Mängufilm "Puhastus"
#1

oli film "puhastus" Wink
Vasta
#2

(13-12-2013, 20:49 PM)heikson Kirjutas:  Saab erinevat vanatehnikat näha Wink

Jah mul lapsed vaatasid ka korra seda kui räige vägistamine käis...

Teatud filmid vöiks olla ikka teatud aegadel...
Ma töesti ei teadnud et kella 20.00 tuleb tv3 lukku pannaSad
Vasta
#3

Huvitav film, mitu asja on väga tõetruud, paar pisiviga,tuttavaid automobiile nii otseses,kui kaudses tähenduses.Smile

Siiski kas Nõukogude liidu sõdur kasutas leegiheitjat? Parandage mind aga siiani olen aru saanud,et see on ikka Sakslaste rida olnud?


Vasta
#4

(13-12-2013, 23:25 PM)MAZ Kirjutas:  Huvitav film, mitu asja on väga tõetruud, paar pisiviga,

Mina püksilukku küll tollest ajast ei mäleta, ikka nööbid. Tegelikult polnud mind 47-l veel plaaniski, niiet ei saagi mäletada. 50-ndatest ei mäleta tõmblukuga pükse, kas keegi mäletab?
Tsitaat:Aastaid kasutati tõmblukku peamiselt jalanõudel, eriti mitmesuguse tegumoega kummisaabastel. Meeste pükstel võeti tõmblukk kasutusele alles 1937 Prantsusmaa moetööstuses. See idee levis väga kiiresti.
See on vikist ja ma ei usu, et nii kähku see liitu jõudis. Nojah, kui just mingi lendliisi abi püksid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

(13-12-2013, 23:25 PM)MAZ Kirjutas:  Siiski kas Nõukogude liidu sõdur kasutas leegiheitjat? Parandage mind aga siiani olen aru saanud,et see on ikka Sakslaste rida olnud?

Olgu, parandan. Ka punaarmee sõdurile polnud miski inimlik võõras!
Filmi kahjuks (või õnneks) ei näinud seda korda...
Vasta
#6

(14-12-2013, 00:02 AM)aavu Kirjutas:  Mina püksilukku küll tollest ajast ei mäleta, ikka nööbid. Tegelikult polnud mind 47-l veel plaaniski, niiet ei saagi mäletada. 50-ndatest ei mäleta tõmblukuga pükse, kas keegi mäletab?

Tõmblukkude ajaloost sai just loetud:
http://forte.delfi.ee/news/teadus/ykk-ku...d=67420256

Teoreetiliselt võis ju ka ENSV-s olla kasvõi "kodanliku aja jäänukina" aga üldiselt tuleb nõustuda, et tegelikult vist tegu järjekordse "pohhuismiga" filmimaaastikult. Käisin hiljuti "Mandariine" vaatamas ja ka seal jäid mõned detailid silma.
Vasta
#7

Tere.
Hetkel ETV2 film Varastai Vana Toomas 1970a. seal vanatehnikat ja nostalgiat kordades rohkem.Big Grin
Seda kõlbab ka koos lastega vaadata.
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne