Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid

Võtame nüüd kenasti silmapesutraatharjad välja ja kiidame pimeda kujuri täiuslikku käpardit. Kõik on hea saand, kuni roolikatte ja keskkonsoolini välja.

   
   
   
   
   

Tõsistel ilusõberitel pole keelatud ka osta:

https://www.ebay.com/itm/1948-Packard-2-...Sw~~Rf80n2

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

https://twitter.com/auto_moto_pl/status/...12/photo/1

   
Vasta

[Pilt: 39468eu-960.jpg]

1939. a. Willys.

Vene ja ukraina "retro pulmautosid" on lausa hale vaadata. Kasvõi see allolev 1940. a. Buick. Kas neil inimestel tõesti pole mõistus selleks, kuidas selliste autodega õigesti käituda? Õigeid juppe võibki välismaalt saada, piirid ei takista teid enam.
Mul pole midagi rodide vastu aga siis palun klassiliste, ajatute elementidega. Hullem kui Kuubas.

[Pilt: picgalb_dniepr_retro_502_503.jpg]
Vasta

   
   

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

   

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

   
Vasta

Väga ilus Rollsi kastikas Smile
Vasta

Ega postitus ei ole tänase kuupäevaga seotud?
Vasta

(01-04-2021, 17:51 PM)vwt2 Kirjutas:  Ega postitus ei ole tänase kuupäevaga seotud?
Ei ole, täitsa reaalne pill ja on müügilgi olnud. See on üks lahedamaid võimalusi Rollsi imekena keret ka päriselus kasutada Big Grin Istutad töötava USA-raua veermiku peale.
Vasta

(01-04-2021, 17:57 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(01-04-2021, 17:51 PM)vwt2 Kirjutas:  Ega postitus ei ole tänase kuupäevaga seotud?
Ei ole, täitsa reaalne pill ja on müügilgi olnud. See on üks lahedamaid võimalusi Rollsi imekena keret ka päriselus kasutada Big Grin Istutad töötava USA-raua veermiku peale.
Vabandust pidasin silmas KKK.
Vasta

(01-04-2021, 18:09 PM)vwt2 Kirjutas:  
(01-04-2021, 17:57 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(01-04-2021, 17:51 PM)vwt2 Kirjutas:  Ega postitus ei ole tänase kuupäevaga seotud?
Ei ole, täitsa reaalne pill ja on müügilgi olnud. See on üks lahedamaid võimalusi Rollsi imekena keret ka päriselus kasutada Big Grin Istutad töötava USA-raua veermiku peale.
Vabandust pidasin silmas KKK.
Peeglid on ju mudakoledad Big Grin Seega Kole Kastikas!
Vasta

(02-04-2021, 12:54 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(01-04-2021, 18:09 PM)vwt2 Kirjutas:  
(01-04-2021, 17:57 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(01-04-2021, 17:51 PM)vwt2 Kirjutas:  Ega postitus ei ole tänase kuupäevaga seotud?
Ei ole, täitsa reaalne pill ja on müügilgi olnud. See on üks lahedamaid võimalusi Rollsi imekena keret ka päriselus kasutada Big Grin Istutad töötava USA-raua veermiku peale.
Vabandust pidasin silmas KKK.
Peeglid on ju mudakoledad Big Grin Seega Kole Kastikas!
OK.Ainus kole koht.
Vasta

   

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Kui pildi vaatamine viib juhtme kokku sest teos on lihtsalt nii ebakõla täis, siis teose looja on oma ülesande eeskujulikult täitnud. Ülal olev "willis" on tõestuseks. Mulle väga meeldib
Vasta

Teinekord ei saa tõesti aru, kas külmutuskapist on tehtud tolmuimeja või hoopis vastupidi, aga tehtud ta on, ja küsimusele, a miks sa seda tegid: siis üks "bikoos ai känn" on igati piisav. Mulle meenutab see viimane jupstükk mingit suva väikelaeva, a ma isegi ei saa aru kumba pidi ta sõitma peaks. No lahe on.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

See kastiga rolss toob meelde filmi Autod ja sealt Matu ühe monoloogi, mis eesti keeles kõlas umbes 'mul oli kord üks pruta- eest nagu jaaguar, aga kastiga. Kui temaga rääkida tahtsin, sõitsin kohe sinna sisse.'
https://youtu.be/h3fKFocGkkk?t=113

Nagu näha, on keegi idee teoks teinud, või no peaaegu.
Tegelt on lahe asi ikka
Vasta

   

RollsWagen.
Vasta

Ei peagi kaugelt otsima, pole vaja kuhugi järgi tripata, sisuliselt koduhoovis selline haruldus. Mulle 50-60-nendate universaalid meeldivad, siin on lastud loomingulised meeled vabaks ja lõpptulemuse eest ka keegi ilmselt ei vastuta, või vähemalt mune maha ei võeta. Reeglina ei ole olnud asjal ka seda meest kes algse vormi kujundas, ilmselt talle isegi mitte ei helistata. Milleks? No ega ma muidugi selle kaadervärgi loomingulist kollektiivi ei tunne, aga see lõpptulem annab alust arvata, et mustkunstnik oma suure egoga ei ole vist kordagi alandanud ennast sellega, et oleks seda heas mõttes šedöövrit ka kordagi eest poolt vaadanud. Eeh franceee.. bon apetiii

           

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(12-04-2021, 23:52 PM)spitfire... Kirjutas:  Mulle 50-60-nendate universaalid meeldivad, siin on lastud loomingulised meeled vabaks ja lõpptulemuse eest ka keegi ilmselt ei vastuta, või vähemalt mune maha ei võeta. ...
Ma pigem arvan, et need disainisaavutused kujunesid seetõttu, et universaal oli tollal nišitoode ja kujundajal kästi võimalikult palju sedaani plekke alles jätta.
Vasta

maitse asi muidugi, aga mulle tundub, et selle sitika universaali juures ei ole
juhuslikke asju kokku loobitud. täitsa ühe käekirjaga tehtud ja silma ei riiva.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne