Sooviks abi!
#1

Tere, olen siin foorumis uus ja sooviks teada mis rattaga on tegu

http://jalgratas.ee/foorumipildid/tweed/...ki/wt7.jpg

Ettetänades !

Kristjan
Vasta
#2

Usun, et täpsema vastuse annab ksf! kass.
Ise pakuks, et ratta koostamisel on naisterahva raamile kogemata esikahvel valest otsast sisse pandud. Eksitust mitte tunnistanul pole muud pääsu kui tagumine ots vastavalt fantaasiale siis ümber ehitada. Tulemuseks midagi ebapraktilist, sest istme kõrgus on väga piiratud pikkusega inimeste grupile ja lenksud tuli ka pikemaks keevitada. Omapäraks pagasi mahtumine esiratta taha raami alla riputatult.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Keikaitse peaks Husqvarnalt olema?
Vasta
#4

Tere!
Kass ei oska siin midagi kosta, ei saa küsimusestki vist päris aru. Pildil on ju rattaid hulga, kadunud ksf! Oldmopedi albumist pilt, ilmselt mingilt soome winter tweedi ürituselt, vähemalt ühel on ta osalenud ja vist siin foorumis ka kergelt mainitud.
Keskses plaanis olev ratas on kunstikäsitöö nn rootsi tüüpi naisteratta baasil, millise tootja milline mudel on aluseks võetud, seda mina öelda ei oska, Husqvarna ilmselt ei ole, vähemalt ketikaitse ei ole.
Ehk siis ksf! Aavu postitus peaks olema küllaltki täpne ja täielik!
Vasta
#5

Aitähh Kass, seda ma arvasin ka et see ratas on ise ümber tehtud
Vasta
#6

Meil Eestiski üks sepp sarnase valmis teinud.
E: Va kuri, pilt ei taha raamidesse ära mahtuda, seega jääb link
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hpho...0283_n.jpg
Vasta
#7

Lahe. Järgmine tase oleks kui kett oleks teisel pool ning väntamine samuti teistpidi. Igati praktiline - katsu sa seda ära varastada Big Grin.
Ise olen sellist lähenemist näinud maal "väga hajaasustusega piirkonnas" kus ilmselt siiani kehtib kroon, pannakse telekatesse soome plokke ning kasvatatakse ruutpesiti kartuleid. Seal oli aga sedapidi et välisuksele oli tavaline vasara lukk pandud "jalad ülespidi" sisse. Esimese hooga ei saanud aru mis värk on - võti justkui keerab aga lahti ei tule.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne