Üks Rex
#41

(27-07-2011, 10:50 AM)vootele Kirjutas:  www.auto24.ee/used/887711

Hind on krõbe, mul oli raskusi kollanegi realiseerida 2K eest.
Vasta
#42

sul see juba müüdud???
Vasta
#43

(27-07-2011, 12:19 PM)vootele Kirjutas:  sul see juba müüdud???

Kahjuks küll, natuke juba kahetsen (http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...48&t=59369) aga vaatasin oma aega mis sellele kuluks ja teisi projekte ja sai talvel selline otsus tehtud.
Vasta
#44

Läänemaal saada olev must Rex Targa on olnud selle müüja käes üle kümne aasta. Siis kui mina seda autot esimest korda 90`date lõpus nägin, seisis ta taustalolevas kuuris. Sõitma see omanik teda ei pannudki, minuteada pole autol dokumente. Olin antud auto juba ammu unustanud, kuid sel kevadel sattusin sealt taluhoovist mööda sõitma, üllatus oli suur.
Hind on küll absurdne. Kuulutuse kontaktis oleval Sergeil on poeg, kes räägib ka riigikeelt ja kellega oleks võimalus auto reaalsest turuväärtusest ehk rääkida. Vajadusel võin hankida kontaktid.

P.S. mõnel vanatehnikaüritusel lootsin kodanik nymmikut rõõmustada teatega veel ühest säilinud REXist. Nüüd siis tean, miks rexide ajalugu ja registrit sisaldanud veebilehte enam pole. Kahju, et auto maha müüsid, eks elu ole täis valikuid mis ei pruugi alati meeldivad olla.
Vasta
#45

Mingi aeg 1990te lõpus see must Läänemaal asuv Rex ikka ka liikus (olen korra või paar tol ajal sõitmas näinud). Ilmselt ka omanik siiani sama (aiman, kellega reaalselt ka tegu). Aga juba tol ajal oli see auto mingite kummaliste "numbritega"...

(27-07-2011, 18:57 PM)peeterk Kirjutas:  Läänemaal saada olev must Rex Targa on olnud selle müüja käes üle kümne aasta. Siis kui mina seda autot esimest korda 90`date lõpus nägin, seisis ta taustalolevas kuuris. Sõitma see omanik teda ei pannudki, minuteada pole autol dokumente. Olin antud auto juba ammu unustanud, kuid sel kevadel sattusin sealt taluhoovist mööda sõitma, üllatus oli suur.
Hind on küll absurdne. Kuulutuse kontaktis oleval Sergeil on poeg, kes räägib ka riigikeelt ja kellega oleks võimalus auto reaalsest turuväärtusest ehk rääkida. Vajadusel võin hankida kontaktid.

P.S. mõnel vanatehnikaüritusel lootsin kodanik nymmikut rõõmustada teatega veel ühest säilinud REXist. Nüüd siis tean, miks rexide ajalugu ja registrit sisaldanud veebilehte enam pole. Kahju, et auto maha müüsid, eks elu ole täis valikuid mis ei pruugi alati meeldivad olla.

Vasta
#46

Kas pildil on rex?
[Pilt: IMG_20210816_173516.jpg]

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#47

Kahjuks ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne