Teema on suletud

Kus on küll see LAZ buss toodetud
#21

(02-01-2014, 22:04 PM)al101 Kirjutas:  Samamoodi nagu osad lambad mingile lihtsale küsimusele jätavad, vastamata ütlevad, et loe raamatut.
Miks ma pean läbi lugema terve raamatu, et teada saada üks väike asi? See on mingi vanema generatsiooni inimeste ülbamine.
Ja siis räägite, et noor generatsioon on ülbe, muidugi on, kui teie nii üleolevalt käitute meiega.

Me pole siin lambad ja kui nii arvad, siis miks otsid vastuseid lammaste juurest?
Sinu ja meie vahe selles ongi, et sind õpetati koolis arvutit kasutama ja sa ei oska seda teha. Meie põlvkond õppis arvutama lükati (küsi nüüd, mis asi see veel on) peal ja on arvutiga suhtlemise iseseisvalt töö või hobi kõrvalt ja sunnil selgeks kuigipalju saanud.
Tarkus sinule: kõik, mida ise õpid, jääb meelde, see mida õpitakse eksamiks või lõputunnistuseks ununeb, sest seda on vaja õpetajale!!!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#22

Bropleem on selles, et vanem põlvkond sai oma tobedad ja mõttetud teadmised omal ajal lihtsalt koos emapiima või siis pioneerikaelarätiga kätte, paraku kaasnes sellega ka piiramatu ülbamistung! Sad Masendav!
#23

Ah ärge ajage mingit põlvkondade juttu. Ma isegi olen nimetet noorhärrast aastat-paar noorem (vähemalt tema enda väidetele tuginedes), küsimus on pigem suhtumises.

Mõnele ärrale too kõik kandikul ette ja siis ka kelneri nägu ei meeldi. Pole parata, tuleb ignoreerida.


PS: Vihjena soovitan lugeda noorhärra varasemaid postitusi siin foorumis.
#24

Kõige kohta ei jõua hullult lugeda.
Nii lihtsale asjale nagu päritolumaa võiks lihtsalt ja selgelt vastata, ei ole raske.
Mina küll oleksin vastanud teie asemel.

Aga vanemale generatsioonile on jah omane see, üleolevus noortest jne.

Minu varasemad postitused siin foorumis?
Sama teema, ma küsin konkreetseid küsimusi, aga neile ei vastata, selle asemel kukutakse ei tea mida ajama ja kuidas käituma.

Siin foorumis paistab, et on teatutd grupp inimesi, kes ei taha millegipärast otseselt vastata ja meeldivalt?

Tõesti ei ole kasu õpetajast, kes tuleb klassi ette ja kukub sõimama, kui lollid õpilased on, selle asemel, et neid õpetama hakata.

Ma küsisin ainult ühte lihtsat asja.

Vaatasin just oma vana teemat, kus küsisin konkreetse küsimuse.
Kuid selle asemel, et sellele vastata, et kus tehakse ja kui kallilt või ei tea või ei teha, selle asemel kukuti heietema, et mida vaja ja et juppe ikka liigub veel jne.
Ja siis olen mina süüdi, et räägiti teemast mööda ja mulle ei vastatud?

50-60ndate uunikumid ruulivadSmile laz 695-d on ka väga tegijad asjadSmile
#25

"Noorhärral" näikse ikka kannatust jätkuma, et mitu aastat niimoodi erinevates foorumites jaurata...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
#26

(03-01-2014, 00:41 AM)al101 Kirjutas:  Kõige kohta ei jõua hullult lugeda.
Nii lihtsale asjale nagu päritolumaa võiks lihtsalt ja selgelt vastata, ei ole raske.
Mina küll oleksin vastanud teie asemel.

Aga vanemale generatsioonile on jah omane see, üleolevus noortest jne.

Minu varasemad postitused siin foorumis?
Sama teema, ma küsin konkreetseid küsimusi, aga neile ei vastata, selle asemel kukutakse ei tea mida ajama ja kuidas käituma.

Siin foorumis paistab, et on teatutd grupp inimesi, kes ei taha millegipärast otseselt vastata ja meeldivalt?

Tõesti ei ole kasu õpetajast, kes tuleb klassi ette ja kukub sõimama, kui lollid õpilased on, selle asemel, et neid õpetama hakata.

Ma küsisin ainult ühte lihtsat asja.

Vaatasin just oma vana teemat, kus küsisin konkreetse küsimuse.
Kuid selle asemel, et sellele vastata, et kus tehakse ja kui kallilt või ei tea või ei teha, selle asemel kukuti heietema, et mida vaja ja et juppe ikka liigub veel jne.
Ja siis olen mina süüdi, et räägiti teemast mööda ja mulle ei vastatud?

Väga kerge on hukka mõista, kuid väga raske on mõista. Süüdi oled sa ise ja on teised ka. Otsi üles see koht, kus sina valesti käitusid ja palu vabandust ning teised teevad seda samuti. Eesti vanasõnagi ütleb, et "Targem annab järele." See kehtib kõikide kohta.
See siin on Albu teema, kahe suurepärase bussi taastamisest ja pole vaja seda omavahelise kaklemisega risustada. Teen moderaatoritele ettepaneku teemasse mitte puutuv siit eemaldada. Soovi korral võivad huvilised teha teema kus saab ennast õigustada ja teisi kiruda.
Teema on lõpetatud.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
#27

Tegelt tahaks sõita LAZ bussiga.......seega tuleks kõiki taastajaid tagant utsitada ja kiita.....võibolla võetakse hiljem pealegi..Smile
Seega tänan kõiki bussitaastajaid,kes oma kallist aega kulutavad suurte asjade peale!

T.
#28

(03-01-2014, 00:41 AM)al101 Kirjutas:  Kõige kohta ei jõua hullult lugeda.
Nii lihtsale asjale nagu päritolumaa võiks lihtsalt ja selgelt vastata, ei ole raske.
Mina küll oleksin vastanud teie asemel.

Aga vanemale generatsioonile on jah omane see, üleolevus noortest jne.

Minu varasemad postitused siin foorumis?
Sama teema, ma küsin konkreetseid küsimusi, aga neile ei vastata, selle asemel kukutakse ei tea mida ajama ja kuidas käituma.

Nii ... asi lihtne ... sina TATTNOKK OLE VAIT!

Sinu postitused ja üldine käitumine on MASENDAV!

Selleks, et tõsine tegija sinuga räägiks, pead sa ise ka rohemakt väärt olema kui "rullnokk", seni kui sa seda pole, ole vait ja ära sega oma lalinaga neid, kes teavad millest räägitakse.

Avaldus on lõpplik ja edasikaebamisele ei kuulu, vastuvaidlemine karistatakse pingile saatmisega.

Dad.
#29

Enne kui kedagi tattnokaks nimetada võiks ksf dad korra antud teema esimesi postitusi vaadata ning Näha kus kohast lumepall veerema hakkas. Andke andeks, aga mina siin küll küsija suu pihta poleks nii löönud nagu MAZ seda tegi.

P.S kõik ülejäänu on klassikaline karja mentaliteet. Mulle meenub ka eelmine kord kui "vanad tegijad " koondusid ja lubasid kaigastega poisikesi korrale kutusuda.
Tegemist oli siis esimeste autoorienteerumistega "Retro Night Race". Mina ei eeldanud halba ja läksin üritusele. Oli tore ja on jätkuvalt tore olnud. Kas "vanad tegijad" vabandasid?

Olete kõik oma arvamusega, mõned tasakaalukamad ja mõned teist on äkilisemad. Aga kirevase päralt ärge lahmige nii tühjalt kohalt.
#30

Otseselt kellegile halba ju ei soovinud aga no mis teha, peab vist edaspidi suud hakkama kinni hoidma.


#31

Minu meelest ksf! MAZ lihtsalt eeldas, et niisugust lihtsat asja, et Lvov asub Ukrainas, vast iga enam-vähem keskmise silmaringiga inimene ikka teab. Muud ma küll tema vastusest välja ei loe.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
#32

et mis siis nagu, et teema algusest pidi midagi põhjapanevat selguma?
kui tüüp väidab ennast olevat 29 ,aga jutt nagu üheksasel, siis see on mingi argument, või kui suvatses selline sell küsida ,siis oleks nagu enesestmõistetav ,et kõik peavad kohe tõttama vastama ja takkakiitma.
pole ime kui sellises vanuses ei osata kasutada labidat või mõnda muud elementaarset tegevust sooritada, kuid peaks olema enesestmõistetav oskus labidat googeldada. minujaoks on sellises vanuses kuju tattnokk juba vanusepoolest , asjasesuhtumine aga väljapool igasugu arvestust. aga kujul jääb veel õigust ülegi ,juba see on liiast et sellist vaevutakse paika panema.
#33

Kaasfoorumlase MAZ toetuseks ütlen, et pidin kirjutama just täpselt AL küsimise peale need kolm sõna. Jäin kahtlema, kas on aftobusnõi või avtomobilnõi zavod. Lasin teemal olla. Tänu sellele pääsesin pikast sõnasõjast.
Peale esimest ALi vastust olin sama imestunud, kui MAZ. Kui ei tea, siis saab ju alati vaadata ... Ja alatoon on ALil nipsakas. Lvovi tehasest peaks AL juba sellepärast midagi teadma, et talle kangesti meeldivad (allkirja järgi) LAZ bussid.
Ma olen alati nõus inimesi aitama, mitte nende eest asju ära tegema.
#34

(03-01-2014, 20:34 PM)iceman Kirjutas:  aga kujul jääb veel õigust ülegi ,juba see on liiast et sellist vaevutakse paika panema.

http://rooma.postimees.ee/140706/esileht...209478.php
Õiguse saab kohtust kui vaja. Ise pingutamine pole moodne, kohus annab õiguse.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#35

(03-01-2014, 19:36 PM)robi Kirjutas:  Enne kui kedagi tattnokaks nimetada võiks ksf dad korra antud teema esimesi postitusi vaadata ning Näha kus kohast lumepall veerema hakkas. Andke andeks, aga mina siin küll küsija suu pihta poleks nii löönud nagu MAZ seda tegi.

Olete kõik oma arvamusega, mõned tasakaalukamad ja mõned teist on äkilisemad. Aga kirevase päralt ärge lahmige nii tühjalt kohalt.

Alustuseks on selle "jura" algusest paar postitust puudu nagu näiteks see.

(21-12-2013, 22:32 PM)al101 Kirjutas:  Ka mulle pakuvad vanad bussid huvi, peamiselt siis laz ja ikarus ja rohkem laz.
Kuid põnevaim on see laz 695n või mis iganes see on, millel on lõõtsuksed igatahes ja 35 kohta vist võI?
Vist see meeldibki, mis see 580 aju on.

Olen ka endale laz-i tahtnud ja eriti vanasti, aga noh mul pole selleks piisavalt peale hakkamist ja raha.
Eks jälgin, siis vahepeal seda teemat siin.
Kunagi kooli ajal sai laziga vähemalt kaks korda ekskursioonil käidud, täitsa lahe buss ja 40 sajale bensiini Toungue

Ma kunagi isegi uurisin arkist mingi 2000 aastal äkki ja siis oli eestis arvel 11 lazi.
Ma olen ise mõelnud,et kui raha oleks, siis peaks võibolla venemaale minema lazi tooma, kuna mulle oleks oluline korras laz ise, mitte konkreetse isendi ajalugu.
Aga loomulikult saan aru ka antud teemaalgatajast, kes neid busse siis taastab ja kellele ajalugu tähtis.
Täitsa mõistan, et väga ajamahukas töö ning rahamahukas, kuid minu poolt igal juhul edu ja tee seda ikka omas tempos, nii nagu meeldib ja sobib ja saad Smile
Meie survet, ära arvesta.
Sest müts maha igal juhul sinu ees, minust poleks, sellist tegijat, kes busse taastab.
Ma ei saa sõiduauto taastamisegagi hakkama korralikult ja seegi on paras pähkel mulle Big Grin
Kui ma seda teeksin, aga ma ei tee.

Nii ... on see nüüd täiemõsitusega ja normaalse arengutasemega inimese jutt??? EI ole ju! Pigem sinna Uuspõllu/Põldroosi rullnokside tasemel ... "Äge ...väää" ..."Ööö ... laheee" teibiga kuklasse tõmmatud nina puudub vaid ...

Ja mis ma pean nüüd sellise lamba pärast hakkama uurimustööd tegema, et kui raske lapsepõlv tal oli ja kas issi ikka pead silitas või lõi rihmaga vms jama ... tead mul on muudki teha ... seega käituge esimesena viisakalt ja kui omavahel hakkama ei saa, siis on jutt lühike. Sa võid ju proovida sama tasemega ila ajada 4x4 foorumis, vaata kaua läheb, enne kui Landy permanentse bänni lajatab ;P

Seega liiga ei tehtud, isegi ära ei bännitud (veel), küll aga ei kavatse sellist edaspidi tolereerida (kes võõrsõnade leksikoni vajab on lammas) PUNKT

Dad.
#36

Täitsa "timukraatia" kohe..Big Grin

loll on loll olla.
#37

(03-01-2014, 21:15 PM)dad Kirjutas:  Nii ... on see nüüd täiemõsitusega ja normaalse arengutasemega inimese jutt??? EI ole ju! Pigem sinna Uuspõllu/Põldroosi rullnokside tasemel ... "Äge ...väää" ..."Ööö ... laheee" teibiga kuklasse tõmmatud nina puudub vaid ...

Seega liiga ei tehtud, isegi ära ei bännitud (veel), küll aga ei kavatse sellist edaspidi tolereerida (kes võõrsõnade leksikoni vajab on lammas) PUNKT

Dad.

Sellisel juhul võibolla tõesti on teil esimeste triibuliste jagamisega õigus. Minule jäi seda poolitatud teemat lugedes lihtsalt teine mulje.
#38

Adminn peaks olema eeskujuks, mitte lahmima samamoodi nagu ülejäänud seltskond.

Siinkohal tuleb meelde üks giid, kes lastel näod täis sõimas.

Teema oleks pidanud ammu ära kustutama, siis poleks probleemi tekkinudki.
#39

(03-01-2014, 08:19 AM)Mufff Kirjutas:  /.../ See siin on Albu teema, kahe suurepärase bussi taastamisest ja pole vaja seda omavahelise kaklemisega risustada. Teen moderaatoritele ettepaneku teemasse mitte puutuv siit eemaldada. Soovi korral võivad huvilised teha teema kus saab ennast õigustada ja teisi kiruda.
Teema on lõpetatud.

Tohoh, mis mu teemas vahepeal toimus... Ei osanud arvata. Peab tihemini Automotot külastama! Vaevalt oleks saanud laviini ära hoida aga ikka. Tänan, et LAZi päritolu ja selle teadasaamist puudutav materjal sealt eraldatud sai.
Olles ise ka mõnda aega foorumi mode olnud, nägin, et inimeste harjumusi parandada ja muuta on pea võimatu ning loobusin sellest ametist.
#40

(04-01-2014, 01:05 AM)tõnn Kirjutas:  Adminn peaks olema eeskujuks, mitte lahmima samamoodi nagu ülejäänud seltskond.

Siinkohal tuleb meelde üks giid, kes lastel näod täis sõimas.

Teema oleks pidanud ammu ära kustutama, siis poleks probleemi tekkinudki.

Tead, ei huvita eeskujuks olemine, ma pole missivalimistel, kõik!

Kui vaja ütlen, raputab või bännin, nii nagu parasjagu tuju on, neid modesid on veel, kes võivad minu otsuseid pärast muuta/parandada, aga ei tee ... EI TEA MIKS?!

Mis puutub sinu näitesse giidi kohapealt, siis 1) olid sa ise antud situatsiooni juures 2) mitut lastekarja (ja nende idioodist vanemaid) oled sa ise "karjatanud"? Mina tänasel päeval ei kadesta ühtegi isikut, kes peab nende ära hellitatud laenurikkurite lastega tegelema...

Dad.
P.S. Kunagi ütles meie suur juht ja õpetaja - pole inimest, pole probleemi ... panes AMF-i kohe kinni???
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne