ford t ja fordid laiemalt
#21

Da EMEXland
Vasta
#22

Tartus tõesti ühel omanikul need mõlemad olemas ja ka müügis. Ehk vana ja teised Tartlased teavad toda selli, kes Võru uulitsal elab. Üks inimene just äsja(nädal tagasi) helistas ja mõlemad on alles. Lahtivõetud kujul, kuid peaaegu täiskomplektsuses. Kui vaja, uurin telefuuni ka välja.
Vasta
#23

Aastal 98 või selle ringis, paikses TT Pritsimaja vastas e. kammi vabriku taga ühes garaazi töökojas ja oli tollal veel lahti arutamata. Selle omanik tegeles seal too kord peamiselt sumputajate remondiga, mis sellest TT -st praeguseks on saanud ei tea. Hea on kuulda et ikka alles on, mõtlesin, et vahepeal üle piiri veetud.
Vasta
#24

*puhub tolmu minema*

Kas keegi teab, millise numbri all see Sitsi Jakobi T praegu sõidab? Tahaks selle läbi eteeniduse läbi tõmmata ja kerenumbri järgi täpselt aasta määrata. eag-s on kirjas et 1920. a-st, aga autol on vertikaalne esiklaas ja vana valanss (minu poolt nimetatud 'piibusuitsetaja') mille järele see peaks olema täpselt 1923. a-st, ning kokku pandud jupid olla väidetavalt originaalsed.
Vasta
#25

Huvitav on see, et Sitsi Jaks elab mu vanemate kodust põhimõtteliselt üle tee, aga mulle ei meenu, et ma seda autot oma silmaga üldse näinud oleks, kuigi ma tean teda mingi 30 aastat. Ma ei ole kindel, kas härra enam üldse meie hulgas on, aga ma miskipärast usun, et tema poegade, Villu või Kalle käest äkki õnnestuks infot saada.
Vasta
#26

Ford T mootori numbri järgi saab kenasti aastaarvu määrata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne