Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

Hehh, need sotised dolmarid on selle hpg kõrval nagu kuld lausa Big Grin igati väärt investeering ma ütlen. Nägin eelmise aasta makservi reklaami kus anti 50 kuubiseid dolmareid 199 eest ära. Ma olin ilgelt pahane, et ise seda pakkumist aasta tagasi õigel ajal ei näinud, mul oli just siis selline asi puudu ja echo oli remondis jälle Smile
Vasta

Hehh, need sotised dolmarid on selle hpg kõrval nagu kuld lausa Big Grin igati väärt investeering ma ütlen. Nägin eelmise aasta makservi reklaami kus anti 50 kuubiseid dolmareid 199 eest ära. Ma olin ilgelt pahane, et ise seda pakkumist aasta tagasi õigel ajal ei näinud, mul oli just siis selline asi puudu ja echo oli remondis jälle Smile
https://m.facebook.com/watch/?v=475663856501078&_rdr
Vesistage ka häid hindasid Toungue
Vasta

Siit saad Dolmar PS-550 https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=146098100
Hetkel veel kommi hinnaga.
Vasta

Mulle 550 ei meeldi, kas 6100 või 7900 on järgmised. 550 pole profi nagu on 5105 ja teised mudelid mida mainisin Big Grin
Ps- dolmaril ongi mudelinumbrid nii, et 3 kohalised on kodukasutajale ja neljakohalised profi mudelid
Vasta

(01-11-2020, 00:51 AM)maisalup Kirjutas:  Hehh, need sotised dolmarid on selle hpg kõrval nagu kuld lausa Big Grin igati väärt investeering ma ütlen. Nägin eelmise aasta makservi reklaami kus anti 50 kuubiseid dolmareid 199 eest ära. Ma olin ilgelt pahane, et ise seda pakkumist aasta tagasi õigel ajal ei näinud, mul oli just siis selline asi puudu ja echo oli remondis jälle Smile
https://m.facebook.com/watch/?v=475663856501078&_rdr
Vesistage ka häid hindasid Toungue
Ostsin augustis 2019 5105C 390 euroga, sest oli kampaania hind. Nüüd olles selliseid pakkumisi näinud, lohutan ennast vene rikkurite mõtteviisiga, s.t. ei vedanud sul - ma sain palju kallimalt Smile
Vasta

Ei ole mul ka vedanud, pakutakse 580 euroga. Olles näinud 199 hinda ei taha üldse 580 maksta selle eest. Seega ootan edasi Big Grin
Vasta

Mis seal ikka oodata, tuleb Makservist küsida, kas on veel sihukest diili tulemas Big Grin
Vasta

Küsisin makservist ca kuu ennem seda ulme hinda, nende vastus oli, et saaks 560ga teha, soodukat pole tulemas, toona ma loobusin ja hiljem kirusin. Sest siis oli just mu suurem saag remondis ja suuremad tööd seisid, kuna sellele 42 kuubisele ju 18" latti ei pane külge... Neid soodukaid ei taheta avaldata, peab ise peale juhtuma või ostma letihinnaga.
Mu pisem dolly on just läbi makservi tellitud
Vasta

Jama.. 
Muidu paar nädalat tagasi oli kuldsesbörsis, uus pakendis 5105 müüa  360€


https://www.kuldnebors.ee/search/metsandus/metsatooriistad/mootorsaag-dolmar-ps-5105/search.mec?pob_post_id=83947818&pob_action=show_post&pob_cat_id=11145&mec_lang_override=et&srid=kb834168_11145_et
Vasta

Pakkuda üks Husqvarna 40.Vana tükk aga käivitub ja töötab hästi. Hind 50.-
Üks foorumi kultussaag ka pakkuda kui kellelgi peaks huvi olema veel.
   
   
   
   


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

Mulle võid pakkuda Husqvarna 346xp,350,351,353 või siis Jonsered versiooni nendest. info privasse.
Vasta

Naabrimees otsib võsalõikajat,odavamat,uut.
Hobi värk,kasutaks mõned päevad aastas.
Mida võiks otsida?
Vasta

Ma soovitaks dolmarit, aga kõik 2taktilised on kadunud müügilt ning 4 taktilised pole odavad
Vasta

(05-11-2020, 19:14 PM)mutikas Kirjutas:  Naabrimees otsib võsalõikajat,odavamat,uut.
Hobi värk,kasutaks mõned päevad aastas.
Mida võiks otsida?
Julgeb soovitada Hechti. Käisin just uues gigapoes Depo jalutamas ja näppisin seal toda kõige kangemat, 163Profi. See on tõsine tummine tükk!!! Minu 154 on muidugi omajagu kergem ka aga palju "õblukesem" . Too 163 oli paras "elukas"! Aga hind miski 245 äkki... Täna on selge, et Hecht ka kestab. Mul pole olnud kummagi masinaga mingeid probleeme. Ahjah, ka see lenksu kinnitus on sel suurel korralik kamakas metalli ehk võiks kesta. 
Näppisin ka kettsaagi 962 ja kõrval oli minu omaga sarnane. Too suur ja võimas on ka eesmiselt käepidemelt tummisem ehk jämedama toruga! Eks kaaluvad need suured kõik üle 6 kilo, sellest pole pääsu. Aga ka jättis ülikobeda mulje. ERITI sellise raha eest!

PS: puutöömehed - Depo müüb maailma parimat PVA-põhist tisleriliimi Titebond ja vägagi kristliku hinnaga! Suur kanister 44€! Puhas USA toode ja senini tuli teist tellida mujalt. On ka väikepakendit. Ise ostsin Originali 8Fl.Oz ehk 237 ml miskise 3.80 eest. Verkter ka müüb aga 4 Fl.Oz ehk 118 ml peaagu sama rahaga Big Grin Ehk pole see Depo ühti ainl odava hiina jama müük, leiab ka profivärki hea hinnaga.
Vasta

(05-11-2020, 19:14 PM)mutikas Kirjutas:  Naabrimees otsib võsalõikajat,odavamat,uut.
Hobi värk,kasutaks mõned päevad aastas.
Mida võiks otsida?
Mul on miski elukas kuuris, homme pean vaatama. Peugeot vms. sotaga annaks ära.
Pidi kõva sõna olema Big Grin
Vasta

Mul on ka üks sisuliselt uus nimetu kuuris tolmu kogumas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Võsakaga sai vist korda.
Küsimus:mis põhjustab mootorsael küünavahele tüki tekkimise?
Vasta

Tänapäeva kütus,
Vasta

Milliste töötundide juures selline nähtus tuleb?
Vasta

Õli paned palju äkki?

IZ-56 61a,IZ-ju2k 71a,Dnepr MT-9 74a
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne