Uus aktsioon: Multicar +
#1

Tere.

Lääne-Virumaalt on leitud üks potentsiaalne täiendus Varjupaiga kollektsiooni: tegemist 1986. a väljalaske, komplektse, registris oleva ja väidetavalt kergesti sõitma seatava liivapuistur-sahkautoga Multicar M2519 (tehase originaalmudel). Komplekti kuulub ka üks pealisehitise ja paberiteta doonorauto - seega kaks ühes.

Hetkel on komplekt Varjupaigale broneeritud hinnaga 500 eurot, siht on asjahuvilistest kogujate annetustega see summa ka kokku saada.

Tulenevalt asjaolust, et senisel kogumisaktsioonide raamatupidajal krisil tööteemade tõttu pole praegusel ajal võimalust kogumistega tegelda, arutasime kitsamas ringkonnas, kuidas võiks kogumine seekord organiseeritud olla. Kuna kitsamas ringis ettevalmistamisel on praegu üks senistest aktsioonidest vägagi erinev projekt (pikemalt asjust, kui detailid 100% kindlamad) ja samas muuseumipapa on ka uuest eksponaadist huvitet, leppisime eestseisuses kokku, et kogumine toimub Seltsi arveldusarvele ning "raamatupidaja" rolli võtan seekord ise üle.

Seega saaja: Järva-Jaani Tuletõrje Selts. Konto Swedbank 221049684062 (IBAN EE902200221049684062). Ja selgitus Aktsioon Multicar (AMFlased võivad ka oma kasutajanime lisada).

Lisan ka paar kaasfoorumlaselt rivo54-lt saadud pilti sõidukist. Kuna 2014. a. suurürituse üks leitmotiive on hetkeseisuga kummalised kulgurid, siis mõnele võib see olla tänuväärt projektikas.

Oma seemneks reserveerisin 20 euri ka.

       
Vasta
#2

Sarnane asi oli/on ka Wismari haiglal olemas, kui huvi on, võin uurida. Mingi kontakt peaks olema säilinud. Palun mitte valesti mõista, ravil ei ole (veel) käinud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

(06-12-2013, 02:25 AM)Marko Kirjutas:  Sarnane asi oli/on ka Wismari haiglal olemas, kui huvi on, võin uurida. Mingi kontakt peaks olema säilinud. Palun mitte valesti mõista, ravil ei ole (veel) käinud.

Eks info igasuguste põnevate asjade säilimise kohta on teretulnud...ja eks N ajal sattus igasugu erimasinaid tavamõistes kummalistesse kohtadesse.

Hetkeseisuga on olemas 70 eurot ehk 14 protsenti sihtmärgist:

mrali - 20.-
isandpauk - 50.-
Vasta
#4

Minu kontaktisik on töölt lahkunud, seega kellel huvi, peab otse haigla poole pöörduma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

(06-12-2013, 16:06 PM)Marko Kirjutas:  Minu kontaktisik on töölt lahkunud, seega kellel huvi, peab otse haigla poole pöörduma.
Minu kujutlusvõime toob kohe silma ette Jüri Järveti etteaste filmis "Hullumeelsus" üsna alguses. "Lase härra sisse kui härra ise tuli!" Big Grin
Kahjuks seda filmi netis vist täispikkuses ei ole. Väike treiler siiski on: http://www.youtube.com/watch?v=gZnoq3BBRE4
Edit: terve film
https://www.youtube.com/watch?v=MfKTAHx8QF0

Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
#6

Eee, äää, kuidas ma peaksin sellesse nüüd suhtuma?
Ja üldse on offtopic varjutanud teema mõtte, mina süüdi loomulikult.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Lisasin omalt poolt ka natuke seemneraha.

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#8

Kuldaväärt liikur, mida tänavapildis ei kohta ja kindlasti tasub säilitamist. Rolleyes
Vasta
#9

Tuleb välja, et see DDR-i sipelgas on rahva seas tõsiselt heade mälestustega aparaat - hetke seisuga, mis pole päris adekvaatne (kuna nädalavahetusel pankade vahel rahad ei liigu) on 14 protsendist sihttulemist saanud de jure 64 protsenti (ehk 320.-) ja de facto on isegi rohkem (nt tomm7 summa seal veel ei kajastu).

Laekunud summad ulatuvad 10 eurost 100-ni ja AMF-lastest on tuvastatavad: siinkirjutaja, isandpauk, Innars, Sillu, krossifänn, von, dexter, kOll, lisaks veel kaks annetajat.

Järgmise vahekokkuvõtte teen ilmselt homme, kui ka muudest kui Swed nädalavahetusel laekunud summad pärale on jõudnud.
Vasta
#10

Hommikune seis kogumisrindelt on 360.- (72% sihist), kuid seal ei sisaldu veel Swedi konkurentpankadest nädalavahetusel ja täna laekunud summad. Lisainfot saan vast hiljem õhtul veel.

AMFlastest on lisandunud kasutajate inc ja Sass1 summad. Praegune tempo annab lootust võibolla isegi jõulukingile muuseumipapa jaoks Smile
Vasta
#11

Sammume aga edasi - 360 asemel on värskeima seisuga numbrilaual 420 (ehk 84 protsenti). Lisandunud on tomm7, eno1, roosteussi annetused. Kokku 15 annetajat teeb keskmiseks suuruseks praegu 28 eurot per nase.
Vasta
#12

Lõpusirge paistab: 420st on saanud 470 (ehk 94%) ja lisandunud on nimekirja marcco (koos carmodel.ee foorumis toimunud väikese oksjoni tulemiga) ja oriion.
Vasta
#13

Korrates ühte tuntud poliitikut - tehtud! Viimane 30 euri jaguneb kasutajate rivo54, jxrgen ja Prii vahel. Kahe uue eksponaadi transport võib aset leida juba lähipäevil. Lähim info muuseumipapalt.
Vasta
#14

Võin täiesti tasuta ära anda sinna alla rehvid koos velgedega kontakti saab ps kaudu
Vasta
#15

Edastan vanatehnika varjupaiga suured tänud Multicar+ aktsiooni käivitamise ja eduka läbiviimise eest! Täname ksf rivo 54 pakkumise esitamise, läbirääkimiste-kokkulepete kui ka annetamise eest! Täname ksf mrali „pressinõunikuks” olemise ja annetamise eest! Annetusi tegid veel kaasfoorumlased : isandpauk, VON, Innars, Sillu, krossifänn, Dexter, kOll, Sass1, Inc, Tomm7, roosteuss, eno1, marcco, oriion, jxrgen, Prii, volvo, lisaks ka Ants Raud, Enn Kuus ja Jörgen Kalle. Kõigile suured tänud! Teie nimed saavad jäädvustatud varjupaiga kroonikasse. Sõidukite äratoomine saab toimuma eeloleval pühapäeval. Täpsem teave annetajatele telefonil 5017600 või meilitsi tuve@jjaani.ee
Vasta
#16

Vabandust! Kogemata oli jäänud annetajate nimistust välja Elari Seemer. Suur tänu Sullegi!
Vasta
#17

vabandan minagi - olin kah nimistust välja jäänud. Viga on parandatud ja kui pankade vahel bitid ära liiguvad, ei ole see väide enam päris tõene:

(12-12-2013, 19:51 PM)mrali Kirjutas:  Viimane 30 euri jaguneb kasutajate rivo54, jxrgen ja Prii vahel.

Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#18

Aktsioon kenasti lõpule viidud, uued isendid varjupaigas. Täna olid kaasa elamas ja abistamas ksf-lased mrali, rivo54, XTA, aga ka Mihkel ja puksiirijuht (tuhat vabandust - olen nime unustanud...), kellest oli pealelaadimisel väga suur abi. Loodan, et juba õige pea jõuavad ksf-lane mrali abiga ka pildid üles. Aga teatada on veel ka hea uudis, et äsja leidsime Multicar`ile vaderi - kaasfoorumlase kOll`i, kes juba homme lubas isendi korrastamiseks ette võtta.
Vasta
#19

Üks telesarja A-Rühm peategelasi Kolonel John Smith/ Hannibal Smith ütleks selle kohta nii - "I love it when a plan comes together." WinkSmileBig Grin
Vasta
#20

Mõned kaadrid kodulehel ülal. Loodan, et see masin vb isegi sel talvel (kui muidugi lund tuleb) saab veel oma sihtotstarbelist rakendust. Varjupaiga kolmest Multicarist peaks ühe kobeda küll kokku saama.

Tänud ka enda poolt kõigile asjaosalistele.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne