Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

Miks maha müüd juba kui nii vihane ja hea on?

IZ-56 61a,IZ-ju2k 71a,Dnepr MT-9 74a
Vasta

Kuna vajadus puudub, mis ma tast seal riiulis ikka hoian.
Vasta

https://www.soov.ee/19867111-husqvarna-2...tails.html

Kultussaag vabamüügis Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(21-01-2021, 20:48 PM)Xtreme Kirjutas:  Kuna vajadus puudub, mis ma tast seal riiulis ikka hoian.
2 saevajajat said omale väga head saed "kristlike" hindadega! Kuna endal on nüüd imesaed iseterituvaga, odavsaed ja odav saag proovitud, siis järgmiseks on plaan ikka mingi pikimootoriga ultralight ära proovida. Mitte et vaja oleks aga see kaal on kuradi kutsuv Big Grin Ja kui näed, kuidas päris jäme kask ja kuusk sellega ära tehakse  Rolleyes

Mul on isiklik otsene vajadus olemas ultrakerge järele, sest valgustusraiet vaid võsasaega ei tee. Ja mul on noort rannamännikut ja lepikunoorukit pea hektari jagu mis vajab valgustust ja pisut ka salumetsaks moondamise algust. Aga ka allesjäävate mändide laasimist, milleks ongi olematu kaal aga tagakäepide (mitte arboristikas) parim. Kuigi esimene valgustus on metsakasvatuslikult olulisim raie üldse, siis natuke ikka on see 399€ hind "vastukarva". Ühtpidi tasub sellesse raiesse investeerida aga teisalt on ju üks suhteliselt kergem ja odavam saag olemas. Ja mida on seal teha nende vanade betoonitükkidega, kus sees veel põleb mürk??? Ma ei ole atleetvõimleja ega penskar-fitnesser et oleks vajadus lihaseid kurnata... 

[Pilt: OWACw1nxn2pNsoOoSdwrBDb5tBFzpuaOhB5cK3To...authuser=0]
Vasta

on äkki kellegil Husqvarna 42 või 242 varuosadeks, andke teada

Veel pole maha löödud
Vasta

(23-01-2021, 15:18 PM)JaakH Kirjutas:  on äkki kellegil Husqvarna 42 või 242 varuosadeks, andke teada
Mis sind täpsemalt huvitab?Komplektset pole aga kastidest võib leida üht,teist.
Vasta

(23-01-2021, 13:13 PM)Marko Kirjutas:  https://www.soov.ee/19867111-husqvarna-2...tails.html

Kultussaag vabamüügis Smile
kuna pole ühtegi sellist kultussaagi omanud, siis kas keegi selgitaks miks neid vanu saage niiväga peaks tahtma? vanad saed lagunevad ja jupid kallid, kui üldse saada on

Pähkliajude hirm
Vasta

Sest kõigil on. Kuidas siis sinul ei ole? Sad Big Grin
Vasta

(23-01-2021, 16:49 PM)ounou Kirjutas:  
(23-01-2021, 13:13 PM)Marko Kirjutas:  https://www.soov.ee/19867111-husqvarna-2...tails.html

Kultussaag vabamüügis Smile
kuna pole ühtegi sellist kultussaagi omanud, siis kas keegi selgitaks miks neid vanu saage niiväga peaks tahtma? vanad saed lagunevad ja jupid kallid, kui üldse saada on
Mis seal laguneb?Kui kompression on hea,kõrinat moortoris pole,siis kestab.Ainuke asi on vibra,mis puksidel olevast karterist

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

No ei tea jah, miks peaks neid vanu saage tahtma. Poed uusi saage täis. Võta mida süda ihkab. Big Grin

Tegelikult on asi ka rahas...  Ja ka selles, et vanemad saed on lollikindlamad. Mul on palju tuttavaid kellel on HQ-254. Ja nad saevad. Ei mingit jebi, saevad. Ja saevad juba 90-ndatest alates. Vahest satub ka mõni siia remonti. Korraliku peremehe käes kestab see saag aastaid. Ja vanemad mudelid on lihtsamad. Osadega võib minna kitsamaks, aga kes otsib, see leiab. Ma arvan, et muretsemiseks pole põhjust.

T.

ps. Tegelikult tahaks kõiki hoiatada. Kui tahate, et te saag pikalt töötaks, tehke seguõli 1:45 l. Ja kõik saed millel silinder pole kroomitud-nikasiiniga, neil peaks olema 1:40-le või isegi 1:32.... Ma arvan, et tasuks  ka instruktsioone lugeda.
Vasta

Siin mõned ka vist legendaarsed Partner 421, Partner 5000 ja Dolmar 110.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

Kas see P5000 on müügiks või on pilt lihtsalt illustratiivne.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kõik müügiks!
Kuna peres seitse saage siis võimalik, et tuleb veel mõni müüki, kuna on vaja soetada üks dekompressiooniga saag.
(Taadil käed nii tuksis, et probleem käivitamisega.)
Veel on Dolmar 109, Dolmar 115 ja Makita 5000
Vasta

Kas täna Hecht 154 trimmerit on saada? Või midagi samaväärset. Kaugel see suvigi on.
Vasta

Vaata depo-st.
Vasta

(23-01-2021, 21:21 PM)volvotar Kirjutas:  Kõik müügiks!
Kuna peres seitse saage siis võimalik, et tuleb veel mõni müüki, kuna on vaja soetada üks dekompressiooniga saag.
(Taadil käed nii tuksis, et probleem käivitamisega.)
Veel on Dolmar 109, Dolmar 115 ja Makita 5000
Dolmar 115 on üks väärt masin. Kultussae 254 konkurent ja dolmari selle aja lipulaev, teine oli 112
Vasta

Meid Dolmarid ei ole kunagi alt vedanud!
Me taadiga Dolmari fännid ja vend (palkmaja ehitaja) Husgvarna usku.
Vasta

(26-01-2021, 22:55 PM)alrad Kirjutas:  Kas täna Hecht 154 trimmerit on saada? Või midagi samaväärset. Kaugel see suvigi on.
Mul on üks hea riist pakendis, pole kasutusele veel võtnud, kuna eelmine ei lagune alt ära. Asub Tartus.Kui huvi, siis võin õhtul vaadata, mis ta oli. Cool
Vasta

(27-01-2021, 07:16 AM)volvotar Kirjutas:  Meid Dolmarid ei ole kunagi alt vedanud!
Me taadiga Dolmari fännid ja vend (palkmaja ehitaja) Husgvarna usku.
Mul olid varem husqvarnad ja olin seda usku kuni nad pidevalt mind alt vedasid. Isegi kui nad kodus hästi töötasid siis metsas ei käivitunud.
Siis tuli stihl usk kuni paariga töötasin ja nägin nende pirtsakust.
Saades dolmari kadus igasugune pask. Kui töötab kodus- töötab igal pool. Kui ei tööta siis ta ei tööta ja vaja remontida. 
Kui võtan abitöölise- saan talle anda oma dolmari ja see käivitub mitte ei vaja spetsiifilist tõmmet käivitamiseks nii, et käivitub ainult omaniku käes. Täiesti alahinnatud masinad. 
Nagu kõik tahavad 254xp omale, samasugused tunded on minul dolmar115 vastu. Aga mul on piisavalt saagisid juba, kuid ikka vaatan neid uusi 115i mudeleid mis veel müüakse.  Big Grin
Vasta

(27-01-2021, 23:39 PM)maisalup Kirjutas:  
(27-01-2021, 07:16 AM)volvotar Kirjutas:  Meid Dolmarid ei ole kunagi alt vedanud!
Me taadiga Dolmari fännid ja vend (palkmaja ehitaja) Husgvarna usku.
Mul olid varem husqvarnad ja olin seda usku kuni nad pidevalt mind alt vedasid. Isegi kui nad kodus hästi töötasid siis metsas ei käivitunud.
Siis tuli stihl usk kuni paariga töötasin ja nägin nende pirtsakust.
Saades dolmari kadus igasugune pask. Kui töötab kodus- töötab igal pool. Kui ei tööta siis ta ei tööta ja vaja remontida. 
Kui võtan abitöölise- saan talle anda oma dolmari ja see käivitub mitte ei vaja spetsiifilist tõmmet käivitamiseks nii, et käivitub ainult omaniku käes. Täiesti alahinnatud masinad. 
Nagu kõik tahavad 254xp omale, samasugused tunded on minul dolmar115 vastu. Aga mul on piisavalt saagisid juba, kuid ikka vaatan neid uusi 115i mudeleid mis veel müüakse.  Big Grin
kas see võrdlus husq, stihl, dolmar on kõik sama klassi tuttuute saagide vahel?

Pähkliajude hirm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 10 külali(st)ne