Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid

(27-07-2020, 14:14 PM)Aare R. Kirjutas:  See tuli mulle eila kuskil vastu ja viimati nägin seda aasta tagasi Haapsalus. Üht sellist aga- oli see sama auto, oli see siis õige või mis ta päriselt oli- nägin mingi 10 aastat tagasi Norras 1000m üle merepinna asuvas suusakeskuses või miskises säärases kohas Oslo ja Bergeni vahel 7. teel.
Sama, või väga sarnane toode, on jäänud kaamerasilma ette 12-13 aastat tagasi Leedus.
Vasta

[Pilt: 116548407_291835522245184_28824916590445...e=5F4E5377]
Pime kujur on valmisvoolinud imetabaselt harmoonilise stange ja tagatulede koosluse, tõelisele konnosöörile on asi ka otse suomaalias müügiks äärmiselt soodsa 12 kilo eurorublaga:

https://www.nettiauto.com/cadillac/fleet...4l-c-ePSPc

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(02-08-2020, 23:00 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Pime kujur on valmisvoolinud imetabaselt harmoonilise stange ja tagatulede koosluse, tõelisele konnosöörile on asi ka otse suomaalias müügiks äärmiselt soodsa 12 kilo eurorublaga:

https://www.nettiauto.com/cadillac/fleet...4l-c-ePSPc
Ei, see ikka käesoleva rubriigi tipptasemele ei küüni. Vaatasin, ja ei hakanudki silmad ***vett jooksma.
Vasta

(02-08-2020, 23:00 PM)DevilDeVille Kirjutas:   tõelisele konnosöörile on asi ka otse suomaalias müügiks

Üldiselt ma hammustan need anagrammid? läbi, aga konnosöör on mõistatus. Ehk valgustad?
Loodame, et kass ei mäleta kui juba vastatud ja minu paha Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-08-2020, 23:48 PM)Marko Kirjutas:  
(02-08-2020, 23:00 PM)DevilDeVille Kirjutas:   tõelisele konnosöörile on asi ka otse suomaalias müügiks

Üldiselt ma hammustan need anagrammid? läbi, aga konnosöör on mõistatus. Ehk valgustad?
Loodame, et kass ei mäleta kui juba vastatud ja minu paha Smile

https://en.wikipedia.org/wiki/Connoisseur  Cool
Vasta

Hiina pime kujurid vägistasid sellise valmis https://gtspirit.com/2009/04/03/overkill...ago-330zx/

Veel pole maha löödud
Vasta

Sõna otseses mõttes kirvetöö!

   



https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai...8869c54c7e
Vasta

Täna sõitsin Jõhvis ja vastu tuli Hirmus Peletis. Reg nmbri järgi otsustades oli tegu Midas Cortez-iga aastast 1997. Internetist leitud pildid ei olegi nii väga koledad, aga see teel nähtu oli ikka ..., Eesti registris on üks selline igatahes olemas
Vasta

Seda Midast sai lõppenud suvel ka ühel Lustisõidul näha. Mitte küll suures parklas, aga ümber parkla ta tiirutas. Omanäoline äge autovärdjas on küll.
Vasta

Klassikaline Stuudelett:

[Pilt: 120101928_332393098189426_20269618873327...e=5F8FB6CB]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

No ütleme ausalt:
Hoovi nurgas vedeleb vana Stuudebeiker
Garaaži ees on ninapauguga tsevi
Raske joove
Tulemus pildil
Vasta

Turd


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                       

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Veel üks kujuri töö.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Pilt (pildid)
       

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(23-09-2020, 19:42 PM)Aspelund Kirjutas:  Turd
Millest nähtub, et rattaid pole kunagi liiga palju!
Võid vabalt mõne kaotada ilma et sõit katkeks.
Vasta

(23-09-2020, 21:02 PM)Jansa Kirjutas:  
(23-09-2020, 19:42 PM)Aspelund Kirjutas:  Turd
Millest nähtub, et rattaid pole kunagi liiga palju!
Võid vabalt mõne kaotada ilma et sõit katkeks.
Turd-i (toekas, turske) Looja oli ilmselt RAF-i pildikesi näinud ja sai kohe aru, milline on ainuõige ninakuju. A see sinine asjandus on mingist rakursist suisa naljakas. Heas mõttes. Jääb vaid küsimus, et mis takistas katust poolekslõikamast ja asja koopaservani sikutamast.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

See Turd on täpselt selline, mida ta inglise keeles tähendab- junn  Smile

Kusjuures mind paneb ikka imestama selliste liikurite ehitajate fantaasia, viitsimine ja aeg, mis selliste ehitamisele raatsitakse kulutada.
Vasta

(24-09-2020, 13:27 PM)Aare R. Kirjutas:  See Turd on täpselt selline, mida ta inglise keeles tähendab- junn  Smile

Kusjuures mind paneb ikka imestama selliste liikurite ehitajate fantaasia, viitsimine ja aeg, mis selliste ehitamisele raatsitakse kulutada.

Siin taandub kõik ehitaja osavusele ja maitsemeelele ja võib olla veel millelegi kolmandale näiteks selline ennenägematu välimus on lausa taotluslik. ME küll hindame teiste tööd oma mätta otsast tagamaid teadmata.

Aquila captas non muscas.
Vasta

paljud asjad siin ilmas panevad imestama.
näiteks harimata matsina imestan mina, kuis mõni ineme vabatahtlikult ja pühendunult balletiga tegeleb.
või mõni teine iga plusskraadidega ilmaga jorjenipeenras tõngub.
mistahes viisil tehnika modimine on mulle oluliselt arusaadavam ja vahel isegi tõsise praktilise mõttega.
Vasta

Võibolla kõlas mu mõte ka veidi valesti, aga minu jutu rõhk oli just sõnal "imestama", kuid kindasti ei tee ma neid taieseid maha, pigem on maakera selliste tegelaste tõttu just lahedam paik Smile
Kuid dieseliga pean balleti osas küll nõustuma- täiesti arusaamatu asi ka minu jaoks- aga noh, tunnistan ka mina seda täiesti häbenemata, et ka mina ei jaga seda kunsti, kuidas kunstis kunsti näha Big Grin
Kusjuures juhtusin täna järelvaatama saadet Jay Leno garaaž, kus üks osa oli pühendatud mõnele 60-70-ndate üsna ekstreemsele liikurile ning olemuselt oleks sealt nii mõnigi siia rubriiki sobilik. Samas on aga kvaliteet ja viimistlus ülihea, seega selle koha pealt need siia ei sobiks.

Kummalised olid igal juhul Big Grin
Vasta

(24-09-2020, 19:11 PM)Aare R. Kirjutas:  Kuid diseliga pean balleti osas küll nõustuma- täiesti arusaamatu asi ka minu jaoks- aga noh, tunnistan ka mina seda täiesti häbenemata, et ka mina ei jaga seda kunsti, kuidas kunstis kunsti näha Big Grin
Nähkem asjades ka positiivset külge - ballett on kõikse parem kunstiliik, mille kohustusliku nautimise juures saab edukalt magada. Ooper, muusikal, sümfoonia jne. on tunduvalt lärmakamad, seega inimvaenulikumad.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne