Andke ideid.
#1

Äkki keegi oskab aidata? Iz-i käigud ei käi, viga on teada aga mitte kuidagi ei oska ära parandada. Viga selline - käike vahetades jääb nagu pedaalivõlli käik liiga lühikeseks, kui hakata käiku vahetama, siis liigub kahvliterulli lukusti ühest nukist välja, aga teise nukki sisse ei lähe, lukusti jääb lihtsalt kahe nuki vahele. Liigutad teist korda veel hästi väheke käigu pedaali, siis käib plõks ära ja käik on sees. Ma olen enam vähem kõike tükke vahetanud aga jätkuvalt on sama viga.
Vasta
#2

Kas käike puudu ka on? Masseeri käigupedaali samal ajal veohammakat keerates.

Siiski tundub, et sul on käiguvõlli otsas olev sektorhammakas vaja täpselt paika panna kahvlivõlli suhtes.
Neil mõlemil on peal kärniga löödud kriips või punktike.
Kui sa paned sektori paika siis sektoril olev kriips peab olema kohakuti kahvlivõlli punktiga.

loodan, et saan ise ka aru, mis ma siia just kirjutasin

mul on 1 käigukasti pilt ka (kaan maas võlli otste poolt vaadatult)
vajadusel võin sinna miski õpetuse peale sodida ja meilile saata, ei saa netti praegu üles riputada


Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Need märgid olen ma kogu aeg vastamisi pannud.Seibid,hammikad,kahvlid on ka korras, märkide järgi kokku ka pandud. Asi ongi selles, et kõik oleks nagu korras, kusagil ühtegi kulumisjälge ka ei ole. Lukusti vedru on ka korras. Aga ikka ei tööta. Käigupedaali tõmmates jääks nagu midagi ette või nii.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne