raha tsikliremondil
#1

mul sihuke probleem, et panen teiste inimeste arust jawa peale liiga palju raha. Tsikkel on juba päris kobeda välimusega ja kõik enda kätega tehtud. mis te arvate kas ma teen õieti kui ma teda edasi teen:keersilm
Vasta
#2

Aga mis see teiste asi on, mis Sa oma rahaga teed. Ja mida tähendab \"palju\"?
Võin tuua näiteks, et mopeedi/võrri renoveerimisele läheb mul tavaliselt 1000 - 4000, sõltuvalt isendist.
Vasta
#3

Alati on mingi piir, kust allapoole ei saa sõiduvahendit lihtsalt korras hoida. See, kui palju minna sellest piirist ülespoole, on juba iga liikuriomaniku enda soov ja tahtmine.

Lihtsalt öeldes: masinat/tehnikat hooldad sa ikka vaid iseendale, seega võivad kõrvalolijad kommenteerida, mida tahavad.

Asp
Vasta
#4

Juhul kui see pole Sulle lihtsalt liiklusvahend, vaid miskit rohkemat (küllap vist on, muidu Sa ei viitsiks siin foorumis tuuseldada), pole absloluutselt oluline, kui palju sinna raha kulub või ei kulu. Kui raha jätkub, võid lasta kodarad kah üle kullata või titaanist raami teha, ja pole kellegi asi kobiseda. Ise tead mis teed ja tahad.
Terv. Ivar (peab pöialt, et Sul ikke pappi piisaks)

loll on loll olla.
Vasta
#5

mina panen oma sõiduki alla täpselt nii palju raha ,et sõiduk oleks ideaalses korras ja kui yhel päeval peaksin ma sellega matsu panema siis mul poleks sellest nii väga kahju Smile
Vasta
#6

äitäh julgustuse eest!Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne