Kuulutused, turuplats
#41

Pean ksf Viplalaga nõustuma,et telefoni kohustuslikuks muutmine kuulutuses on kuidagi nüri. Kellel vaja ja teab,kes on kes siin foorumis saab ta nii või naa kätte.

Muidugi asukoha(profiili täitmise kohustus) ja hinna märkimine võiks olla kohustuslik! Tingimine ja ala,kui raha pole vahetame,see tingimus on ju alati lubatud.Wink


Vasta
#42

(09-01-2014, 23:06 PM)iceman Kirjutas:  vot mulle väga meeldib see mõte m üügikuulutuste informatiivseks muutmisest, tel ,asukoht , no hind võib ka olla.
mis mulle ei meeldi on igasugu muudatused üleüldiselt, ma nii vana juba ja sihuke konservatiivsema poolne .


Harva tsiteerin,(olen mitu korda küsinud, kas tsiteerimist ei saaks üldse keelata) praegu on vaja. Ja seepärast, et eelkirjutajaga väga nõus. Muutused muutuste pärast ei ole vajalikud. Keegi rääkis mahust, ongi nii: kord päevas tänased postitused vaadata on täielik ülevaade. Olgu siis kuulutused või muud teemad. Kes vaatab harvemini peab lihtsalt järgmist lehte ka vaatama.
Adminnid siin pigem praeguse info järgi ignoorivad, hetkel aga tundub, et kogu bande on tavakasutajatest "üle sõitma" See ei ole hea, räägiks ehk algatuseks, mida muud tüübid ootavad?
Ja milleks neid kuulutusi nii hullult reguleerida on vaja? Keegi (oletan, et ADM) mainis, et muud tegemist ka. Ise reguleeruvad, kui müüdud ei saa, paneb järgmine kord telefoninumbri ka.
Kas arutelud kokku viitsib keegi tõsta?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#43

(09-01-2014, 23:59 PM)Marko Kirjutas:  Adminnid siin pigem praeguse info järgi ignoorivad, hetkel aga tundub, et kogu bande on tavakasutajatest "üle sõitma" See ei ole hea, räägiks ehk algatuseks, mida muud tüübid ootavad?

Oeh, laske nüüd inimestel tööd ka teha ja puhata Smile

Minu meelest on AMF olnud alati nii ja edaspidi, et kõik on rangelt vabatahtlik ja kui midagi muudetakse siis on see johtuvalt kujunenud tavade toetuseks. Minul isiklikult viskas kopa ette nende kavalpeade suhtes, kes proovisid sahker-mahker muudes teemades vaikselt mingit kola müüa ja see hakkas liiga palju korduma. Ideaalis võiks AMF olla paik, kus on vähem (delfi)möla, rohkem ehitamise ja nokitsemise hobide kajastamist. Sinna juurde vajamineva kraami ringlus. Kuna foorumis on erinevate hobide ampluaa nii laiali valgunud, siis tundus kuulutuste osa korrastamine sellisena täitsa loogilise sammuna.

Kedagi kuskile ankeete käsu korras kunagi täitma ei sunnita. Kui telefoni numrbit kuulutuses ei ole, no tule taevas appi, järelikult ei ole tal seda vaja ikka 24/7 müüa. Oli mingi aeg tagasi väga pikk arutelu ka sellest, et ennem roostetab kui kellegile peaks ära müüma... Ilmselt nemad ei pane telefoni.

Uunikute rubriigi aastaarvu ja muud toetust leidnud ettepanekud jõuab ilmselt nädalavahetusel ära teha. Üldiselt uunikumide foorumi osas on esimene sõnaõigus on Unic klubil; Moto alajaotustel Unic-Moto meestel jne kes, kus, kas ja kuidas neid asju sättida...
Vasta
#44

(09-01-2014, 23:59 PM)Marko Kirjutas:  Adminnid siin pigem praeguse info järgi ignoorivad, hetkel aga tundub, et kogu bande on tavakasutajatest "üle sõitma" See ei ole hea, räägiks ehk algatuseks, mida muud tüübid ootavad?
Kas arutelud kokku viitsib keegi tõsta?

Teeme nüüd nii, et iga üksikindiviidi soovidega me ei arvesta, va muidugi juhul kui üksikindiviid maksaks igale modele 3 keskmist kuus, siis võib olla (palju sina Marko reklaami eest masknud oled) ...

Paratamatus on, et elu viib oma korrektiivid alati sisse ja mingitele üldisematele muutustele on võimalik vastu seista aga kas sellel on mõtet (see on juba filosoofiline küsimus). Samas on vähemalt minu seisukohalt (ja hetkel on sellel seisukohal oluline määrav jõud) vaadatuna kogu Eesti vanatehnika harrastamine hääbumas, analoogselt 80.date lõpuga, järgnevat põlvkonda peale tulemas loomuliku elutsükliga ei ole, seega on valida, kas manduda analoogselt paljudele muudele juhtudele või ... teha olulised suunavad muutused ja hakata toetama/propageerima/soosima iseehitamise/ümberehitamise seonduvaid tegevusi, lootuses, et sealt seltskonnast kasvab peale natukese vanatehnika pisikuga nakatunud ning projekte lõpuni viivad tegelased.

Kui tahetakse vastu vaielda, siis antagu teada, kui mitu 21-volga projekti on viimastel aastatel alustatud ja töös/valmis?
Ja kui mitu tegelast on oma "utiili" maha müünud ja loobunud vanatehnikaga tegelemast?

Kahjuks olen ma näinud rohkem viimast, kui esimest.

Mis puutub kasutajate arvamusega arvestamisse, siis seda tehaks, kui vajalikuks peetakse ja kui piisavalt palju isikuid (keda moded tunnevad) on oma arvamuse teada andund ning modedel on olnud aega teema läbi töötada/vaielda (viide töötasule).

Dad.
Vasta
#45

(09-01-2014, 13:29 PM)diesel Kirjutas:  kõige toredamad "kliendid" kipuvad helistama mitme aasta taguste kuulutuste peale ja kui asjad ammu müüdud, ää antud või muidu looja karja läind, siis saab kindlasti sõimata. loomulikult on ka levinud komme öösel helistada.

No ja siis selline küsimus, et MIKS SUL KUULUTUSED EEMALDAMATA ON??? Ma ka sõimaks ja sõiman praegu ka, kui sa ise ei ole niipalju teiste suhtes viisakas, et märgiks aegunud kuulutused ära, siis ära loodagi mingit mõistmist leida teistelt ... igatahes mitte minult!

Tegelikkusespeaks mitte-uunikumide kuulutused tegema tasulised ja reklaamkuulutused tasulised korda 5 ... või 8..

Dad.
Vasta
#46

Mind isiklikult häirib, et kuulutusteteemad on sedavõrd laiali jagatud. Kuulutusi on ikkagi niivõrd vähe, et kui üldse neid jagada, siis äärmiselt juhul kaheks või kolmeks. Näiteks auto-moto tehnika ja varia. Või autod, mootorrattad, varia. Vanuse järgi jagamine (va AMF üldine lävend) ning eraldi rasketehnika minu tagasihoidlikul hinnangul ei ole põhjendatud. Eriti arusaamatu tundub ettepanek jaotada rasketehnika veel mitmesse jaotisesse. Kuulutajatele panen südamele, et juba pealkiri oleks piisavalt informatiivne, et sisust aru saada.

Ka mulle meeldib, kui kontaktandmed on avaldatud. Ma ei ole eriti aktiivne foorumi kasutaja ning ka oma asja ajamisel rohkem omaette hoidev. Seetõttu tean fooruminime järgi vaid mõnda üksikut inimest, kuigi paljusid olen vast elus kohanud. Seetõttu on kontakt oluline, aga see ei pea ilmtingimata olema telefon.

Mis puutub vanade müügikuulutuste peale helistamistesse, siis minu tagasihoidliku müügitegevuse juures on seda ka ette tulnud. Öösel ei ole helistatud. Kui asi juba müüdud, kuid kuulutus endiselt aktiivne, siis olen ise tundnud piinlikkust, et olen jätnud kuulutuse maha võtmata.

Mina avaldan foorumi administraatoritele, moderaatoritele ja kõigile muudele asjameestele tunnustust. Mind vahel häirib kõnetamisstiil ja mõnikord ei ole ma ka nõus teatud seisukohtadega, kuid inimesed on erinevad ja olen õppinud sellega leppima. Lõppude lõpuks on meil tore ja toimiv foorum. Aitäh

Indrek Sirk
Vasta
#47

+5 moderaator Dadile, võttis meie tänase olukorra paremini kokku kui ma ise, seda oleks suutnud sõnades teha.

Eks tuleb muutustega leppida ja elu läheb edasi.


Vasta
#48

(09-01-2014, 19:53 PM)ahtos Kirjutas:  Mina paneks hoopis nõude,et profiil peaks olema täidetud ja sealt saad kõik vajalikud asjad teada.Olen tihti otsinud kontakti,aga müüja-kodutu telefonitu ja ka sootu.Pärnust ei hakka ju Narva 10€ asja vaatama sõitma,kui just väga vaja pole, enamus foorumeid,mida külastan ei lase registreerudagi,kui pole täidetud vastavad ruudud.

Tere.
Olen sellega täitsa nõus,et profiil peaks olema täidetud.Siis lihtsam otsustada kas hakkan müüat üldse tülitama oma kõnega.
Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#49

Nii see peaks olema küll. Oleme ju ühe hobi harrastajad ja milleks salatseda!

Tervitab Veteran.
Vasta
#50

Millega inimesed tegelevad et oma numbrit nii kiivalt varjama peavad? Endal number kõikjal leitav ning ei ole kunagi mingeid liigseid kõnesid või öösel helistamist täheldanud...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#51

(10-01-2014, 14:32 PM)aksel73 Kirjutas:  
(09-01-2014, 19:53 PM)ahtos Kirjutas:  Mina paneks hoopis nõude,et profiil peaks olema täidetud ja sealt saad kõik vajalikud asjad teada.Olen tihti otsinud kontakti,aga müüja-kodutu telefonitu ja ka sootu.Pärnust ei hakka ju Narva 10€ asja vaatama sõitma,kui just väga vaja pole, enamus foorumeid,mida külastan ei lase registreerudagi,kui pole täidetud vastavad ruudud.

Tere.
Olen sellega täitsa nõus,et profiil peaks olema täidetud.Siis lihtsam otsustada kas hakkan müüat üldse tülitama oma kõnega.
Allan.

Autofoorumis kus kõik sõitmist naudivad ei tohiks nüüd vahemaad Eestis küll liiga pikad olla samuti on meil arenenud igasugused saatmise võimalused erinevate busside ja pakiautomaatide vahendusel. Võibolla on kokkuleppel erinevaid võimalusi.
Kurb kui asukoha tõttu tehakse lõplik otsus. Eesti on pisike ja me ei ela kuskil usa-s või austraalias.
Vasta
#52

MeelisV-l ei ole ilmselt juhtunud, et kaugemale sõidu peale oleks aega (no ja eks ka sõidukilomeeter maksab midagi) raisanud ning asjale otsa vaadates tõdenud, et pakutav asi on palju kehvemas seisus, kui see, mis juba endal olemas ning mida parema vastu vahetada tahaks Wink

sellised kogemused vähendavad ka soovi väidetavalt heas korras (või isegi pildil enam-vähem paistvaid) asju pakkidena liigutada. Kroomstanget, uksepolstreid või nt liiste vist ju ka pakina väga edukalt ei liiguta.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#53

(10-01-2014, 16:59 PM)13piisab Kirjutas:  Kroomstanget, uksepolstreid või nt liiste vist ju ka pakina väga edukalt ei liiguta.

Bussidega suht tihti auto mootoriplokke saatnud, mis see stangejupp siis ära ei ole Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#54

(10-01-2014, 16:59 PM)13piisab Kirjutas:  MeelisV-l ei ole ilmselt juhtunud, et kaugemale sõidu peale oleks aega (no ja eks ka sõidukilomeeter maksab midagi) raisanud ning asjale otsa vaadates tõdenud, et pakutav asi on palju kehvemas seisus, kui see, mis juba endal olemas ning mida parema vastu vahetada tahaks Wink

sellised kogemused vähendavad ka soovi väidetavalt heas korras (või isegi pildil enam-vähem paistvaid) asju pakkidena liigutada. Kroomstanget, uksepolstreid või nt liiste vist ju ka pakina väga edukalt ei liiguta.

siinkohal on sama jutt mis ma varem ütlesin - kuulutused on sisutühjad (seda siis üldiselt ja mitte ainult selles foorumis vaid igal pool nii foorumites kui ka nt. kuulutuse lehtedes)
ja nagu ütleb iidne tõstamaa vanasõna - üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna.
paluge pigem rohkem pilte kui kahtlete ja enne rooli istute.
iga telefon teeb tänapäeval pilti ja veel vägagi head. ning kui müüja ei oska pilte panna kuulutusse siis lisagu juurde lauseks, et saadab pilte e-postiga.
krt. kogu maailm ajab äri läbi webi ja rahvusvaheliselt - ebay
igal kuulutusel on pilt mõnel auto kuulutusel on 30+ pilti ja ostetakse väga kauge maa tagant Big Grin

ehk ikkagi on kurb kui meie olematu maalapi peal jagatakse kah asju regioonideks ja "kauge maa" asjade vastu huvi ei tunta.

seega küsigem siis julgelt ja jõuliselt rohkem pilte.
Vasta
#55

Pildist küll niipalju. et kulutage paarkümmend euri fotoka peale ja kleepige see telefoni pildiauk kinni. Pilt peab kannatama ikka suurendamist detaili uurimiseks. Toru risustamine telefoniklipiga on ikka täitsa kuubis meie tehnikafoorumis. Võtkem etalooniks Talupoeg T postitused ja videona kellegi kena maamootori käivitamine.
Vasta
#56

Minuarust on turuplats vägagi korralik nyyd. Ei kao erinevate alade ostu myygi soovid niiruttu ära. Smile
Vasta
#57

(10-01-2014, 14:32 PM)aksel73 Kirjutas:  
(09-01-2014, 19:53 PM)ahtos Kirjutas:  Mina paneks hoopis nõude,et profiil peaks olema täidetud ja sealt saad kõik vajalikud asjad teada.Olen tihti otsinud kontakti,aga müüja-kodutu telefonitu ja ka sootu.Pärnust ei hakka ju Narva 10€ asja vaatama sõitma,kui just väga vaja pole, enamus foorumeid,mida külastan ei lase registreerudagi,kui pole täidetud vastavad ruudud.

Tere.
Olen sellega täitsa nõus,et profiil peaks olema täidetud.Siis lihtsam otsustada kas hakkan müüat üldse tülitama oma kõnega.
Allan.

Veel hea näide miks täidetud proofil vajalik ja hea on.Olen nii mõnegi küsimuse põksi kohta foorumis küsinud ja vastused on tulnud telefoni teel vanakooli teadjatelt taatidelt,AITÄHH.Paraku need taadid ei viitsi klaverit mängida ja oluliselt lihtsam telefonis asi ära seletada,number saadud muidugi proofilist.
Vasta
#58

Tere,

Kas keegi hea inimene (moderaator) saaks palun minu ostu teema tõsta "raketehnika" alafoorumist "moto" alafoorumisse. Tundub, et ta sobib pigem "moto" alla kuna tegu on kardi mootori ostu kuulutusega. Ehk jääb potensiaalsele müüjale paremini silma.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=46876
Vasta
#59

(10-01-2014, 19:45 PM)MeelisV Kirjutas:  .... paluge pigem rohkem pilte kui kahtlete ja enne rooli istute.
... krt. kogu maailm ajab äri läbi webi ja rahvusvaheliselt - ebay
igal kuulutusel on pilt ... seega küsigem siis julgelt ja jõuliselt rohkem pilte.
ei mina pilti usu, olen ise üles pildistanud masinaid ja sh detailselt just nö vigaseid kohti, mida vaja parandada, krt, pildil nagu päris OK aga tegelikkuses täielik pasanteeria.
Veebikaubandus on muiudgi tore, kuid nt mina julgen sealt osta vaid uusi asju ja ainult neid, mida olen enne saanud käega katsuda kas kellegi tuttava juures või mõnes meiemaa poes. Ikka on pildil ilus asi, aga kui kätte võtad siis enamasti õbluke, kohe laialipudenev odavaotsa hiina kräpp.
Vasta
#60

Üks tegelane on turuplatsil moto alajaotuses avastanud, et oleks põnev 10-20 ühikut erinevaid detaile ERALDI kuulutustena üles riputada ja seda juba vähemalt teist korda. Kas sellist olukorda võiks kuidagi reguleerida? Mulle justkui tundub, müra kokkuhoiuks võiks kogu krempli 1-2 kuulutusse pista. Olen ma ainus?

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne