Moskva ???
#1

Kas keegi oskab öelda, mis aastakäigu rattaga on tegu ja mis selle isendi turuväärtus võiks olla?
http://album.ee/eraisik
Vasta
#2

(04-01-2014, 21:45 PM)tunturi Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda, mis aastakäigu rattaga on tegu ja mis selle isendi turuväärtus võiks olla?
http://album.ee/eraisik


Kui dokumendid olemas ja originaalsus 90 protsendi lähedane, siis kuskil- 800- 1000 eurot.
Vasta
#3

Tegu on Minskiga,ilmselt mudeliga M103 ja aastat pakun on 1960-1962.a. Mõned detailid valed ja ilmselt saanud ka veidi vatti oma elu jooksul.

Hinna osas ma eelkõnelejaga ei nõustu aga eks iga üks ise teab,mis selle asja väärtus siis tegelikult on.Big Grin


Vasta
#4

(04-01-2014, 22:18 PM)roosakummik Kirjutas:  [Kui dokumendid olemas ja originaalsus 90 protsendi lähedane, siis kuskil- 800- 1000 eurot.

Ossa, see on küll väga kallis riist siis (minu oma maksab siis juba "viiekohalise" summa) Big Grin
Ma tahaks päris näha, kuidas selline M-103 800€ ära ostetakse, reaalsem oleks max 3-500€ kui dokumendid olemas ja tehniline seisund hea. Aga see on puhtalt minu arvamus.
Vasta
#5

Tegu paistab olevalt algselt tõesti M103 kuid uurinud pilte nii ja naa.See masin on saanud tõsiseid oma aegseid"tuuninguid":taga porilaud tundub vanemalt mudelilt(M1M)tagaratas uuemalt(M105),sadul Kovrovi päritolu ka paak paistab ka sealt olevat.Rool on ka mingilt hoopis kaasaegselt masinalt,summuti tagaosa jällegi vanemalt masinalt,õhupuhasti ei ole ka sobiv.Seega originaalist on asi väga kaugel.Seega suurtest summadest pole mõtet rääkida.
Selline nägi välja tehase pill:M-103
Vasta
#6

Aparaadi enda kohta ei oska midagi erilist öelda, küll aga: kui eeldad tonni teenivat võiksis fotoka pildistamise ajal paigal hoida!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

(05-01-2014, 01:28 AM)Marko Kirjutas:  Aparaadi enda kohta ei oska midagi erilist öelda, küll aga: kui eeldad tonni teenivat võiksis fotoka pildistamise ajal paigal hoida!

Täitsa nõus! Kahjuks pole pildid minu tehtudSad

(05-01-2014, 01:15 AM)genn Kirjutas:  Tegu paistab olevalt algselt tõesti M103 kuid uurinud pilte nii ja naa.See masin on saanud tõsiseid oma aegseid"tuuninguid":taga porilaud tundub vanemalt mudelilt(M1M)tagaratas uuemalt(M105),sadul Kovrovi päritolu ka paak paistab ka sealt olevat.Rool on ka mingilt hoopis kaasaegselt masinalt,summuti tagaosa jällegi vanemalt masinalt,õhupuhasti ei ole ka sobiv.Seega originaalist on asi väga kaugel.Seega suurtest summadest pole mõtet rääkida.
Selline nägi välja tehase pill:M-103

Tänud info eest!Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne