Kasutatud autode ostmise mõtekusest.

Huvitav, kui paned auto näiteks 999 euroga müüki ja siis poole müügi pealt korrigeerid näiteks 1300 peale. Mis siis juhtub?
Vasta

(06-07-2021, 09:25 AM)Mahno Kirjutas:  Huvitav, kui paned auto näiteks 999 euroga müüki ja siis poole müügi pealt korrigeerid näiteks 1300 peale. Mis siis juhtub?
Suure tõenäosusega tuleb juurde maksta, AGA kas siis, kui müüd 25k€ autot, aga langetad hinna 15k€ peale saab natuke raha tagasi?
Vasta

Tsiteerin ühest teisest foorumist, kust see info üldse minuni jõudis, sellise lause:
"Mõnda aega sai nii teha,et kuulutuse tegemise ajaks sisestasid auto hinna 1e,siis maksid ära 11,99 vms ja muutsid hinna jälle suuremaks tagasi.Nüüd viimane kord sama asja proovides oli üllatus suur kui ei lasknudki auto hinda enam üle 999e sisestada".

Ehk siis tundub, et hinda tõstes tuleb ikkagi juurde maksta, aga hinda langetades- ma miskipärast kaldun arvama, et tagasi ei kipu keegi midagi maksma ning oletatavasti a24 arvestab kuulutuse hinna puhul ikkagi algse hinnaga.

Pean tunnistama, et ma ise ei ole autode müümisel auto24 kasutanud- nii vähe, kui mul neid olnud on, olen saanud need muid kanaleid kasutades müüdud, seetõttu ka veidi üllatusin selle info kohta.
Vasta

(06-07-2021, 10:25 AM)Aare R. Kirjutas:  Pean tunnistama, et ma ise ei ole autode müümisel auto24 kasutanud- nii vähe, kui mul neid olnud on, olen saanud need muid kanaleid kasutades müüdud, seetõttu ka veidi üllatusin selle info kohta.


Olen kasutanud ja korduvalt. Hinda tõstad ja langetad, nagu ise tahad. 
Maksab ainult see, et kuulutus üles läheb. Ja käigu pealt saad kõike muuta, kirjeldust, varustust, hinda jne. 

Ära usu kõiki asju, mida sa internetist loed. 95% on jama.
Vasta

Ega ei usugi, ma loen internetist üldse vähe asju, ma lihtsalt ei teadnud seda Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne