kuidas Moskvich oma pedaalid kaotas!
#21

Ma porisesin peamiselt selle üle, et härra sepik kirjutas veaks, et paremale pöörates keerab parem ratas rohkem. Kõigil autodel keerab, kes ei usu, läheb õue vaatama.
Ja veel: kui pikaks kavatsed Mosu teha lähema kolme ja kümne aasta perspektiivis? Muidugi võib uusi piloote ka treida, vaeva oluliselt vähem Smile

Kiitust avaldasin juba privas aga küll küllale liiga ei tee: müts maha!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

Väga-väga lahe projekt. Sellest J-Jaani killavoorist vaatasin videot juba vahetult peale ürituse toimumist ja siis jäi juba suu lahti seda mosset nähesSmile. Ma oma 4-aastasele järeltulijale parem ei näita neid pilte ja videot, sest üks pedaalikas meil ka nurgas seismas...
Vasta
#23

Kas on kasutatud Pocket bike hammasrattaid ja ketti, või mõnd muud ülekannet (milline on ülekandearv väntvõllilt rattani)?
Vasta
#24

kasutasin jah pocket bike ketti ja hammakaid.Aga ülekandearvu kohta jään vastuse võlgu.
Vasta
#25

Igati tänuväärne tegemine. Nii võib loota, et need mehed, kellel tööriistad käes püsivad, otsa ei lõpe.
Hea pildimaterjal on ka.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#26

Tuletati lapsepõlv meelde! Big Grin Mul oli 80a alul samasugune metallstangega mosku. Ma ei teagi kuhu see äkki kadus! vist anti sugulastele. Tige putukas!

Veel pole maha löödud
Vasta
#27

Leidsin nüüd ülesse kaua otsitud mosse reg numbri. Mosse sünniaasta on siis järelikult 1991....


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#28

Kunagi küsisin kui pikaks kavatsed mosu tulevikus venitada või teed hoopis uue piloodi?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#29

Pigem uue piloodi ikka:-) Aga mõlgutan mõtteid midagi uut ja huvitavat leiutada!
Vasta
#30

(13-02-2014, 23:52 PM)sepik Kirjutas:  Pigem uue piloodi ikka:-) Aga mõlgutan mõtteid midagi uut ja huvitavat leiutada!
Mõlguta aga mõtteid edasi! Järva-Jaani selle aasta üritus "Kummaliste Kulgurite Killavoor" (02.augustil) on teid taas ootamas.
Vasta
#31

Infoks, et Tšehhis, Nachodis toimub igal aastal pedaaliautode kokkutulek. 2012 kutsuti sinna Leedust ka suuri mossesid. Eelmisel aastal käisid lätlased, sel aastal ootavad nad pikisilmi eestlasi. Smile Meil Mosseklubist ehk mõned isegi lähevad/läheme. Toimub sel aastal siis 14. juunil, Nachodi linna 760 sünnipäeva raames Smile

2012 http://www.slapacimoskvice.cz/index.php/...0-02-38-33
2013 http://www.slapacimoskvice.cz/index.php/...video-2013

Vasta
#32

Ei tahaks Muuseumipapale pettumust valmistada,et midagi uut ja huvitavat pakkuda pole ! Aga see mossede kokkutulek ,eriti pedaalikate oma on päris huvitav .[/u]
Vasta
#33

Väga kõva töö ja veelparem tulemus!! Sai ka teema läbiloetud ja taoline projekt käsile võetud! Aga bensa mootori asemel kasutan 800w 36 v El mootorit!2 päeva veel vaja nokitseda ja siis vast saab masin liikuma!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne