Petturid kuulutuste lehtedes
#1
Exclamation 

Krt, enam ei pea närv vastu...
KB`S on nimelt juba aastakese tegutsenud vend kelle number 055 9... , tainapea müüb ZAZ 965 jne. Peale selle ta veel \"ostab\" ka autosid.
Mees teeb vastamata kõnesid ja ajab siis tähtsat juttu kui talle helistada. Lubas mulle aasta tagasi pobedat müüa Puurmannis asus, sõitsin kohale ja ei miskit, vend ütles telefonis et polegi (närv) , siis läks aega mööda ja leidsin ZAZ965 kuulutuse-helistan mingi 10 korda ja räägin mehega (auto asus Harju kosel) sittagi , ikka ei suuda kokku saada. Ühel päeval müüsin oma GAZ 21`te ja ostja rääkis mulle mingi loo kuidas keegi oli ka sõitnud Kosele mingeid olematuid ZAZe vaatama. Täitsa lõpp-välja tuli , et sama mees !
Läheb aeg, edasi ja müün oma BMW´d- teeb keegi vastamata kõne ja helistan muidugi viisaka inimesena tagasi, kuidagi kahtlaselt tuttav hääl telefonis-tuleb välja et sama vend !
Jälle läheb paar kuud mööda ja müün jälle midagi ja jälle see mees helistab ! Helistab nii ostu kui müügikuulutustele,lepib aja ja koha kokku, kohale muidugi ei ilmu.
Olen vahetanud 3 erinevat numbrit (enam ei ole võimalik,et ainult mulle helistab), see on ikka tõsiselt haige tegalane.
Tundub hääle järgi olevat vana mees, nimeks ütleb kalmer ja elupaigaks tavaliselt Harju Kose. Tahaks kohutavalt teda lüüa...
Kas kellelgi on selle mehega kokkupuuteid ????????
Ei saa aru kõnede motiivist, kas tõesti teenib mees endale 30senti per minutist kõneaega ?
Vasta
#2

Krt,mul on ka sellistega kokkupuuteid,ei tea,kas just sama isik,aga näiteks oli mitmeid kuid lehes kuulutus võrri ostmise kohta,sai kõik kokku lepitud jne,pidi järgi tulema,jäi hiljaks,kui helistasin,siis ütles et kohe jõuab ja hiljem ei võtnud vastu lihtsalt.Teine asi,kui invakäru Börsis müüsin,helistas mingi tegelane,ka vanem mees,väga võimlik,et sama Kalmer,sai kokku lepitud ja mes kadunud.Oli kunagi veel sama lugu kui Fiat Uno juppe tahtsin müüa.Ajavad ikka närvi sellised:mad:
Vasta
#3

mõtlesin siin vahepeal ja lugesin kokku, et olen hävinud telefoniarves ca 100 eek + sõit Tartusse ja tagasi ca 500 eek !
Kokku juhuseid sama inimesega ca 7 erinevat ostu ja müügikuulutust. põhiliselt uunikumide teema ja tavaliste sõiduautode müük(viimane minupoolne)
oi-oi mäletan kui närvi ma läksin kui septembris ühte autot näitama sõitsin ja siis oodates ära jagasin et jälle sain tünga...
Vasta
#4

Ta teeb seda selle pärast et kui Te helistate talle tagasi siis ta teenib 30 senti minuti pealt oma arvele .

Tehek politseisse avaldus seda käsitsetakse ...kui välja pettus ........ma olen selliste asjadega kokku puutund ning inimesed on karistada saanud Smile .....aga kätte saab neid väga väga harva Sad
Vasta
#5

Aaaa, börsipede.
Selle tegelasega on sõbral kokkupuude olnud, nimelt müüs kahte audit korraga ja ühe kuulutuse peale oli juba tagasi helistanud, kui avastas, et jälle vastamata. Helistas tagasi, pakkus müüa opel senatorit. Mees hetke kahtles, kuid siis vastas, et huvitab jah, rääkige lähemalt. Sõber veel küsis, et kas ikka see 6 liitrise mootoriga senator :eureka ja tegelane vastas, et täpselt sedasama ta tahabki osta :rull

Niiet selliseid haigeid tegelasi on, kes teiste heausklikuse pealt üritavad endale lihtsalt kõneaega teenida.

Lauri- vihkab selliseid tüüpe
Vasta
#6

Lihtsalt ärge helistage tagasi vastamata kõnele ... juhul muidugi kui kõne on teada numbrilt või ise ei saa vastata, siis küll.
Aga kui ikka tegelane teeb tahtlikult vastamata kõnesid, siis on politsei abix.

Dad.
Vasta
#7

lisaks seda veel ka ..et vastamata kõnede eest võib vägagi soolase trahvi saada ......ntx mu sõbratarile teinud vastamata kõnesi idioot sai 3k trahvi Big Grin ning selle aja järgi oli see trahv kuni 6000 kui ei eksi ning 144 paragraaf , praegu peaks trahv kyyndima kuni 18k ....kui jällegi ei eksi Toungue
Vasta
#8

Sama neegriga olen ka ise kokku puutunud, kui müüsin bemmi. Ja veel kaks korda. Esimene kord ka vastamatta kõne ja kõllasin tagasi, sai ka kõik kokku lepitud aga vend kohale ei ilmunud. Läks siis paar kuud mööda ja sama ´vend jälle uuesti kõllas (salvestasin eelmine korda numbri ära) ajas jälle mingit tähtsat juttu ja nii see sinnapaika jäigi. Aga mulle ütles, et elab Tartus.
Vasta
#9

ok aga kuidas selle pede kätte saab, ma kahtlen selles , et kui politseile avaldus teha, et midagi juhtuks. Tegemist ju kõnekaardiga.
Räägi täpsemalt kuidas su sõbratari attacker 3kilo trahvi sai ???
Vasta
#10

paneks selle tüübi tel. numbri ka siia ? siis oleks vähemalt teada kui kunagi sellise otsa peaks sattuma.....
või ta vahetab numbreid ?
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 530
ok aga kuidas selle kätte saab, ma kahtlen selles , et kui politseile avaldus teha, et midagi juhtuks. Tegemist ju kõnekaardiga.
Räägi täpsemalt kuidas su sõbratari attacker 3kilo trahvi sai ???

Asi on väga lihtne lähed teed avalduse ning teed selgeks ,et tegu tõelise petturiga kes pettab endale kõneaega nii välja ning politsei teeb päringu tele2 ,et näha kõiki tema kõnesi ja hakkata nii teda taga ajama Smile oma asi on kas uurija viitsib nii jamada Sad Sõbratari juhtum oli konkreetne huligaansus ja see läheb paragraaf 144 alla ja mul olid tutvused ning palusin uurijat ,et ta näeks vaeva ka ikka ning siis saigi kätte. (see oli kõige maksimum trahv mis ta sai sellele neegrile teha kuna tal polnud eelnevaid rikkumisi Sad
Vasta
#12

kas te muidu oleks nõus seda \"Pealtnägijale\" ja \"Politseikroonikale\" ka rääkima?? äkki see aitab, või las nad nuhivad natuke ?
Vasta
#13

Kena oleks kui keegi selle numbri 1 kord avaldaks.
Helistada ise talle ei taha ja ei kavatse ka kunagi teha, küll aga oleks kena panna vastav number kohe ette ignoori alla, et ise mitte ämbrisse astuda.

Dad.
Vasta
#14

Kurb tunnistada aga ka mina olen käinud neid olematuid sapakaid ostmas ja nii kose kui ka jüri ümbruses meest ja autosid loorusetult taga otsinud...
Vasta
#15

Ma pole kahjuks seda numbrit kunagi salvestanud...kuid 530 võiks selle numbri siiski avaldada,paneks kohe kirja.Tegelikult mina isiklikult politseiga ei viitsiks jamada,kuna pole ise kuhugile järgi sõitnud ja erilisi kahjusid kandnud,peale närvikulu,kuid need,kel rohkem kulu läinud,võiks tõesti politsei appi võtta,ehk saab siis see mees ka karistada.
Vasta
#16

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: dad
küll aga oleks kena panna vastav number kohe ette ignoori alla, et ise mitte ämbrisse astuda.

Ja siis läheb meie pisut logisevate kruvidega \"ärimiis\" lähimasse putkasse või bensujaama ning soetab sealt endale uue kõnõkaardi...
Vasta
#17

nii , debiilikul on siis kaks erinevat numbrit.
Soovitan naljaviluks talle helistada ja mingi suvalise autoostu soovist rääkida (vana mosse,invakäru ims) igaljuhul mängib vend ilusti kaasa !

Niisiis: 055 907 829 ka 055 919 466, Smile
Vasta
#18

Igaks juhuks hoiatus: inimese ähvardamine on seadusega karistatav.

Asp
Vasta
#19

mul elab külas yx lollakas kes pani Kuldsesse börsi volga myygi kuulutuse
ja tuligi ostja kohale ning tyyp ütles et ei taha myya sest hind on madal jne.jne.
auto jummala hapu ja pikemat aega seisnud:
tyybile taheti kolakat anda aga tal hoovis ~20 krantsi ja järgi ei julgetud minna..
ise oleks kah sellise mättasse tampinud
Vasta
#20

hoppaaa, eelmise nädala keskel helistas mulle juba tuttav tegelane (st tegi vastamata kõne) tahtis nokia 3310 osta, väitis nüüd,et helistab paidest jne...
siis hakkasin ma ropendama...
Kuradi tegelane selline.
Tema ei teadnud, et ta jälle mulle helistas, rääkis viisakalt jne.
Une pealt tunnen ta juba häälest ära.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne