K: kolvisõrme lühemaks tegemine!??
#1

Asi on selles et tuttaval on mingi hiina mopeed ja tuli sellel teha kolvivahetus. Tellis siis jupid aga kolvisõrm osutus pikemaks.
Kas on mõtekas kolvisõrm lühemaks teha või mitte! Tellimine näitab ainult kolvi komplekti (sõrm, laager, kolb ja rõngad). Eraldi ei müüda ja tagasi ei võeta.

Veel pole maha löödud
Vasta
#2

Miks vana kolvisõrme ei pane?

Lühemaks on võimalik teha treipingis, pärast tuleb äär kaldesse lasta.


Vasta
#3

ma olen lamellkettaga lasknud, lihvinud, kui ülejääk on väike ,tingitud kolvi omapärast. kui kasutada miskit tänapäeval tehtud lusikakolbi, on tihtipeale stopperisoon pisut sügavale tehtud. rellakaga on lihtne asi parajaks lihvida
jutt siis sääreka D mootorist.
Vasta
#4

miks vana ei pane? Vana jäi poodi maha Sad Õnneks mina seda asja putita vaid olen küsija rollis!!!!!! Selge ütlen siis edasi, et nii saab.

Veel pole maha löödud
Vasta
#5

Julgelt võib käiaga teha, peaasi, et kuumaks ei lase. Piiriks on värvi muutuse tekkimine, siis läheneb noolutustemperatuurile.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(04-12-2013, 12:52 PM)Marko Kirjutas:  Julgelt võib käiaga teha, peaasi, et kuumaks ei lase. Piiriks on värvi muutuse tekkimine, siis läheneb noolutustemperatuurile.

just seepärast lamellkettaga julge lasta, et siniseks lasta suht keerulime.pärastlõpptulemus pole karvane ka.
Vasta
#7

Lasime vana aeglase pööretega käiaga ja kogu aeg oli veenõu kõrval. Käima saime pika pusimise peale, sest üks juhtme ots oli üleliia nagu alati. Lõpuks tuli välja, et keegi tarkpea oli moodulist vedanud salaluku juhtme tuledesse. Tuled ei põle, sõita ei saa. Hyosung või midagi sarnast oli selle pilli nimi.

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne