Vene autode pirkad
#41

(14-06-2016, 11:41 AM)oltsberg Kirjutas:  ... Kuid miskipärast oli vastus liigitatud spämmi alla ja seetõttu mulle seni märkamatuks jäänud ...

Mul ka selliseid asju mõned korrad juhtunud. Olen siis andnud saatjale teada, et selline asi on võimalik nende kirjaga. Siis teavad arvestada põhjusega, kui teinekord kiri vastusetta jääb.
Mina muidugi arvan, et suuresti on nad selles ise süüdi ja peavad vaatama oma kirjade saatmise tehnika üle, või laskma itimehel arvutit kontrollida. Egas niisama põhjusetta "prügi" ära ei koristata.
Vasta
#42

Nagu lubasin, annan oma kaevamistulemustest teada. Käisin Tartus sellises kohas nagu Gravex
Tallinnas tegutseb ka, seega suuremad tõmbekeskused kenasti kaetud. Tulemus:
         
See tehnoloogia pidi olema sublimatsioon. Maksma läksid 5+6+5 kujundajale, kokku siis 16 ruublit.

Eks nad natuke koledad-karvased on, aga see on minu viga. Läksin jpg failidega mütsiga lööma. Tegelikult peaks olema mingis vektorgraafika formaadis või vähemalt pdf.  Ka vist Open Office Draw on aktsepteeritav. Tore asi on Inkscape
Ainult et endal jääb natuke mõistust puudu Sad  Püüan õppida, järgmisena nokin seoses selle teemaga
MTZ 05 lipatsi valmis.

[url=https://www.gravex.ee/tehnilised-sildid][/url]
Vasta
#43

(02-04-2017, 20:00 PM)oltsberg Kirjutas:  Nagu lubasin, annan oma kaevamistulemustest teada. Käisin Tartus sellises kohas nagu Gravex
Tallinnas tegutseb ka, seega suuremad tõmbekeskused kenasti kaetud. Tulemus:
 
See tehnoloogia pidi olema sublimatsioon. Maksma läksid 5+6+5 kujundajale, kokku siis 16 ruublit.

Eks nad natuke koledad-karvased on, aga see on minu viga. Läksin jpg failidega mütsiga lööma. Tegelikult peaks olema mingis vektorgraafika formaadis või vähemalt pdf.  Ka vist Open Office Draw on aktsepteeritav. Tore asi on Inkscape
Ainult et endal jääb natuke mõistust puudu Sad  Püüan õppida, järgmisena nokin seoses selle teemaga
MTZ 05 lipatsi valmis.

[url=https://www.gravex.ee/tehnilised-sildid][/url]

Aga väga head ju välja tulnud, mina tellisin Moskvast ja saadeti sellised iludused. Ps! Needid pisteti veel ka kaasa...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tuult ja Päikest...  Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne