Süütenurga regulaator Planetale?
#1

Et uurin üle enne kui leiutama hakkan. kas on keegi Planeta mootoril süütenurga reguleeritavaks teinud - trossi ja vastupunniva vedruga oleks see idee poolest suht lihtne.
Nojah, äkki on mingi edevam lahendus, mille puhul ei peaks geneka küljekarpi auke juurde tegema.

Küsimus on valus - nagu ajalugu ikka. Pole kondid enam need mis aastakest 25 tagasi ja eelkõige nende huvides tuleb seesinane äpp plaani võtta.
Vasta
#2

No pane kõvem saabas jalga.Big Grin
Vasta
#3

Kas emmilistel polnud sellist lahendust? K750-el näiteks? Ehk saad sealt mingisugust snitti võtta.

Almost Again
Vasta
#4

midagi vanema käsisätitava süütega emmi lahenduse sarnast siin mõlgutangi.

aga ikkagi - egas keegi tsentrifugaalregulaatorit pole peale panna üritanud?
planeet küll madalapöördeline aga ikkagi, mõnusa käivitamise hetkel paras (ja muidu kole hiline) süüde pole mitte tore lahendus.

härrased, vaadake, asi pooleldi selles, et ka mu naine tunneb iseseisva motikaga kärutamise vastu teatavat huvi. mul endal jätkub nii asjalisi saapaid kui ka pedalile nõjatumiseks vajalist kerekaalu, naiselt on korraga mõlemat keeruline nõuda.

ja veits napakas on hakata maakodus paari suvise lustisõidu tegemiseks mingit starteriga motokäulat vaatama, kui planeet parasjagu sisse sõidetud ja igapidi hää.
Vasta
#5

Mul tädi vedas aastaid planeediga posti mööda küla.Tädimees lõi ratta hommikul käima ja õhtul kui tagasi jõudis jäi seisma,ega tee peal kui seisma juhtus jääma naisterahvas seda ikka käima ei saa,kui just Salumäe Erika ei ole.
Vasta
#6

no on naine suisa spordilemb aga tõesti, mis liig see liig.

ja kuule kihnu tädid lasevad kah kes kuidas, enamasti sääl muidugi emmid aga on ka planeete ja saavad ikka käima küll.
a mis siin ikka plärada, ega jaht uuema järele lõpe, mu väga värske kuue aasta tagune mulje oli et viimase otsaga on kihnus toimund märgatav üleminek atv-dele (ja muidugi - ülevaatuseta aga muidu liikuvad autokesed nüüd ju puht niisama käes kui vene ajaga võrrelda).
Vasta
#7

Enne seda, kui nõukogude insenerid tegid tehnoloogilisi edusamme, nägi IZ-i süütenurga muutmise vigur välja selline:
[Pilt: 9a02f1df9ae3.jpg]

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#8

Hmm, tõepoolest. aga Iž 56 -lt sellist nagu ei mäletanud.

Vaatasin järgi ja ongit nii. Iz-350-l ja Iz-49-l olla ka esimese moosese raamatu järgi sinane vidin old. Tänud hea vihje eest!

Kui kellelgi Tartu ümbruses toimetajatest on jutuksolev imeasi laivis olemas, siis paluks lahkesti privas ühendust võtta. saab ehk joonise tegemisega kaubale.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne