ðkoda aastast 1956
#1

Tere kõigile.
Ühel jalutuskäigul leidsin 50-ndatest pärit universaalkerega ðkoda. väga huvitav eksemplar. tänaval pole sellist kunagi näinud. kui kellegil on huvi siis juhatan koha kätte. kahju, kui roostetab. hiljuti löödi tal paar klaasi ka sisse. küljes on mustad vene numbrid.
Vasta
#2

On sul äkki mõni pilt? Eelmine suvi Saaremaal ringi kolades jäi ühe metsatalu õuel silma suhteliselt maa sisse vajunud vrakk mille peremees ütles olevat Shkoda. Oli selline universaalkerega ja viiekümnendate väljanägemisega.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#3

Tõenäoliselt on tegu sama Lasnamäel oleva eksemplariga, mida teavad paljud, aga mida ei müüda.

Asp
Vasta
#4

Majakas?

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#5

Sakus on ka 1 ... Jägimäel täpsemalt ja Suure-Jaani lähedal veel 1 vrakk.

Dad.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: dad
Sakus on ka 1 ... Jägimäel täpsemalt
\"bensus\" asuvast räägid? Kui vaja, siis selle omanikku tean suht hästi (või siis poega ja pojapoegi)! Antud hetkel ma masina kohta midagi kosta ei oska - ainult seda, et peaks küll komplektne olema, aga viimased 15a pole kindlalt liikunud.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Umbes selline auto?
http://auta5p.car.cz/katalog/skoda/s1201.htm


Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#8

Ümbestäpselt sellised Wink

Dad.
Vasta
#9

küll ma mõtlesin,et mille krd asja oma see on:o nüüd siis tõe hetk... kui vaja kellelgi siis paluks lahkesti ühendust võttaSmile
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: dad
Sakus on ka 1 ... Jägimäel täpsemalt ja Suure-Jaani lähedal veel 1 vrakk.

Dad.
oskad sa täpsemalt öelda suure-jaani lähedal oleva skoda asukohta?
Vasta
#11

ilmselt selline auto seal seisabki nagu smolin pildi üles pani. aga auto pole bensiinijaamas vaid hoovis.
Vasta
#12

ja auto asub majaka tänaval tallinnas
Vasta
#13

Mul täpselt selline isend oma maja juures seisab... käima läheb ja sõidab ka kui vaja, vähemalt viimati tegi nii kui prooviti. aktiivselt sõitis meie pere sellega umbes 7-8 aastat tagasi (umbes, täpselt ei mäleta enam), oli igapäeva kasutuses.

meil on see uunikum aastast 58, roheline. klaasid ja kõik muud asjad terved, komplektne. no kere on nagu ta on, ikka vajab keretöid, sest aastat lihtsalt teevad oma töö selle kallal Sad
on küll avaldatud mitmeid ostusoove, aga müügiks see auto meil kindlasti ei ole Big Grin liiga uunikum selleks Cool

kui soovi, siis võib ka mõned pildid klõpsida millalgi ja üles panna.
Vasta
#14

mõned pildid Škodast...


Škoda eest


Škoda tagant
Vasta
#15

wohh Kirjutas:mõned pildid Škodast...


Škoda eest


Škoda tagant
Ma ei tea, miks, aga mina küll pilte ei näe!

[Pilt: 009614187afe36.jpg]

otsisin ise pilt.ee-st välja

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#16

Võrus üks

[Pilt: skoda1.jpg]

[Pilt: skoda2.jpg]

[Pilt: skoda3.jpg]

[Pilt: skoda4.jpg]
Vasta
#17

See on Škoda 1202, toodeti 1961-72.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#18

smolin Kirjutas:Umbes selline auto?
http://auta5p.car.cz/katalog/skoda/s1201.htm
ma tean veel üht Smile
roheline, tundus komplektne ning suht kobe olevat. Liikus väidetavalt 4a tagasi, mustad nummerid. Ehk on \"wohh\" mainitu? Sisu oli kah teisel suht viisakas. Mootor 1.2.

taolis(t)e masina(te) omapärad:
- kõrvalistujapool kaks ust, juhi pool üks
- käiguskeem:
I ette-paremale
II taha -paremale
III ette-vasakule
(vist on asjal ikka neljas käik kah - kasutame loogikat, kuhu see käib Wink )

edit: ukselingid olid kah peris huvitavad. Kerega tasa, ühele servale surudes tuli teine pool üles ning moodustus link kui selline.
Vasta
#19

Muide..selliste masinatega on sõidetud Tallinna Hipodroomil võidu...lisaks Volgadele ja Pobedadele...nii et sportliku traditsiooniga liikur.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#20

13piisab Kirjutas:
smolin Kirjutas:Umbes selline auto?
http://auta5p.car.cz/katalog/skoda/s1201.htm
ma tean veel üht Smile
roheline, tundus komplektne ning suht kobe olevat. Liikus väidetavalt 4a tagasi, mustad nummerid. Ehk on \"wohh\" mainitu? Sisu oli kah teisel suht viisakas. Mootor 1.2.

taolis(t)e masina(te) omapärad:
- kõrvalistujapool kaks ust, juhi pool üks
- käiguskeem:
I ette-paremale
II taha -paremale
III ette-vasakule
(vist on asjal ikka neljas käik kah - kasutame loogikat, kuhu see käib Wink )

edit: ukselingid olid kah peris huvitavad. Kerega tasa, ühele servale surudes tuli teine pool üles ning moodustus link kui selline.

Kas see uste skeem ja tagumiste aknaklaaside rifeldus ei ole mitte pärit kiirabiautodelt (millena enamus meil liikuvad skodad omal ajal olla riiki ja rahvast teeninud)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne