinna midagi muud vahele kirjutab,siis see kustutatakse modede poolt lihtsalt ära.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#23

Hirmus palju kasutajaid on ja iga päev tuleb lisa. Äkki teeks inventuuri ja tõmbaks selle seltskonna listist maha, kes liitunud 2003 ja varem aga postitusi pole. Saaks pilt natu selgem. (iseasi, mis sest tolku Smile Ivaril tuli mõte pähe Big Grin )

loll on loll olla.
Vasta
#24

mh alles nagu sai seda tehtud.... mingi ~200 liiget sai kustutatud...
Vasta
#25

Hõljukil ju hea mõte, kuid igaüks võib ju oma vanuse välja mõelda....no et regides kirjutan et olen seitsekümmend viis aastat vana ja nimi on kabi666 ning enamustes teemades võtan sõna kasutades eesti teismeliste tähestikku \"xyz\"

samas teen ettepaneku registreerides mittelubada nimesse kombinatsiooni \"666\". Ma ei ole küll (eba)usklik, kuid hakkab ära tüütama, praegusel hetkel 666 mehi kokku 11.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#26

Eh...lahe lugeda neid soovitusi ja vaidlusi.Smile
Minu arust on foorum siiski enese väljendus,suhtlus ja info allikas.
Kui keegi peab oma alaväärsus kompleksides oma vanust ja sugu saladuseks, mis meil sellest! Niikaua kui see tüüp pole avaldanud mingeid kalduvusi super lollustele või seksuaal maniakkaalsusele on ju kõik OK. Ja mis puutub nimedesse, arvan et püütakse järgida enamasti ümbruskonna trende ja kui kuskil kolkas on saatan populaarne tuleks sellesse kaastundlikult ja tolerantsusega suhtuda. Fantaasia vaesus on ju mitte oma teha!Wink

Mina pigem kutsuks üles foorumlasi oma suuvärki kasima! Lugeda teksti kus on roppused või vandumised sees on kuidagi vastiku maitsega! Olen oma 15 aastase maailma reiside kogemusega avastanud, et põhilised ropendajad on ex sots maad, kolmanda maailma tegelased, neegrid ja riikides olev vaene rahva klass! Üldiselt edukad ja haritud inimesed ei ropenda.

Just a man!
Vasta
#27

Seep´ see on... , edukal pole kirumiseks põhjustki...

loll on loll olla.
Vasta
#28

No millal registreerub kahe tuhandes foorumlane?
NB! Loodetavasti mitte kolmanda maailma tegelane, neeger või muidu lihtsalt vaene.
Vasta
#29

Jah, ma ka ei saa aru, millest see rahvuse, rassi ja varandusliku seisu järgi lahterdamine. Mina isiklikult olen oma rahvuse üle uhke ja ei vahetaks seda mingi hinna eest mingi \"kultuursema\" vastu. Ja pappi ka just hunnikutena ei vedele, kehv lugu onju.

Põhimõtteliselt on see osa, mis puudutab ropendamist, muidugi õige, aga see eks-sotsmaade, neegrite ja kolmanda maailma vaeste jutt, et \"ärge tehke, te ei taha ju ometi NENDE moodi olla vaid ikka MEIE moodi\" on küll jabur.

Edit: käisin vaatamas:

Foorumi liikmed on teinud kokku 44928 postitust 5356 teemas.
Registreerunud kasutajaid on hetkel: 2000
Viimati registreerunud kasutaja on karin007

Vist ei ole jah vastik vaene neeger Smile
Vasta
#30

Ted Kirjutas:Registreerunud kasutajaid on hetkel: 2000
Viimati registreerunud kasutaja on karin007
...pean vist lillede ja tordiga kasutaja ukse taha minema? Kui vaid teaks, kuspool see uks asubBig Grin

natuke arvamuse avaldamist nimedest:
isandpauk Kirjutas:samas teen ettepaneku registreerides mittelubada nimesse kombinatsiooni \"666\". Ma ei ole küll (eba)usklik, kuid hakkab ära tüütama, praegusel hetkel 666 mehi kokku 11.
mind kah häirivad igasugused nõmedad või kahtlaselt suure kõlaga nimed. Aga samas - on hea, kui nimi on informatiivne. S.t, kui keegi peab vajalikuks endale võtta kasutajanimeks näiteks \"satan666\", siis see loob kahtlemata meis kõigis mingisuguse eelarvamuse tema klaviatuurilt pärineva jutu kohta. Ning kuna see eelarvamus end ilmselt ka õigustab, saab vaid sõnavabadust tänada - inimesehakatis näitas kohe välja, kellega tegu.

oeh, pikk ja ümmargune sai - aga uba ehk jutus olemas/mõistetav

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#31

Mul tuli ka üks mõte pähe. Pigem küsimus laiemale ringile ja foorumi pidajatele.
Kas oleks inimesi kes avaldaksid arvamust ja jagaksid kogemusi \"jalgratta\" teemal. Arvestades asjaoluga, et see leiutis on peaaegu kõikide jaoks siis elus olnud esmane kokkupuude tehnikaga, siis tekiks nii mõnigi väärikas teema. Pealegi on inimesi, kes koguvad ja taastavad eelpoolnimetatud riistapuid. Ise pakuks välja, et alateema \"Jalgratas\" sobiks UUNIKUMI teema alla.
Mis avalikkus arvab?

Puhh.
Vasta
#32

Ka mina olen sellele mõelnud ning olen täiesti poolt. Omalt poolt pakun välja tekitada \'\'Poll\'\' ehk küsitlud avalikkuse arvamuse teada saamiseks.
Vasta
#33

Minugipoolest Smile Siin on mitmeid teisigi alafoorumeid, millesse ma oma nina üldse ei pista. Samas on kindlasti siin selliseis kasutajaid, kes ei loe seda, mida mina, vaid just seda, kuhu mina üldse ei satugi Smile Igaühele oma.
Vasta
#34

Mul tekkis selline mõte, et nagu mototeema all on rubriik identifitseerimine siis kas oleks halb kui sarnane teema oleks ka uunikumide all. Mul näiteks ühed vanad veoka sillad vaja varsti identida ja siis oleks hea sinna sokutada. Samamoodi võiks sinna panna näiteks fotosid identimiseks jne jne.
Vasta
#35

grahv Kirjutas:Mul tekkis selline mõte, et nagu mototeema all on rubriik identifitseerimine siis kas oleks halb kui sarnane teema oleks ka uunikumide all. Mul näiteks ühed vanad veoka sillad vaja varsti identida ja siis oleks hea sinna sokutada. Samamoodi võiks sinna panna näiteks fotosid identimiseks jne jne.
Sinu variant on juba ka varem välja pakutud, kuid siiski hea kui on rohkem toetajaid.
Vasta
#36

See asi oli tegelikult vist ammu plaanis, nüüd on igatahes olemas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne