Chevy Monza
#21

Küsimus siis selline, et mis selle USA lehekülje nimi on, kus sa seda Corvettet nägid...Rolleyes
Vasta
#22

Kui veidi kalduda konkreetsusest kõrvale: Monza on kerge auto ning on väga lihtne leida sellist hea mootoriga kiires tabelis.

Mul endal on LS2 mootoriga suht kiire auto (pmt sama kiire kui C5 Vette), aga modimised teevad oma töö.Smile

Kerge auto on alati eelises.
Vasta
#23

Kuis edeneb?
Vasta
#24

Hi
from th usa,here's what we are doing in the midwest,,cheers,,
Charles


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#25

Twisting the hell out of poor old Monza's body, right Big Grin

I have been saying Svenson for couple of years that he should put at least stock SBC in, hope he will listen!
Vasta
#26

salakaamera tegi Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#27

ohhoo - asjad täita liiguvad ju. Kui kere korras, siis tehnika on köömes Smile

aga mis seal taustal on - VW Typ 2 T1 buss? Tead sellest midagi - on see Eesti oma ning kas on peagi lootust Maarjamaal veeremas näha? Neid on küll Eestis juba mitu, kuid veeremisest on nad veel (põrnikaklubiliste andmetel) kaugel...

vabandan OT pärast - aga selle pildi taust pani mul kohe vere kiiremini käima Smile

teet,
õhuga jahutamisele sõrme andnud...

edit: üks pilt masinast, mida ma lootsin taamal näha: selline kaunitar

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#28

minu arust üks selline sõidab täitsa tallinnas kalevi kandis, taga suured rattad  ja hääl on ka suht mõnna Smile



aga edu ja paksu rahakotti

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#29

Kui tumepunane ja mustade ratastega, siis oled arvatavasti Martini Sunbirdi näinud. Tal aint laugsaba kerega (vb on kõik Sunbirdid laugsabad? pole uurinud). Muidu Monza sõsar küll.
Vasta
#30

Svenson, Sinu personaalküsimus Monza teemal on tõstatunud tiku-takus Big Grin Kaugel on, palju teisest alles on jne. Vana pildimaterjal ka siit kadunud...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne