Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid

Vist pole päris tehase toodang:

https://www.auto24.ee/used/3325545

[Pilt: 134660090.jpg]
Vasta

(08-07-2020, 16:09 PM)andresp Kirjutas:  Vist pole päris tehase toodang:

https://www.auto24.ee/used/3325545

[Pilt: 134660090.jpg]
See pill näeb tagant välja nagu G Mersu
Vasta

No ega see koerakuut parem ole...   https://www.auto24.ee/used/3348223
Vasta

Sakslastel on palju igasugu erinevaid matkaautosid liikumas- küll on neid Unimogidel, küll mingitel mersu-veokatel jne. Selle kollase puhul aga võiks isegi arvata, et see on mingi sõjaväe ambulantsiauto, mis on kollaseks värvitud. Kas ka tegelikult on või ei ole, ei oska paraku öelda, kuid disaini poolest tuli selline võrdlus pähe.
Vasta

Värvi järgi tundub, et algselt Taanist pärit aga selliste kuutidega on nii seal kui saksas  kiirabid täitsa olemas.

Aquila captas non muscas.
Vasta

See on küll lausa tehase toode aga siiski :

[Pilt: 138132139.jpg]

https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud...24_ee.html
Vasta

(20-07-2020, 15:22 PM)andresp Kirjutas:  See on küll lausa tehase toode aga siiski :...
Oi, Urodius on taasleitud!
Vasta

Tehasest on tulnud veel "kauneid" asju, mulle meenub alati esimesena Pontiac Aztec.
Vasta

(22-07-2020, 15:56 PM)Aare R. Kirjutas:  Tehasest on tulnud veel "kauneid" asju, mulle meenub alati esimesena Pontiac Aztec.
Kuidas sellised asjad üldse saavad sündida?
Saan eru, et kodus meisterdad mida iganes valmis. Aga suurtes tehastes ei ole see looming ju ainult ühe disaineri tablettide kõrvalmõjude all valminud kuju. Terve suur komisjon ja rahastajad peaks ju selliseid asju eelnevalt heaks kiitma. 20 kõige koledamat seeriaautot

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta

Teatud tootjad ei soovi väga riskida ning venitavad oma neere ning tulesid aasta aastalt sentimeetri võrra, nemad ei saa lubada endale midagi sellist, mis täna ehk ilus kuid ajalukku läheb koledana.
Palju on selliseid tootjaid, kel meeldib katsetada ning neil pole enam midagi kaotada, nemad ongi suunamudijad ja moeloojad.
Kunagi ei tea, kuhu suunas turg ja disain liigub.

20 aastat tagasi ei osatud halvimas unenäos näha telefoni mis kardab kukkumist ning välja näeb ilma varreta labidas.
Täna on need kõigil taskus ja rahvas on õnnelik.
Vasta

(23-07-2020, 12:08 PM)MAV Kirjutas:  
(22-07-2020, 15:56 PM)Aare R. Kirjutas:  Tehasest on tulnud veel "kauneid" asju, mulle meenub alati esimesena Pontiac Aztec.
Kuidas sellised asjad üldse saavad sündida?
Saan eru, et kodus meisterdad mida iganes valmis. Aga suurtes tehastes ei ole see looming ju ainult ühe disaineri tablettide kõrvalmõjude all valminud kuju. Terve suur komisjon ja rahastajad peaks ju selliseid asju eelnevalt heaks kiitma. 20 kõige koledamat seeriaautot


Eelpool toodud link tõestab ehedalt, et ilu on vaataja silmades. Antud nimistus oli vähemalt kaks autot, mis minu meelest sinna kindlasti ei kuulu, üks neist liigitub lausa ilusate hulka. 
Võttes arvesse ka taustamuusikat ja hashtage, julgen oma vaatevinklist väita, et äärmiselt maitsetu ja ignorantse inimese koostatud edetabel.
Vasta

olgem ausad,suurem osa rämpsu tuleb ameerikast Smile
Vasta

Kui disaineritele-inseneridele antakse ülesanne: Peab mahutama 4-ja täiskasvanut, pikkus max 3,5m, hind poole aasta keskmine palk, tehnika ainult nendest pulkadest mis meil laos riiuli peal üle on, aega 1 nädal, siis sellised naljakad kombinatsioonid sünnivadki. Ja vahel päris hästi.

Esimesena meenub Isetta, (mis on igavene lahe putukas), esimene uks on pärit külmikult. Ilma naljata Smile

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(23-07-2020, 14:15 PM)zazik Kirjutas:  
(23-07-2020, 12:08 PM)MAV Kirjutas:  .... 20 kõige koledamat seeriaautot

Eelpool toodud link tõestab ehedalt, et ilu on vaataja silmades. Antud nimistus oli vähemalt kaks autot, mis minu meelest sinna kindlasti ei kuulu, üks neist liigitub lausa ilusate hulka. 
Võttes arvesse ka taustamuusikat ja hashtage, julgen oma vaatevinklist väita, et äärmiselt maitsetu ja ignorantse inimese koostatud edetabel.
Täiesti nõus. Inimene, kes kuulutab enne-feisslifti Multipla kõige inetumaks autoks, vajab harimist. (Kui üldse midagi harida on). Ja see, et nimistus on nii BX kui esimene Twingo, viitab sellele, et pigem ei ole harida. Eriti kuna slaidinäitus lõpeb miski bemmirimakaga, mida me ilmselt kõik peaksime kummardama nigu Milose Veenust. (Mitte et mul selleaegsete BMW-de vastu midagi oleks, aga, noh...).
Vasta

Kas siin kusagil on teema, kus algusest peale räägitakse üldiselt koledatest autodest? Siin ikka isetehtute koht ju......

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Isetehtute nurk küll, aga paistab, et isetehtuid väga enam peale ei tule. Kuid neist kuskil tehastes tehtud koledatest asjadest rääkides pean ütlema, et vaatasin ka selle viimase video ära ning pean minagi tõdema, et minu meelest on see "TOP 20 koledad autod" list kellegi poolt meelevaldselt koostatud ning kuigi ma ei pea näiteks Multiplad ilusaks, on ta silmale siiski parem vaadata kui eelpoolnimetatud Aztek. Ja seal listis nii mõnigi "auto" ei olegi minu silmis auto, vaid lihtsalt mingi liikumisvahend, millest nii mõnigi näeb välja päris pull, aga mitte kole selle otseses mõttes. Samuti mõni, näiteks Toyota Prius, Tata Indica ja ka Geo Metro on lihtsalt igavad, aga mitte koledad. Ja Renault Clio on omamoodi päris nunnu tegelt Smile
Vasta

Paluks postitada asjakohastesse teemadesse. Isetehtud taieseid tuleb siia juurde täpselt niipalju kui parasjagu tuleb. See ei õigusta näiteks peemvee x7 piltide riputamist, kuigi tegemist on harukordselt jõleda käkiga. Nagu sellel puhvetil juba aastaid kombeks toota on.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Vabandan eelmise liigse emotsionaalsuse eest seoses selle jubeda tehasetoodanguga. Üritan olla korrektsem. Siit järgmine toredus.

Sündis sa Defendrina.. Volvo Suga replica.

[Pilt: 113769241_4732681113424847_8689953759944...e=5F4201B6][Pilt: 110312285_4732681416758150_8041975394393...e=5F3FE076][Pilt: 112720106_4732681186758173_6827661711685...e=5F4109EF]
Vasta

Kusjuures, selle võlts-Sugga  puhul ilmneb, et ülivaatluspunktis on raami ja pealisehitise kokkusobimatust kiitavõetud ja seetõttu ka korduvülivaatlusele saadetud.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

See tuli mulle eila kuskil vastu ja viimati nägin seda aasta tagasi Haapsalus. Üht sellist aga- oli see sama auto, oli see siis õige või mis ta päriselt oli- nägin mingi 10 aastat tagasi Norras 1000m üle merepinna asuvas suusakeskuses või miskises säärases kohas Oslo ja Bergeni vahel 7. teel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne