Viirusetõrje lärm teemast "Asjad vahetuseks või müügiks."
#21

kasutage normaalset viirusetõrjet ja see ei kisa kunagiBig Grin
MSECool
Vasta
#22

McAffee on ka selle koha pealt vait, samuti nn ärikliendi toode ...
Vasta
#23

Avast ongi minumeelest ise paras viirus, pakub iga natukese aja tagant uut regamist ja tasulist varianti. Mingi aja jooksul hakkab ta seda üha tihedamini tegema ja kui ei maksa, siis on arvuti mingi aja pärast kööga. Mul on olnud see asi nii korm korda ja üle kahe kuu ei ole arvuti vastu pidanud. Tegelikult on mul ka kunagi McAfeega midagi sarnast olnud. Nüüd ei kasuta ma mingit viirusetõrjet ja arvuti töötab nagu kellavärk juba aasta. Aga muidugi, peab ka vaatama kuhu ronid Big Grin!
Vasta
#24

Paar nädalat tagasi oli samuti probleem foorumisse sisselogimisel. Kuugli kroom- i kaudu arvas arvuti, et sisenemine on ohtlik tänu mingile pahavarale. Samas lasi omal vastutusel siiski siseneda ja kõik toimis. Hoiatajaks oli Kasperski. Praeguseks on probleem kadunud.
Vasta
#25

Mul selles teemas ei lärma küll midagi ja albumi tegi ka lahti ilma kisata.
Vasta
#26

Probleem on seal fotoalbumi lehel mingites kahtlastes reklaamides, mis seal kuvatakse. Mõni kahtlane vilkuv reklaam võib agressiivsema meetodiga sinu kohta rohkem infot koguda kui vaikimisi sa seda ise jagad.
Ilmselt hakkas kisama mingisugune veebifiltreerimis toode, mis tasuta-odavama otsa toodetel oma eksisteerimise mõtekust sulle võidukalt meelde tuletas, et näe kinni püüdsime. Ilmselt kallimad äritooted lihtsalt ei tüüta kasutajat igasugu pisipahnaga, mis nad su eest kahjutuks teevad.

Loomulikult võiks edaspidi selliseid lehti vältida, kes lubavad oma lehele mingit kahtlast värki, mille üle neil kontrolli pole.

Soovitan kasutada piltide sheerimisel "suurte" tasuta teenuseid nagu google drive, dropbox jne. Siis vähemalt tead, kes sinu kohta infot kogub Smile
Vasta
#27

Tänane seis siis selline, et leht lihtsalt blokeeritud, mingit lärmi enam pole. Teises arvutis, sama IP-ga seis sama. Avast ka sama.
Keegi siin eespool kirjutas, et arvuti peab vaid 2 kuud vastu, siis sassis viiruste pärast. Selleks peab vist enamus netiaega xxx-lehtedel olema?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

Paar aastat juba leiab mul AVG siukse asja. Telefoni plaadilt. Et saaks telefoni pilte arvutisse. Mind ei häiri.
Üldiselt ma mingi netiteadur pole ja sellepärast küsin targematelt: mõnikord lähevad IEga, mida kasutan, need aadressiribad roosaks, mis muidu on sinised. Ilmselt ka mingeid hoiatusi see tähendab aga olen arvanud need ohutuks. Samuti tuleb mõnikord nende ribade alla siuke kollane ingliskeelne kiri, mis vigases tõlkes peaks nii kõlama: kas tahad tõesti selle lehe avada (või oli see installida). Tavaliselt siis klõpsan seal ja valin sobiva vastuse, et installi või ava.
Kas ma toimin ohutult?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne