DEEREMEHE JOONISTUSED
#1

Niisiis pealkiri sai vast hea. Kuna juba mõningad ksf teavad et tegelen joonistamisega siis tegin siia Automotosse minu eraldi teema "DEEREMEHE JOONISTUSED".

Paljud on mulle ütelnud,et sa oleks pidanud hoopis kuhukile kuntsikooli minema, et mis sa ikka põllumajandust õpid. Aga see selleks. Joonistanud olen juba varasest põlvest, siis juba traktoreid autosid. Kahjuks sellest ajast pole neid säilinud.Sad
No siis midagi teemaalgatuseks mõningad minu teosed:
[Pilt: mtz_82.jpg]
[Pilt: mtz.jpg]
[Pilt: SDC10001_vi.jpg]
[Pilt: SDC10002_vi_1.jpg]
[Pilt: SDC10002_vi.jpg]
[Pilt: SDC10003.jpg]
[Pilt: SDC10005_vi.jpg]
[Pilt: SDC10010.jpg]
[Pilt: SDC10015_vi.jpg]
[Pilt: SDC10002.jpg]
Vasta
#2

Tubli, istu 5+ !!!!!

Veel pole maha löödud
Vasta
#3

[Pilt: SDC10002.jpg]
Vasta
#4

Täitsa äge värk.
Kõige tähtsam, et sul on mingi tegevus, mida sulle teha meeldib ja milles sa päris osav oled.
Ma hindaks ka sind numbriga, aga number on liiga mainstream. Ma ütleks selle kohta lihtsalt et sul on asja jaoks kätt ja selleks vajaminev ajupoolkera ka töötab korralikult Big Grin.

Almost Again
Vasta
#5

[Pilt: 2ptb56v.jpg]
[Pilt: 2nqqm0w.jpg]
[Pilt: 2ezr7g6.jpg]
[Pilt: 21o93is.jpg]
[Pilt: 2441f75.jpg]
Vasta
#6

Jätka samas vaimus!
Vasta
#7

Huvitav uus kunstivool (-suund). "SovMecArt" (don't ask, just made it up), või midagi sellist. Nišši värk aga miks mitte. Lase aga edasi!
Vasta
#8

Kuntsikooli sind küll ei või lasta. Seal tuleb akti joonistada ja siis oled sa tehnikamaailmale kadunud...
Vasta
#9

(11-01-2014, 21:03 PM)pen.skar Kirjutas:  Kuntsikooli sind küll ei või lasta. Seal tuleb akti joonistada ja siis oled sa tehnikamaailmale kadunud...

Big Grin

Aga ilusad pildid küll. Joonistuseks kasutatud paberi järgu otsustades tundub, et koolis igav olnudSmile
Vasta
#10

[Pilt: nv5qns.jpg]
[Pilt: iolpqe.jpg]
Vasta
#11

Täitsa tore värk. Kas oled peale traktorite proovinud ka inimesi maalida? Näiteks traktoriomanik oma suksu kõrval..........
Tänan.
Vasta
#12

Lugupeetud noorsand Deeremees!
Kas sa pole ehk mõtelnud kolida ümber kvaliteetsete markerite-pliiatsite peale. Paisab et käes "midagi nagu on".
Või ehk teeks ettepaneku kamba peale mingi "AM Jõulutunnel" teha, Deeremehele A3 paberi ja uute pliiatsite jaoks. Vorbib varsti kõikide Jawad, Krazid, Volgad ja T-40d tellimuse peale valmis.
Vasta
#13

Ma tegin aastal 1999 samasuguseid kritseldusi, vaid pastaka ja muude, kätte juhtunud joonistus/kirjutus vahenditega. Seega paras nostalgia tuleb kohe peale.Kahjuks ainsatki vihikut tänaseks alles enam pole,mis said täis joonistatud.

Ma ei saa aru hästi,mis kodanik Kombimehel nüüd ei meeldi aga ärgu Deeremees lasku end sellest segada.


Vasta
#14

Ei-eiei. Meeldib ju. Vabandust kui mu kirjatähe tundmise oskused jätsid selle lause kahtepidi mõistetavaks.
Aga väike level up ehk kvaliteeditõus antud rahvakunstniku taiestes, premeeritud koos "peata mehe" ehk siis kvaliteedimärgiga ei teeks paha?
Vasta
#15

(28-12-2013, 08:38 AM)deeremees Kirjutas:  Paljud on mulle ütelnud,et sa oleks pidanud hoopis kuhukile kuntsikooli minema, et mis sa ikka põllumajandust õpid. Aga see selleks. Joonistanud olen juba varasest põlvest, siis juba traktoreid autosid. Kahjuks sellest ajast pole neid säilinud.Sad

Sa oleks pidanud ikka kooli minema, sest sul on päris hea proportsioonitunnetus, kui sa neid muidugi läbi klaasi ei kopinud, siis müts maha! Paganama hea. Kõik mudelit vägagi tuntavad. Hea töö!

Sa võta need uuesti ette ja tee puhta lehe peale samadest masinatest uuemad joonistused, siis pane või näitus välja. Ma usun, et vaatajaid oleks nagu Titanicu näitusel, saba taga Big Grin

Ps. Mida kõike inimesed ei oska. Su kõrvalmajas võib elada geenius.
Vasta
#16

Tõesti täitsa head, kui mitte öelda et kohe väga headWink

Natuke võib norida selle kallal et jumze on häbiväärselt vähe näha ... Smile

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#17

(11-01-2014, 21:03 PM)pen.skar Kirjutas:  Kuntsikooli sind küll ei või lasta. Seal tuleb akti joonistada ja siis oled sa tehnikamaailmale kadunud...

Noh nii hull ka pole, akti peab jah joonistama, aga kui minna EKA'sse siis tootedisain, ja ka arhitektuur pole tehnikast väga kaugel. Võib muidugi ka meile tulla ehk TKK mööblisse, meil on ka igast tehnikat Smile. Aga toredad pildid, proovi muid materjale, valget paberit jms. jõudu.
Vasta
#18

Ma veel küsiks seda, et kas joonistused valmivad "otse peast" ehk nähtud piltidelt või on pilt samal ajal kõrval ja joonistad maha?
Vasta
#19

(15-01-2014, 20:47 PM)Illimar Kirjutas:  Ma veel küsiks seda, et kas joonistused valmivad "otse peast" ehk nähtud piltidelt või on pilt samal ajal kõrval ja joonistad maha?

Pilt on samal ajal kõrval ja joonistan.
Vasta
#20

Joonistasin ka kunagi ammu. Aga vaat, mina akendest läbi ei näind...Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne